Усталюйце мабільнае прыкладанне Online Radio Box для вашага смартфона і слухайце любімыя радыёстанцыі онлайн, дзе б вы ні знаходзіліся!
Не ведаеце, якая песьня гучала на радыё? Скарыстайцеся нашым сэрвісам, каб знайсці яе! Наш плейлист ўтрымлівае расклад эфіру Classical 102 за апошнія 7 дзён.
23:53 | Wolfgang Amadeus Mozart - Così Fan Tutte (Fra Gli Amplessi In Pochi Instanti), KV 588 |
23:45 | Gustav Holst - Die Planeten (IV. Jupiter, Der Bringer Des Frohsinns), Op. 32 |
23:42 | Nadia Boulanger - Pieces For Cello And Piano In Cis-Moll |
23:41 | Alessandro Scarlatti - Konzert Für Altblockflöte, Zwei Violinen & Generalbass, II. Largo |
23:30 | Richard Wagner - Vorspiel Zu 'Tristan und Isolde' |
23:22 | Ludwig van Beethoven - Egmont (Ouvertüre), Op. 84 |
23:18 | Agustín Lara - Granada |
23:13 | Ryūichi Sakamoto - Titelmusik 'Furyo - Merry Christmas, Mr. Lawrence' |
23:06 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Serenade Für Streicher C-Dur (III. Elegie), Op. 48 |
23:04 | Anna Bon Di Venezia - Divertimento A-Dur, Op. 3,6, III. Allegro |
23:02 | Bedrich Smetana - Die Verkaufte Braut (Furiant) |
22:55 | Hans Zimmer - Chevaliers De Sangreal (OST 'Der Da Vinci Code - Sakrileg') |
22:54 | Giuseppe Verdi - Aida (Triumphmarsch) |
22:46 | Johann Sebastian Bach - Brandenburgisches Konzert Nr. 1 F-Dur, BWV 1046, IV. Menuetto & Polacca |
22:40 | Clara Schumann - Marsch In Es-Dur (Letztes Werk) |
22:36 | Luigi Boccherini - Streichquintett A-Moll, Op. 47, III. Largo Cantabile |
22:34 | Nikolai Rimsky-Korsakov - Die Sage Von Der Unsichtbaren Stadt Kitesch (Orchestersuite) (II. Hochzeitsprozession) |
22:30 | John Williams - Titelmusik 'Schindlers Liste' |
22:26 | Franz Schubert - Die Winterreise (Frühlingstraum), Liederzyklus Für Bariton & Klavier, D 911 Lieder |
22:19 | Wolfgang Amadeus Mozart - Violinkonzert Nr. 4 D-Dur, KV 218, II. Andante Cantabile |
22:09 | Carl Maria von Weber - Oberon (Ouvertüre) |
22:06 | Georg Friedrich Händel - Xerxes (Ombra Mai Fu) (Arr. Für Oboe Und Orchester) |
22:04 | Johannes Brahms - Walzer As-Dur, Op. 39, Nr. 15 |
21:56 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Ballett 'Schwanensee', II. Akt (Andante - Allegro) |
21:50 | Dmitri Schostakowitsch - Klavierkonzert Nr. 2, II. Andante |
21:46 | Camille Saint-Saëns - Karneval Der Tiere (XIII. Der Schwan) (Arr. P. Vidal) |
21:43 | Anton Reicha - Bläserquintett Es-Dur (Scherzo), Op. 88.2, II. Allegro |
21:37 | Hans Zimmer - Leave No Man Behind (OST 'Black Hawk Down') |
21:30 | Edvard Grieg - Klavierkonzert Op. 16, II. Adagio |
21:28 | Johann Sebastian Bach - Bist Du Bei Mir, BWV 508 |
21:15 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Ein Sommernachtstraum (Ouvertüre), Op. 61 |
21:07 | Joseph Haydn - Sinfonie Nr. 7 C-Dur 'Mittag' (Recitativo), II. Adagio |
