This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

Dukagjini Shqip Radio

Rating: 0.0 Reviews: 0
Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT.
9 0

Related radio stations

Dukagjini Shqip Radio reviews

Radio contacts

Phone: 038 737373

Email: info@dukagjini.com

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!