Acest site folosește module cookies. Continuând să utilizezi acest site, ești de acord cu politicile noastre privind utilizarea modulelor cookie.

Instalează aplicația gratuită aplicația mobilă Online Radio Box pe smartphone-ul tău și ascultă-ți online posturile de radio preferate - oriunde te-ai afla!

×
Apreciez ? Salvează-l în favorite
×
Apreciez ? Lăsați o recenzie!
×
×
Suntem alături de Ucraina. Păstrați pacea în lume!

Radio Pendimi Live Kanali-1

Rating: 5.0 Revizuiri: 4
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Arată mai multe
224 0

Posturi de radio conexe

Radio Pendimi Live Kanali-1 recenzia

 • 5
  15.08.2022
  .
 • 5
  03.06.2020
  Allahu Akbar 🌹😍
 • 5
  02.04.2020
  SalamAleykum... türkiye 😍 Tiran
 • 5
  26.03.2019
  Alles super einfach wunderschön👌

Informații despre radio

Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.

Contacte radio

Telefon: +41445869903
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @radioopendimi

https://www.instagram.com/rtvpendimi/

Ora în Tirana: 01:07, 06.20.2024

Instalează aplicația gratuită Online Radio Box aplicație pe smartphone-ul tău și ascultă-ți online posturile de radio preferate - oriunde te-ai afla!