This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Dukagjini

Rating: 0.0 Reviews: 0
Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT.
48 7

Related radio stations

On the air Radio Dukagjini

Live The R.E.D. This Is Love
01:14 Soultans Of Swing
01:02 Synin Si Qershija
Radio Dukagjini playlist

TOP songs on Radio Dukagjini

DREN ABAZI - MBRETI NATESDren Abazi — Mbreti Nates
Sza - Saturn - CHRSZA — Saturn
Dua Lipa - Illusion (Lyrics)Dua Lipa — Illusion
Sting - Desert RoseSting — Desert Rose
ELIZA HOXHA - SHKOEliza Hoxha — Shko
ANJEZA SHAHINI - KUR JE LARGAnjeza Shahini — Kur Je Larg
rina x dj a-boom - edhe sa lotRina — Edhe Sa Lot
MARIGONA - ANI NASHTMarigona — Ani Nashtë
YLL LIMANI - INJOROYll Limani — Injoro
Johnson Brothers - StompJohnson Brothers — Stomp

Radio Dukagjini reviews

Radio contacts

Address: Gjergj Fishta, Mag. Prishtine-Mitrovice km 3 Obiliq
Phone: +038 737373
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @radiodukagjini

Time in Gjirokastër: 08:27, 05.23.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!