Deze website gebruikt cookies. Bij het verder gebruiken van deze website, ga je akkoord met onze voorwaarden betreffende cookies.

Installeer de gratis mobiele app Online Radio Box

Get it on Google Play Nee, bedankt
×
Leuk ? Sla het op in je favorieten
×
Leuk ? Laat je recensie achter!
×

Dukagjini Shqip Radio

Rating: 0.0 Beoordelingen: 0
Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT.
8 0

Gerelateerde radiozenders

Dukagjini Shqip Radio beoordelingen

Contacten

Telefoon: 038 737373

Email: info@dukagjini.com

Installeer de gratis Online Radio Box applicatie op je smartphone en luister online naar je favoriete radiozenders – waar je ook bent!