This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Tirana 1

Tirana 99.5 MHz FM
Rating: 4.3 Reviews: 7
Radio Tirana (99.5 FM) is a broadcast public radio station in Tirana, Albania providing talk format.
129 2

Related radio stations

Radio Tirana 1 reviews

 • 1
  28.01.2023
  Do te ishte mire po te isha grek sepse do te isha evropian. Fatkeqesisht jam albanistanas i lodhur nga korrupsioni dhe padrejtesite e kerij palaço vend
 • 5
  12.12.2022
  I them atij grekut shqipfoles te qifsha robt
 • 5
  12.02.2022
  Ti Qe po shan shqiptaret (Albani stan) je Grek ose Je serb ose turk , armiq shekullor te shqiperis
 • 5
  07.11.2021
  Bank of Albania To Join The € Euro
 • 5
  28.04.2021
  Radio Shum Profecionale. Shum Radio e mir
 • 5
  23.11.2019
  Përshëndetje, Prof. Teodor Vaso, nga Giovanni Armillotta!
 • 4
  31.08.2019
  ju lutem shum,,,kam baben 87 vjecar,,,ma kerkon kengen e llesh palit me degju,,,e kam kerku ne you tub por nuk e kam gjet,,,a e keni ju,,,edhe vetem ne audio,,,nese e keni ma nisni linkun,,,flm shum

Radio contacts

Address: Rruga Ismail Qemali № 11, Tiranë
Phone: +355 4 222 4705
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @radiotirana1

https://www.youtube.com/channel/UC6tAjIpd8AWLI4ErBpBh2qg

Time in Tirana: 05:19, 04.15.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!