This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

Radio Pendimi Live Kanali-1

Rating: 5.0 Reviews: 3
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Show more
175 0

Related radio stations

On the air Radio Pendimi Live Kanali-1

Live Ermir Hoxha - Profetit Poezi
20:46 Ti je Musliman - Freskoje besimin
20:41 Tregimi 68 - Me djersen e ballit
Radio Pendimi Live Kanali-1 playlist

TOP songs on Radio Pendimi Live Kanali-1

Mevlan Kurtishi - SalavatMevlan Kurtishi — Subhanallah
Unknown - HADITH
Muhammad Al Kurdi - Salavat
SAFET RIZAJ - Ah DunjaSafet Rizaj — Ah Dunja
Ylber Aliu - amaneti gurbetçarit Cover Adem Ramadani amaneti gurbetçarit 2019
Vëllezërit Xhaferi - Vëllezërit Xhaferi - A ka kush qe e shuan zjarrinVellezerit Xhaferi — A ka kush qe e shuan zjarrin
Armend Beqiri Merita Burrniku - Ajo dor qe don meArmend Beqiri — Ajo dor qe don me dhan (feat. Merita Burrniku)
Emrat e Allahut - El Gafar
SAFET RIZAJ - Ku je Babë ku je Nënë - HD 2018)Safet Rizaj — Ku Je Babë, Ku Je Nënë
Ramadan Krasniqi Dani - Ramadan Krasniqi Dani - AROMË ft. Granit, Shefqet, Gazmir, Genc

Radio Pendimi Live Kanali-1 reviews

 • 5
  03.06.2020
  Allahu Akbar 🌹😍
 • 5
  02.04.2020
  SalamAleykum... türkiye 😍 Tiran
 • 5
  26.03.2019
  Alles super einfach wunderschön👌

Information about the radio

Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.

Radio contacts

Phone: +41445869903

Email: Info@radio-pendimi.com

https://www.instagram.com/rtvpendimi/

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!