21:05 | Carl Reinecke - Sonatina Für Flöte Und Klavier, Op. 108.1, II. Andante Con Moto |
20:55 | Wolfgang Amadeus Mozart - Serenade Nr. 7 D-Dur 'Haffner-Serenade', KV 250, II. Andante |
20:53 | Trevor Jones & Randy Edelman - Titelmusik 'Der Letzte Mohikaner' |
20:50 | Giacomo Puccini - Turandot (Nessun Dorma) |
20:46 | Stefano Guzzetti - While You Sleep |
20:41 | Joseph Joachim - Romanze Op. 2 Nr. 1 |
20:39 | Jeremiah Clarke - Suite D-Dur (IV. The Prince Of Denmark's March) (Arr. L. Stokowski) |
20:31 | Giuseppe Verdi - Nabucco (Ouvertüre) |
20:21 | Ludwig Van Beethoven - Violinkonzert D-Dur, Op. 61, II. Larghetto |
20:19 | Gustav Mahler - Fünf Rückert-Lieder (I. Liebst Du Um Schönheit) |
20:14 | Francis Lai - Titelmusik 'Love Story' (Arr. A. Vinter) |
20:08 | Adolphe Adam - Ballett 'Giselle', I. Akt (Entrée De Giselle) |
20:05 | Alessandro Marcello - Konzert Für Oboe Und Streichorchester D-Moll, II. Adagio |
20:00 | Henryk Wieniawski - Violinkonzert Nr. 2 D-Moll (Romance), Op. 22, II. Andante Non Troppo |
19:54 | Antonín Dvořák - Slawische Tänze Für Klavier Zu Vier Händen (Nr. 2 E-Moll), Op. 72, Allegretto Grazioso |
19:47 | Joseph Canteloube - Baïlèro (Chants D'Auvergne) |
19:42 | Elisabetta De Gambarini - Lessons For The Harpsichord, Op. 2 (Nr. 5 'Mnuett In A-Dur') |
19:32 | Nikolai Rimski-Korsakov - Scheherazade, Op. 35, I. Largo E Maestoso - Allegro Non Troppo - Tranquillo |
19:29 | Wolfgang Amadeus Mozart - Flötenquartett Nr. 1 D-Dur, KV 285, II. Adagio |
19:26 | Jacques Offenbach - Hoffmanns Erzählungen (Barcarolle) |
19:22 | Alexandre Desplat - New Moon (OST 'New Moon - Biss Zur Mittagsstunde) |
19:15 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Symphonie Nr. 5 'Reformation', II. Allegro Vivace |
19:10 | Johann Sebastian Bach - Orchestersuite Nr. 3 D-Dur (II. Air), BWV 1068 |
19:07 | Camille Saint-Saëns - Sinfonie Nr. 2 A-Moll, Op. 55, II. Adagio |
18:58 | Pablo De Sarasate - Zigeunerweisen |
18:54 | John Williams - Fawkes The Phoenix (OST 'Harry Potter Und Die Kammer Des Schreckens') |
18:52 | Sergej Rachmaninoff - Études-Tableaux (Etüde Nr. 2 C-Dur), Op. 33, Allegro |
18:47 | Pietro Antonio Locatelli - Concerto Grosso C-Moll, Op. 1, Nr. 2, I. Adagio - Allegro |
18:41 | Engelbert Humperdinck - Hänsel Und Gretel (Traumpantomime) |
18:39 | Ludwig Van Beethoven - Streichquartett Nr. 14 C-Moll (Scharf), Op. 31, VI. Adagio Quasi Un Poco Andante |
18:33 | Frédéric Chopin - Nocturnes (Nr. 2 Des-Dur), Op. 27 |
18:31 | John Barry - Titelmusik 'Frei Geboren - Königin Der Wildnis' |
18:27 | Giuseppe Verdi - Die Lombarden (Kreuzfahrerchor 'O Herr, Vom Himmel Gekommen') |
18:20 | Joseph Haydn - Streichquartett C-Dur 'Kaiserquartett', Op. 76.3, I. Allegro |
