This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

Radio Zëri

Rating: 0.0 Reviews: 0
Radio Zëri esht radio e cila ofron Argetim dhe relaks nen tingujt e muzikes shqipe, dhe te huaj dhe me programet te cilat i transmeton live kjo Radio
3 1

On the air Radio Zëri

Live Irkenc Hyka Haram
12:54 Astrit Mulaj Flaken Qitma
12:51 Rifadije Grajqevci Prej Qe Jemi Nda
Radio Zëri playlist

TOP songs on Radio Zëri

Shkurte Fejza - Rrushja 2019)Shkurte Fejza — Gezuar 2019 (feat. Gressa Behluli)
Motrat Mustafa - Jeta plot Dashni [1e5Y]Motrat Mustafa — Jeta Plot Dashni
Sinan Vllasaliu, Meda, NRG Band - Potpuri (Gezuar 2020)Sinan Vllasaliu — Potpuri (feat. Meda & NRG Band)
Shaqir Cervadiku - Shaqa  Amaneti i MuhaxhereveShaqir Cervadiku — Amaneti I Muhaxherëve
Shkurte Fejza ft Gresa Behluli - Vijne vaporat 2019 mp3Shkurte Fejza — Gezuar 2019 (feat. Gresa Behluli)
Aziz Murati ft. Eugena Aliu - Her mire her keqAziz Murati — Her Mir Her Keq (feat. Eugena Aliu)
Remzie Osmani - PishmanRemzie Osmani — Pishman
Leta - Potpuri dasmash 2Leta — Potpuri Dasmash
Gena - E bukur dashuria 2016.mp3
Remzije Strumcaku - A thua ma fale 2018Remzije Strumcaku — A Thua Ma Fale

Radio Zëri reviews

Radio contacts

Address: Dardani 10000 Prishtinë Prishtina Kosovo

Phone: +49 7565 7593897

Email: info@radiozeri.eu

Fax: +49 7565 7593897

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!