Ova veb-lokacija koristi cookies. Ako nastavite da koristite ovu veb lokaciju, pristajete na našu politiku korišćenja kolačića.

Instalirajte besplatnu mobilnu aplikaciju Online Radio Box

Get it on Google Play Ne, hvala
×
Sviđa mi se ? Sačuvajte u svoje favorite
×
Sviđa mi se ? Ostavite svoju recenziju!
×

Dukagjini Shqip Radio

Ocena: 0.0 Komentara: 0
Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT.
9 0

Srodne radio stanice

Dukagjini Shqip Radio komentara

Radio kontakti

Telefon: 038 737373

Email: info@dukagjini.com

Instalirajte besplatnu Online Radio Box aplikacija aplikaciju na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!