This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Maria

Tirana, 91.4 MHz FM
Rating: 4.8 Reviews: 4
Radio Maria Albania is a broadcast radio station in Tirana, Albania, providing Christian, Catholic Education, Information and Entertainment as part of Radio Maria network of radio stations world wide.
24 2

Radio Maria reviews

 • 4
  29.01.2021
  🙏
 • 5
  15.10.2020
  Faleminderit qe I beni shoqeri vjehrres time te moshuar ne ditet e pafundme qe kalon ne shtrat!
 • 5
  31.03.2020
  Faleminderit qe na e beni te mundur te jemi me afer Zotit tone Jesu Krisht dhe nenes se tij Virgjereshes Zonjes tone te Paperlyer shen Maria🙏
 • 5
  25.03.2020
  Ju falenderoj nga zemra qe na jepni muncin te jetojm e besoj ne dashurin e besimin ne zotin e me fjalen e tij neper mes radio Maris e predikimeve tuaja.kemi aq shum nevoj per fjalt e zotit ton

Radio contacts

Address: Rr. Papa Gjon Pali II Nr. 4, Fushë Kërçik, Babrru, Paskuqan – Tiranë
Phone: +355 4 453 0333
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @radiomariaal

Time in Tirana: 17:31, 06.09.2023

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!