18:14 | Clara Schumann - Impromptu Pour Le Pianoforte 'Souvenir De Vienne', Op. 9 |
18:11 | Georg Philipp Telemann - Concerto C-Dur Für Blockflöte, Streicher & B.C., TWV 51 C1, I. Allegro |
18:06 | Antonín Dvořák - Tschechische Suite (II. Polka) |
17:57 | Jean Sibelius - Violinkonzert D-Moll, Op. 47, II. Adagio Ma Non Troppo |
17:53 | Hans Zimmer - Time (OST 'Inception') |
17:51 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Der Nussknacker (Ballettsuite) (III. Tanz Der Zuckerfee), Op. 71a |
17:43 | Johann Sebastian Bach - Violinkonzert E-Dur, BWV 1042, I. Allegro |
17:37 | Edvard Grieg - Aus Holbergs Zeit, Op. 40, IV. Andante Religioso |
17:34 | Wolfgang Amadeus Mozart - Das Veilchen, KV 476 |
17:30 | Georges Bizet - L'Arlésienne-Suite Nr. 2 (III. Menuetto) |
17:26 | Maurice Jarre - Unchained Melody (OST 'Ghost - Nachricht Von Sam') |
17:23 | Edward Elgar - Symphonie Nr. 1 (I. Andante) |
17:14 | Ludwig Van Beethoven - Streichquartett Nr. 9 C-Dur 'Razumovsky', Op. 59 Nr. 3, II. Andante Con Moto Quasi Allegretto |
17:07 | Robert Schumann - Sinfonie Nr. 1 B-Dur 'Frühlingssinfonie', Op. 38, II. Larghetto |
17:05 | Antonio Vivaldi - Die Vier Jahreszeiten (Winter), II. Largo |
17:02 | Fanny Mendelssohn-Hensel - Das Jahr, 12 Charakterstücke Für Forte-Piano (Februar) |
16:54 | Camille Saint-Saëns - Violinkonzert Nr. 3 B-Moll, Op. 61, II. Andantino Quasi Allegretto |
16:51 | Erik Satie - Gnossiennes Nr. 1, Lent |
16:47 | Giuseppe Verdi - La Traviata (Vorspiel Zum I. Akt) |
16:42 | Joseph Haydn - Sinfonie Nr. 8 G-Dur 'Abend' (Menuetto), III. Allegretto |
16:38 | Brian Tyler - Titelmusik 'Rambo' |
16:30 | Gaetano Donizetti - Der Liebestrank (Una Parola...Chiedi All'Aura) |
16:27 | Johann Sebastian Bach & Charles Gounod - Ave Maria |
16:14 | Maurice Ravel - Boléro |
16:08 | Wolfgang Amadeus Mozart - Streichquartett Nr. 14 G-Dur 'Frühling', KV 387, IV. Molto Allegro |
16:03 | Edvard Grieg - Elegische Melodien (Letzter Frühling) |
15:56 | Ludwig van Beethoven - Sonate Für Klavier Nr. 14 Cis-Moll 'Mondschein', Op. 27.2, I. Adagio |
15:55 | Ennio Morricone - Friends (OST 'Es War Einmal In Amerika') |
15:51 | Richard Wagner - Tannhäuser (Pilgerchor 'Beglückt Darf Nun Dich, Oh Heimat, Ich Schauen') |
15:48 | Sebastian Selke - Hiddensee |
15:43 | Clara Schumann - Trois Romances Für Klavier, Op. 11 (Nr. 3 'Romanze In As-Moll, Gewidmet Robert Schumann') (1838/39) |
15:41 | Anna Bon Di Venezia - Divertimento A-Dur, Op. 3,6, I. Allegretto |
15:31 | Johann Strauss (Sohn) - 'Wiener Blut'-Walzer, Op. 354 |
15:27 | Joseph Haydn - Sinfonie Nr. 47 'Kinder-Sinfonie' (II. Minuet), Hob. II–47 |
15:22 | Hector Berlioz - Symphonie Fantastique (Marche Au Supplice), Op. 14 |
15:20 | Hans Zimmer - Cornfield Chase (OST 'Interstellar) |
15:14 | Giuseppe Verdi - Aida, I. Akt (Ritorna Vincitor) |
