This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

Radio Dielli

Rating: 0.0 Reviews: 0
Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë pak problemet e ditës dhe mbushemi me energji të reja për të ecur përpara. Pikërisht këtë synon të bëjë Radio Dielli të krijojë disa momente çlodhëse për gurbetqaret shqiptarë kudo që janë.
7 0

On the air Radio Dielli

Live Greta Zani - Potpuri Dasmash
20:45 Vjollca Haxhiu Si Na
20:42 Besmir Spahiu - Digju shpirti im 2013
Radio Dielli playlist

TOP songs on Radio Dielli

Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall 2019Shkumbin Ismaili — Ndjeva mall
Shkumbin Ismaili - Mbaje fjalën 2020Shkumbin Ismaili — Mbaje fjalën
Violeta Kajtazi - PriteVioleta Kajtazi — Faqekuqe
Meda - Lum LumMeda — Lum Lum
Nexhat Osmani - Ai qe di te vuaj 2012Nexhat Osmani — Ai Qe Di Te Vuaj
Meda - LlokumMeda — Llokum
Vani - Vetem ty 2017
NRG Band - Mos u nal 2016NRG Band — Mos U Nal
Artan Jusufi - Dashuri e premtuar 2015Artan Jusufi — Dashuri E Premtuar
Viola - ShkoveViola — Shkove (Live)

Radio Dielli reviews

Radio contacts

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!