This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

92.1 Capital FM

Rating: 0.0 Reviews: 0
92.1 Capital FM është radio stacion regjional me studio në Fushë Kosovë dhe piken transmetuese në malet Berishë, duke ofruar muzikë, informacione trafiku, lajme, njoftime dhe argëtim.
9 0

On the air 92.1 Capital FM

Live Butrint Imeri Për Një Dashuri
01:22 B GENIUS - E LYPE, E GJETE
01:19 Major Lazer Lean On (feat. MØ & DJ Snake)
92.1 Capital FM playlist

TOP songs on 92.1 Capital FM

Fabrikia e Mobileve - Doni
VPD - VPD DRILL
Irkenc Hyka - KatileIrkenc Hyka — Katile
Fifi ft. Remzie Osmani - Lezet 2020Remzie Osmani — Lezet
Marigona - Vet s'më leMarigona — Vet s'më le
Labinot Tahiri ft. Skerdi - GaboveLabinot Tahiri — Gabove
Ledri Vula - Ha ha ha ft. Vig PoppaLedri Vula — Ha Ha Ha
Silva Gunbardhi - UnazaSilva Gunbardhi — Unaza
Luana Vjollca - Ti Amo 2019Luana Vjollca — Ti Amo
Klajdi Haruni- JetëKlajdi Haruni — #Obobo

92.1 Capital FM reviews

Radio contacts

Address: Rr. Dardania 272 Fushë Kosovë, 12000

Phone: +383 (38) 600-921

Email: info@capital921.com

SMS: +383 (44) 759-921

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!