15:07 | Georg Philipp Telemann - Suite Nr. 2 D-Dur 'Tafelmusik' (Air), IV. Presto |
15:03 | Emmanuel Chabrier - Habanera |
14:58 | Franz Liszt - Grand Galop Chromatique, 1838, Op. 12 |
14:53 | Wolfgang Amadeus Mozart - Die Entführung Aus Dem Serail (Ouvertüre), KV 384 |
14:46 | Claude Debussy - La Mer, Spiel Der Wellen |
14:43 | Andrew Lloyd Webber - Pie Jesu (Requiem) |
14:38 | Johann Sebastian Bach - Brandenburgisches Konzert Nr. 3, I. Allegro |
14:28 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Capriccio Brillant H-Moll Für Klavier & Orchester, Op. 22, Andante-Allegro |
14:22 | Ludwig van Beethoven - Sinfonie Nr. 6 'Pastorale', Op. 68, III. Allegro |
14:18 | Edouard Lalo - Symphonie Espagnole, Op. 21 (Scherzando), II. Allegro Molto |
14:14 | Miklós Rózsa - Parade Of The Charioteers (OST 'Ben Hur') |
14:08 | Carl Maria von Weber - Rondo Brillante, Op. 62 |
14:05 | Arcangelo Corelli - Concerto Grosso B-Dur, Op. 6.11, III. Allegro |
14:03 | Giacomo Puccini - Madame Butterfly, III. Akt (Tu, Tu Piccolo Iddio) |
13:57 | Robert Schumann - Kinderszenen (Träumerei) (Arr. Für Orchester) |
13:54 | Georg Friedrich Händel - Feuerwerksmusik (La Réjouissance) |
13:45 | Johann Strauss (Sohn) - Die Fledermaus (Ouvertüre) |
13:39 | Wolfgang Amadeus Mozart - Klavierkonzert Nr. 23, II. Andante |
13:34 | Giuseppe Verdi - Nabucco (Gefangenenchor) |
13:33 | Bernard Herrmann - Titelmusik 'Teufelskreis Y' |
13:29 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Ballett 'Schwanensee', III. Akt (Mazurka) |
13:23 | Joseph Haydn - Streichquartett D-Dur 'Lerchenquartett', Op. 64.5, I. Allegro Moderato |
13:16 | Modest Mussorgsky - Bilder Einer Ausstellung (Das Alte Schloss), Werk IV |
13:09 | Georg Philipp Telemann - Alster-Ouvertüre, Suite F-Dur Für 4 Hörner, 2 Oboen und Streichorchester (Ouvertüre) |
13:04 | Gioachino Rossini - Der Barbier Von Sevilla (Largo Al Factotum) |
12:56 | Gustav Mahler - Sinfonie Nr. 10 (Fassung Nach Gamzou), III. Purgatorio |
12:50 | Hans Zimmer - Suite (OST 'Der Letzte Samurai') |
12:43 | Johannes Brahms - Sinfonie Nr. 3 F-Dur, Op. 90, III. Poco Allegretto |
12:42 | Igor Stravinsky - Ballett 'Der Feuervogel' (Suite) (Feuervogel Variation) |
12:39 | Frédéric Chopin - 24 Etüden (Nr. 1 C-Dur), Op. 10, Allegro |
12:37 | Anton Reicha - Bläserquintett Es-Dur (Finale), Op. 88.2, IV. Allegro Molto |
12:33 | Nino Rota - Titelmusik 'Romeo Und Julia' |
12:26 | Antonín Dvořák - Notturno H-Dur, Op. 40, I. Molto Adagio |
12:24 | Francesca Caccini - Ch'Amor Sia Nudo |
12:13 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Symphonie Nr. 4 'Italienische', I. Allegro |
12:07 | Joseph Haydn - Sinfonie Nr. 94 G-Dur 'Mit Dem Paukenschlag', Hob. I–94, II. Andante |
