This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

LS Radio

Rating: 0.0 Reviews: 0
LS Radio luan hitet më të mëdha të sotme dhe në të njëjtën kohë është hit i djeshëm. Është një paketë e plotë për ata dëgjues që e kanë marrë sot. Pasi të vendosni në LS Radio ju do të keni vetëm llojin e ftohjes që do të mbani mend për një kohë shumë të gjatë.
26 1

On the air LS Radio

Live Majk Dynja
10:48 Era Istrefi Idiot
10:46 Ledri Vula Sot Sot Sot
LS Radio playlist

TOP songs on LS Radio

Lyric Master - Zemren ta fala 2020 mp3Lyric Master — Zemren Ta Fala
Shaliani - Mundi i Babes 2020 mp3Shaliani — Mundi i Babes
Kida - DrunkKida — Drunk
Capital T Ft. Lyrical Son & Vig Poppa - Pa CenzureCapital T — Pa Cenzure (feat. Lyrical Son & Vig Poppa)
Era Istrefi - IdiotEra Istrefi — Idiot
Gjiko & Nora Istrefi - GabimeGjiko — Gabime (feat. Nora Istrefi)
Ledri Vula - Bizzy Bizzy ft. GjikoLedri Vula — Bizzy Bizzy
Tayna - KalleTayna — Kalle
fuego - smuna mu anku 2021Fuego — Smuna Mu Anku
Butrint Imeri - Anlasana (Remake) (1)Butrint Imeri — Anlasana (Remake)

LS Radio reviews

Radio contacts

Site:
Email: [email protected]
Facebook: @lspublicls
Twitter: @lsserver

Time in Tirana: 16:51, 02.23.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!