This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Emanuel

Korçë, 95.7 MHz FM
Rating: 4.8 Reviews: 6
Radio Emanuel vazhdon misionin për përhapjen e Ungjillit. Vizioni ynë për të ardhmen është rritja e zonës së mbulimit dhe vënia në shërbim ndaj çdo personi që është në kërkim të së vërtetës.
28 0

On the air Radio Emanuel

Live Vaso Vreshtulla - Mos ki frike
21:59 Blanca Zone
21:59 e riperpunuar-2013 - Uplifting music
Radio Emanuel playlist

TOP songs on Radio Emanuel

Nardi&Efti - Frekuence pozitivePozitive — Dubspace
NARDI OJEDA - NARDI OJEDA MIX...Nardi — Nardi
Nardi&Efti - Nxit besiminLorenz — Moka Efti
Nardi&Efti - Frekuenca 95.7 FMLorenz — Moka Efti
Nardi&Efti - Nje hap me shpirtin tuajNardi Russell — Me
Lenilson Nardi - LS Designernardi — !!!
Nardi - Jeto diten tende me motivnardi — Feel Me
Riley Clemmons - Free - Free - SingleRiley Clemmons — Free
Juliana Pasha - Cifti 2023Juliana Pasha — Cifti
Tauren Wells - Come HomeTauren Wells — Come Home

Radio Emanuel reviews

 • 4
  02.06.2022
  nn
 • 5
  27.10.2021
  THE BESTTTTT BRAVO
 • 5
  18.10.2021
  Frekuence qe flet jete!
 • 5
  22.11.2019
  Radio Fantastike!
 • 5
  24.07.2018
  Прикольно!)
 • 5
  08.03.2017
  Programe interesante, muzikë me shije hyjnore.

Radio contacts

Address: Rruga "Guri Dolani", Lagjia 11, Nr. 7
Phone: +355 822 52 552
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @RadioEmanuel-Albania-355010991238163

https://www.instagram.com/emanuelradiokorce/

Time in Korçë: 04:05, 10.05.2023

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!