12:02 | Jean Sibelius - Kuolema (Valse Triste) |
11:56 | Michael Giacchino - Kirk Enterprises (OST 'Star Trek Into Darkness') |
11:51 | Léo Delibes - Ballett 'Sylvia', I. Akt (Prélude) |
11:47 | Rauelsson - Hourglass I |
11:45 | Richard Strauss - Also Sprach Zarathustra (Einleitung) |
11:43 | Mrs. Philarmonica - Sonata VI In G-Dur Aus Den Divertimenti Da Camera, II. Con Spirito Non Presto |
11:33 | Carl Maria von Weber - Euryanthe (Ouvertüre) |
11:27 | Ludwig van Beethoven - Fidelio (Ouvertüre) |
11:26 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Serenade Für Streicher (IV. Finale) |
11:23 | Max Steiner - As Time Goes By (OST 'Casablanca') |
11:13 | Johannes Brahms - Violinkonzert D-Dur, Op. 77, II. Adagio |
11:08 | Carl Stamitz - Konzert G-Dur Für Flöte & Orchester (Rondo), Op. 29, III. Allegro |
11:06 | Amilcare Ponchielli - La Gioconda (Tanz Der Stunden) |
10:56 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Violinkonzert E-Moll, Op. 64, III. Allegro Molto Vivace |
10:51 | Sergej Rachmaninoff - Vocalise |
10:47 | Domenico Scarlatti - Klaviersonate H-Moll, L 33 |
10:27 | Alexander Konstantinowitsch Glasunow - Violinkonzert A-Moll, Op. 82, Moderato - Andante Sostenuto - Allegro |
10:23 | Wolfgang Amadeus Mozart - Flötenquartett Nr. 1 D-Dur (III. Rondo), KV 285 |
10:19 | Richard Wagner - Der Fliegende Holländer (Spinnerinnenchor 'Summ Und Brumm, Du Gutes Rädchen' |
10:17 | Thomas Newman - Writing's On The Wall (Instrumental) (OST 'James Bond 007 - Spectre) |
10:09 | Anton Bruckner - Sinfonie Nr. 2 C-Moll (III. Scherzo), 1873 |
10:07 | Georg Friedrich Händel - La Resurrazione (Ouvertüre), HWV 47 |
10:02 | Georges Bizet - Carmen-Suite Nr. 2 (III. Nocturne) |
09:57 | Clara Schumann - Caprices En Forme De Valse Pour Le Piano, Op. 2 (Nr. 3 'Caprice Es-Dur, Gewidmet Henriette Foerster Geb. Wieck') |
09:51 | Johann Sebastian Bach - Cembalokonzert, BWV 1056, II. Largo (Arr. Für Orchester Von L. Stokowski) |
09:45 | Antonín Dvořák - Rusalka (Lied An Den Mond) |
09:38 | Luigi Boccherini - Cellokonzert Nr. 9 B-Dur (III. Rondo), Op. 34 |
09:36 | Johannes Brahms - Ungarischer Tanz Nr. 5 (Arr. P. Breiner) |
09:31 | Elmer Bernstein - Titelmusik 'Die Glorreichen Sieben' |
09:29 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Der Nussknacker (Ballettsuite) (VII. Tanz Der Rohrflöten), Op. 71a |
09:20 | Joseph Haydn - Streichquartett Nr. 62 C-Dur 'Der Kaiser', Op. 76 Nr. 3, Hob.III:77, II. Poco Adagio, Cantabile |
09:12 | Ludwig van Beethoven - Sinfonie Nr. 7 A-Dur, Op. 92, II. Allegretto |
09:08 | Antonio Vivaldi - Die Vier Jahreszeiten (Winter), III. Allegro |
09:04 | Giacomo Puccini - La Bohème (Che Gelida Manina) |
08:55 | Edvard Grieg - Lyrische Stücke (Hochzeitstag Auf Troldhaugen) (Arr. Für Orchester) |
