Deze website gebruikt cookies. Bij het verder gebruiken van deze website, ga je akkoord met onze voorwaarden betreffende cookies.

Installeer de gratis Online Radio Box mobiele applicatie op je smartphone en luister online naar je favoriete radiozenders – waar je ook bent!

×
Leuk ? Sla het op in je favorieten
×
Leuk ? Laat je recensie achter!
×
×
Sta achter Oekraïne. Red de vrede in de wereld!

Radio Pendimi Live Kanali-1

Rating: 5.0 Beoordelingen: 4
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Toon meer
224 0

Gerelateerde radiozenders

Radio Pendimi Live Kanali-1 beoordelingen

 • 5
  15.08.2022
  .
 • 5
  03.06.2020
  Allahu Akbar 🌹😍
 • 5
  02.04.2020
  SalamAleykum... türkiye 😍 Tiran
 • 5
  26.03.2019
  Alles super einfach wunderschön👌

Informatie over de radio

Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.

Contacten

Telefoon: +41445869903
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @radioopendimi

https://www.instagram.com/rtvpendimi/

Tijd in Tirana: 10:47, 06.23.2024

Installeer de gratis Online Radio Box applicatie op je smartphone en luister online naar je favoriete radiozenders – waar je ook bent!