This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Mergimi

Rating: 5.0 Reviews: 2
Radio Mergimi u degjua per her te par me datë 28/Nentore/2008 dhe hapi dyert per çdo njeri qe flet gjuhen shqipe,per çdo njeri qe ndjehet i vetmuar,sepse njeriu i vetmuar eshte gjysem i vdekur,andaj kemi pare te arsyeshme ta kem nje radio te till siq eshte radiomergimi,ku se bashku arritem ta ndajm si gezimin ashtu edhe hidherimin me emisione të ndryshme siq eshte emsioni "Brenga Jete"qe transmetohet LIVE gjdo te shtune! Show more
28 1

Radio Mergimi reviews

  • 5
    03.11.2019
    Ka volum te mir e toni bass te mjaftushem
  • 5
    24.02.2019
    Es una pasada de programa Radio mergimi. ...

Information about the radio

Staffi i Radio Mergimit eshte i perber nga 7 Studio të ndryshme,dhe i ter Staffi punojm pune vullnetare(pa pages) vetem qe te jem sa me te bashkuar me njeri tjetrin dhe mos të kemi perqarje.
Emisionet ne valet tona elektronike fillojne nga ora 20:00 ne mbremje dhe perfundojne ne oren 24:00.
Pershendetjet dhe urimet e degjueseve tane çdo mbremje duke filluar nga ora 20:00 deri 22:00.
Emisionet e nates me tema te ndryshme,çdo mbremje duke filluar nga ora 22:00 deri 24:00

Radio contacts

Phone: +33 970 445 400
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @RTVMergimi

[email protected]

Time in Tirana: 19:36, 09.28.2023

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!