This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Gjakova

Rating: 0.0 Reviews: 0
Qyteti i Gjakovës i njohur për traditën që ka në fushën e arsimit dhe të kulturës ndër shekuj, në mbarim të viteve të shtatëdhjeta pasurohet me mediumin e parë radiofonik, me Radio Gjakovën. Nga ajo periudhë e deri më sot, kanë kaluar shumë ngjarje me të cilat është e lidhur ngusht Radio Gjakova, duke qenë pjesë e përditshmërisë gjakovare, ashtu siç është e lidhur edhe historia e qytetit për këto tri dekada. Kjo, për faktin se frymëmarrja dhe rrita e qytetit është pasqyruar përmes programeve të përgatitura në këtë medium informativ dhe argëtues.
15 4

Radio Gjakova reviews

Radio contacts

Address: Rr.Nëna Terezë (Pallati i Kulturës "Asim Vokshi") Gjakovë 50000
Phone: +0390 322 383, 0390 320 797
Site:
Email: [email protected]
WhatsApp: +37744839777
Facebook: @radiogjakova1979
Twitter: @RadioGjakova

Time in Tirana: 15:18, 05.25.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!