08:52 | Kurt Weill - Aufstieg Und Fall Der Stadt Mahagonny - Suite, II. Moderato Assai |
08:47 | Robert Schumann - Sinfonie Nr. 3 Es-Dur 'Rheinische' (II. Scherzo), Op. 97 |
08:41 | Wolfgang Amadeus Mozart - Klavierkonzert Nr. 5 D-Dur, KV 175, III. Allegro |
08:38 | John Williams - Flying (OST 'E.T. - Der Ausserirdische') |
08:32 | Giuseppe Verdi - Die Macht Des Schicksals, IV. Akt (Pace, Pace, Mio Dio) |
08:29 | Johann Sebastian Bach - Violinkonzert E-Dur, BWV 1042, III. Allegro Assai |
08:15 | Sergej Rachmaninoff - Symphonie Nr. 2 E-Moll, Op. 27, III. Adagio |
08:10 | Joseph Haydn - Streichquartett C-Dur 'Kaiserquartett' (Menuett), Op. 76.3, III. Allegro |
08:06 | Fanny Mendelssohn-Hensel - Das Jahr, 12 Charakterstücke Für Forte-Piano (Dezember) |
07:58 | Klaus Badelt - Titelmusik 'Fluch Der Karibik' (Arr. T. Ricketts) |
07:53 | Nikolai Rimski-Korsakov - 'Der Wojewode'-Suite (III. Nocturne) |
07:51 | Lambert - The Edge Off |
07:47 | Vincenzo Bellini - Norma (Priesterchor 'Norma Schreitet') |
07:42 | Georg Friedrich Händel - Improvisation Über Solomon (Sinfonia 'The Arrival Of The Queen Of Sheba'), HWV 67 |
07:33 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Die Hebriden (Ouvertüre), Op. 26 |
07:31 | Wolfgang Amadeus Mozart - Serenade Nr. 13 G-Dur 'Eine Kleine Nachtmusik' (Menuetto), KV 525, III. Allegro |
07:27 | Giacomo Meyerbeer - Le Prophète (Mon Coeur S'Élance Et Palpite) |
07:26 | Thomas Newman - Titelmusik 'Findet Dory' |
07:18 | Edward Elgar - Cellokonzert E-Moll, Op. 85, I. Adagio Moderato |
07:13 | Johann Sebastian Bach - Brandenburgisches Konzert Nr. 2, BWV 1047, I. Allegro |
07:08 | Antonín Dvořák - Slawische Tänze Für Orchester (Tanz 2 E-Moll ), Op. 72 |
06:58 | Joseph Haydn - Streichquartett Nr. 53 D-Dur 'Die Lerche', Op. 64 Nr. 5, Hob.III:63, II. Adagio - Cantabile |
06:50 | Giuseppe Verdi - Aida (Triumphmarsch Und Chor 'Heil Dir, Ägypten') |
06:47 | Dmitri Schostakowitsch - Jazzsuite Nr. 2 (VI. Walzer) |
06:44 | Gasparo Zanetti - Aria Del Gran Duca |
06:32 | Bedrich Smetana - Má Vlast 'Mein Vaterland' (Nr. 2. Vltava 'Die Moldau') |
06:25 | Ludwig van Beethoven - Sinfonie Nr. 5 C-Moll, Op. 67, I. Allegro Con Brio |
06:23 | Clara Schumann - 'Lorelei' Für Stimme Und Klavier |
06:17 | Hans Zimmer - Dies Mercurii I Martius (OST 'The Da Vinci Code - Sakrileg') |
06:09 | Franz Schubert - Sinfonie Nr. 1 D-Dur, D 82, II. Andante |
06:06 | Wilhelmine Von Bayreuth - Sonate Für Flöte Und Continuo A-Moll, I. Affettuoso |
06:04 | Edvard Grieg - Peer-Gynt-Suite Nr. 1 (IV. In The Hall Of The Mountain King), Op. 46 |
05:57 | Clint Mansell - Lux Aeterna (OST 'Requiem For A Dream') |
05:55 | Alexander Skrjabin - Stücke Für Klavier, Op. 57 (Nr. 2 'Caresse Dansée') |
05:54 | Tomaso Albinoni - Concerto A Cinque B-Dur Für Streicher, Op. 5, III. Allegro Vivace |
