This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Fontana

Istok, 98.8 MHz FM
Rating: 5.0 Reviews: 1
Radio Fontana ofron informacione aktuale dhe reale, nga vendi, rajoni dhe bota, emisione te ndryshme, debate, muzike, marketing etj. Show more
32 0

Radio Fontana reviews

  • 5
    20.07.2019
    Demë Qorraj

Information about the radio

Radio Fontana në Istog, është themeluar me 17 Shkurt të vitit 2002.

Kjo radio prestigjioze dhe konkurente në tregun mediatik të Kosovës ështe në sherbim të degjuesve plot 24 orë,7 ditë në javë dhe 365 ditë në vit.

Radio Fontana tash e sa vite vazhdon të jetë një medium neutral dhe I besueshëm për publikun e gjerë vendor dhe atë ndërkombetarë.

Radio contacts

Phone: +377 44 150 027
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @Radiofontana.org

Time in Istok: 20:38, 07.20.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

News

Dhjami i barkut tuaj varet nga bakteret e zorrës së trashë; Kjo është rëndësia që kanë ato në trupin tuaj

18.02.2020

Humbja e dhjamit rreth belit është një nga betejat e vazhdueshme të njerëzve. Disa kanë provuar gjithçka, nga stërvitja deri te kirurgjia plastike Sidoqoftë, shkencëtarët zbuluan kohët e fundit se flora e zorrëve gjithashtu luan një rol në përcaktimin e m

BLEONA TREGON DISA NGA SKENAT SEKSI TË VIDEOKLIPIT TË RI

18.02.2020

Këngëtarja Bleona Qereti ka paralajmëruar një këngë të re që do ta lansojë më 1 mars të këtij viti. Por, këngëtarja ka treguar disa nga skenat e “nxehta” të këngës së saj me të re “Haters”. “Duke numëruar ditët”, ka qenë statusi i këngëtares që është shoq

AGJENTI I HYSAJT E ZBULON KUSH I ‘SHKATËRROI’ KARRIERËN YLLIT SHQIPTAR

18.02.2020

Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi beson se klienti i tij ka humbur besimin nën urdhrat e trajnerit, Carlo Ancelotti. Shqiptari nuk arriti të jetë në formacionin e parë te tekniku italian, por ka filluar të këndellet nën urdhrat e Gennaro Gattuso duk

All news