Laman web ini menggunakan cookies. Dengan meneruskan penggunaan laman web ini, anda bersetuju dengan dasar kami berkenaan penggunaan kuki.

Pasang aplikasi mudah alih Online Radio Box yang percuma dan dengar stesen radio kegemaran anda secara dalam talian – di mana jua anda berada!

×
Suka ? Simpan dalam kegemaran anda
×
Suka ? Tinggalkan ulasan anda!
×
×
Berdiri bersama Ukraine. Kekalkan keamanan di dunia!

Radio Pendimi Live Kanali-1

Penilaian: 5.0 Ulasan: 4
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Tunjukkan lebih banyak
224 0

Stesen radio berkaitan

Ulasan-ulasan Radio Pendimi Live Kanali-1

 • 5
  15.08.2022
  .
 • 5
  03.06.2020
  Allahu Akbar 🌹😍
 • 5
  02.04.2020
  SalamAleykum... türkiye 😍 Tiran
 • 5
  26.03.2019
  Alles super einfach wunderschön👌

Maklumat tentang radio

Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.

Kenalan radio

Telefon: +41445869903
Laman:
Email: [email protected]
Facebook: @radioopendimi

https://www.instagram.com/rtvpendimi/

Masa di Tirana: 16:36, 06.21.2024

Pasang aplikasi Online Radio Box yang percuma dan dengar stesen radio kegemaran anda secara dalam talian – di mana jua anda berada!