05:47 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Ein Sommernachtstraum (III. Akt 'Notturno'), Op. 61 |
05:42 | Franz Danzi - Sinfonie D-Moll, Op. 24, IV. Allegro |
05:39 | Modest Mussorgsky - Bilder Einer Ausstellung (Der Gnom) (Orch.: Maurice Ravel) |
05:36 | Victor Young - Titelmusik 'In 80 Tagen Um Die Welt' |
05:34 | Giacomo Puccini - Turandot, I. Akt (Signore, Ascolta) |
05:31 | Wolfgang Amadeus Mozart - Die Zauberflöte (Marsch Der Priester) |
05:24 | Antonín Dvořák - Sinfonie Nr. 4 D-Moll (Scherzo), Op. 13, III. Allegro Feroce |
05:11 | Johann Sebastian Bach - Toccata Und Fuge D-Moll 'Dorische', BWV 538 |
05:06 | Richard Wagner - Der Ring Der Nibelungen (Walkürenritt) |
04:56 | Hector Berlioz - Symphonie Fantastique (Un Bal), Op. 14 |
04:53 | Michael McGlynn - The Flower of Maherally |
04:49 | Frédéric Chopin - 24 Etüden (Nr. 12 C-Moll), Op. 10, Allegro Con Fuoco |
04:41 | Joseph Haydn - Sinfonie Nr. 7 C-Dur 'Mittag', I. Adagio - Allegro |
04:36 | John Williams - Raiders March (OST 'Indiana Jones Und Das Königreich Des Kristallschädels') |
04:29 | Peter Iljitsch Tschaikowsky - Der Nussknacker (Ballettsuite) (VIII. Blumenwalzer), Op. 71a |
04:26 | Élisabeth-Claude Jacquet De La Guerre - Suite In D Moll (Nr. 1 'Präludium') |
04:13 | Nikolai Rimski-Korsakov - Scheherazade, Op. 35, IV. Allegro Molto - Lento - Vovo - Allegro Non Troppo E Maestoso - Tempo Come I |
04:10 | Wolfgang Amadeus Mozart - Klaviersonate Nr. 11 A-Dur (III. Rondo Alla Turca) (Arr. Für Orchester) |
04:07 | Johann Strauss (Vater) - Radetzky-Marsch, Op. 228 |
03:58 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Konzert Nr. 1 G-Moll Für Klavier Und Orchester, Op. 25, II. Andante |
03:55 | Ludwig van Beethoven - Streichquartett B-Dur (Alla Danza Tedesca), Op. 130, IV. Allegro Assai |
03:52 | Hans Zimmer - Safe Passage - The Way Of The Sword (OST ' Der Letzte Samurai') |
03:49 | Georges Bizet - L'Arlésienne-Suite Nr. 2 (IV. Farandole) (Arr. E. Guiraud) |
03:45 | Marina Baranova - The Girl With The Flaxen Hair |
03:43 | Giuseppe Verdi - Rigoletto (Questa O Quella) (Ballata) |
03:36 | Georg Friedrich Händel - Feuerwerksmusik (Ouvertüre) |
03:30 | Maurice Ravel - Pavane Pour Une Infante Défunte |
03:27 | Joseph Haydn - Streichquartett Nr. 32 C-Dur 'Der Vogel' (Finale Rondo), Op. 33, Nr. 3, Hob.III:39, IV. Presto |
03:24 | Léo Delibes - Ballett 'Coppelia', III. Akt (Marche De La Cloche) |
03:17 | John Williams - Titelmusik 'Sieben Jahre In Tibet' |
03:11 | Johannes Brahms - Symphonie Nr. 3, III. Poco Allegretto |
03:08 | Arcangelo Corelli - Sonate Nr. 12 D-Dur, Op. 1.12, IV. Allegro |
03:04 | Clara Schumann - Scherzo D-Moll Für Klavier, Op. 10 |
02:52 | Wolfgang Amadeus Mozart - Konzert Für Flöte & Harfe KV 299, II. Andantino |
