This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

92.1 Capital FM

Rating: 0.0 Reviews: 0
92.1 Capital FM është radio stacion regjional me studio në Fushë Kosovë dhe piken transmetuese në malet Berishë, duke ofruar muzikë, informacione trafiku, lajme, njoftime dhe argëtim.
19 1

On the air 92.1 Capital FM

Live Fifi - Pare ft. Donjeta Morina
14:52 Altin Shira - 92.1 Capital FM
14:51 Laboratori PremiumLAB - 044181101
92.1 Capital FM playlist

TOP songs on 92.1 Capital FM

Dhurata Dora - LUJ ft. Elvana GjataDhurata Dora — Luj (feat. Elvana Gjata)
Beatrix Ramosaj - Ma shumë se ti ft. DJ GeekBeatrix — Ma Shume Se Ti
Lumi B - Pate ft. Yll LimaniYll Limani — Pate
Gjurmët - Hero I Qytetit Pa Lum.flacGjurmët — Hero I Qytetit Pa Lum
Genc Prelvukaj - Dite e nateGenc Prelvukaj — Dite E Nate
Dhurata Dora Ft. Elvana Gjata - Gajde K4Elvana Gjata — GAJDE
Alban Skenderaj - Man on the moon VersionAlban Skenderaj — Man on the Moon
Gold AG x Afërdita Demaku - Lutja e nanësGold Ag — Lutja E Nanës
Nicky Jam - Live It Up (Official Song 2018 FIFA World Cup Russia) [feat. Will Smith & Era Istrefi]Nicky Jam — Live It Up (Official Song 2018 FIFA World Cup Russia) [feat. Will Smith & Era Istrefi]
Mihrije Braha - Si cigaren e fundit më fike

92.1 Capital FM reviews

Radio contacts

Address: Rr. Dardania 272 Fushë Kosovë, 12000
Phone: +383 (38) 600-921
Site:
Email: [email protected]
Facebook: @921CapitalFM
Twitter: @921CapitalFM
Youtube: @featured

SMS: +383 (44) 759-921

Time in Kosovo Polje: 20:52, 06.03.2023

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!