02:46 | Niccolò Paganini - Violinkonzert D-Dur, Op. 6, II. Adagio Espressivo |
02:43 | Dmitri Schostakowitsch - Ballettsuite Nr. 1 (III. Romanze) |
02:38 | Johan Pachelbel - Kanon D-Dur |
02:27 | Isaac Albeniz - España, Sechs Albumblätter, Op. 165, Nr. 1–4 |
02:22 | Ludwig Van Beethoven - Streichquartett Nr. 14 C-Moll (Scharf), Op. 31, V. Presto |
02:17 | Eduard Strauss - La Belle Hélène Quadrille, Op. 14 |
02:14 | Ennio Morricone - Titelmusik 'Zwei Glorreiche Halunken' |
02:07 | Edvard Grieg - Klavierkonzert A-Moll, Op. 16, II. Adagio |
02:05 | Georg Philipp Telemann - Fantasie Für Viola Da Gamba A-Dur, TWV 40-33, I. Satz Allegro |
02:02 | Hans Rott - Sinfonie Nr. 1 E-Dur, III. Scherzo (Frisch Und Lebhaft) (Ausschnitt) |
01:53 | Vincenzo Bellini - Die Puritaner, I. Akt (Son Vergin Vezzosa) |
01:52 | Johann Sebastian Bach - Menuett G-Dur (Klavierbüchlein Für Anna-Magdalena Bach), Anhang II, BWV 114 |
01:46 | Felix Mendelssohn Bartholdy - Streichquartett Nr. 3 D-Dur, Op. 44.1, III. Andante Espressivo Ma Con Moto |
01:34 | Wolfgang Amadeus Mozart - Sinfonie Nr. 41 C-Dur 'Jupiter', I. Allegro Vivace |
01:30 | Adolphe Adam - Ballett 'Giselle', I. Akt (Retour De La Vendange Et Valse) |
01:27 | Michael Kamen - Ouverture (OST 'Robin Hood - König Der Diebe') |
01:24 | Georges Bizet - Carmen-Suite Nr. 1 (Intermezzo) |
01:20 | Joseph Haydn - Piano Trio Nr. 25 G-Dur 'Zigeunerin Rondo' (III. Finale - Rondo All'ongarese), Hob.XV:25 |
01:12 | Robert Schumann - Sinfonie Nr. 3 Es-Dur 'Rheinische', Op. 97, I. Ardent |
01:06 | Antonio Vivaldi - Die Vier Jahreszeiten (Sommer), I. Allegro Non Molto |
01:03 | Giuseppe Verdi - Der Troubadour (Zigeunerchor 'Sehr, Wie Die Wolken Am Himmel Ziehen') |
00:54 | Edouard Lalo - Symphonie Espagnole, Op. 21 (Intermezzo), III. Allegretto Non Troppo |
00:51 | Yūzō Toyama - Yugen (Ballett-Suite) (Dance Of Men) |
00:49 | Claude Debussy - Children's Corner Suite (Golliwogg’s Cake Walk) |
00:37 | Ludwig van Beethoven - Symphonie Nr. 6 'Pastorale', I. Allegro Ma Non Troppo |
00:35 | John Debney - Wolves - Law Of The Jungle (OST 'The Jungle Book') |
00:27 | Gioachino Rossini - Der Barbier Von Sevilla (Ouvertüre) |
00:26 | Mrs. Philarmonica - Sonata IV In E-Moll Aus Den Divertimenti Da Camera, III. Con Spirito |
00:16 | Johann Strauss (Sohn) - An Der Schönen Blauen Donau, Op. 314 |
00:09 | Wolfgang Amadeus Mozart - Violinkonzert Nr. 3 G-Dur, KV 216, II. Adagio |
00:07 | Alexander Konstantinowitsch Glasunow - Ballett 'Die Jahreszeiten', Op. 67 (Summer: Waltz Of The Cornflowers And The Poppies) |
Усталюйце дадатак Online Radio Box для вашага смартфона і слухайце любімыя радыёстанцыі онлайн, дзе б вы ні знаходзіліся! Цяпер ваша любімае радыё ў вас у кішэні, дзякуючы нашаму зручнаму дадатку.