23:58 |
Mieczyslaw Fogg - Nie ma szczescia bez milosci
|
23:55 |
Adam Aston - Serce matki
|
23:53 |
Bohdan Lazuka - Bywaja czasem takie dni
|
23:50 |
Studio M-2 - Tango Milonga
|
23:49 |
Wojciech Mlynarski - Piosenka o papierowym zolnierzyku (Bulat Okudzawa)
|
23:46 |
Slawa Przybylska - Co bez milosci wart jest swiat
|
23:44 |
Frank Sinatra - Getting To Know You
|
23:41 |
Richard Clayderman - Bright Eyes
|
23:41 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
23:39 |
Louis Armstrong - Dear Old Southland
|
23:35 |
Jan Pietrzak - Spokojnie chlopie
|
23:31 |
Jerzy Michotek - Ty jeszcze nie wiesz
|
23:28 |
Perry Como - Hoop-dee-doo
|
23:25 |
Mieczyslaw Wojnicki - Zakochani sa wsrod nas
|
23:22 |
Edith Piaf - La ville inconnue
|
23:21 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
23:18 |
Albert Harris - W jakis wieczor ksiezycowy
|
23:15 |
Alina Janowska - Don Fernando
|
23:13 |
No To Co - Gramofon
|
23:10 |
Maciej Kolesnik - Komu piosenke
|
23:07 |
Andrzej Bogucki - Natasza
|
23:03 |
Hanka Ordonowna - W te noc upalna
|
23:03 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
22:58 |
Gene Kelly - Singin' In The Rain (Deszczowa Piosenka)
|
22:54 |
Glenn Miller - Moonlight Serenade
|
22:51 |
Stare Dobre Malzenstwo - Nie rozdziobia nas kruki
|
22:49 |
Les Paul and Mary Ford - Mockin' Bird Hill
|
22:46 |
Chor Dana - Nasza jest noc
|
22:45 |
Piesni Legionowe - Marsz zolnierski
|
22:43 |
The Everly Brothers - All I have to do is dream
|
22:40 |
Slawa Przybylska - Pierwszy znak
|
22:40 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
22:37 |
Adam Kowalski - Uli - Duli
|
22:32 |
Ludwik Sempolinski - Wasik, ach ten wasik
|
22:31 |
Debbie Reynolds - All I Do Is Dream Of You (Deszczowa Piosenka)
|
22:28 |
Mieczyslaw Fogg - Starszy Pan
|
22:25 |
Kapela Czerniakowska - Frajerski sztajerek
|
22:22 |
Albert Harris - Musialem Cie zostawic
|
22:19 |
Adam Aston - Nadejda kiedys takie dni (Szczesliwy pech)
|
22:16 |
Hanka Ordonowna - Sam mi mowiles (Cos wisi w powietrzu)
|
22:14 |
Antonina Krzyszton - Wegrom
|
22:11 |
Czerwono-Czarni - Siedemnascie milionow
|
22:08 |
Jerzy Michotek - Wisla plynie (koncert)
|
22:06 |
Zbigniew Wodecki - Oczarowanie
|
22:05 |
Stanislaw Grzesiuk - Siekiera motyka
|
22:02 |
Zbigniew Kurtycz - Za dzien juz nie spotkamy sie
|
22:01 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
21:59 |
Studio M-2 - Bluzeczka zamszowa
|
21:56 |
Jerzy Polomski - Wiecej gazu
|
21:54 |
Edith Piaf - Non, je ne regrette rien
|
21:51 |
Eugeniusz Bodo - Tyle milosci
|
21:48 |
Dalida - Histoire d'un amour
|
21:44 |
Pod Buda - Zal za Bulatem O
|
21:42 |
Albert Harris - Czy mnie chcesz
|
21:41 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
21:37 |
Edmund Fetting - A jednak zal (Bulat Okudzawa)
|
21:34 |
Lech Makowiecki - Szachy
|
21:31 |
Hanka Ordonowna - Zapomniana piosenka
|
21:28 |
Mieczyslaw Fogg - O key
|
21:25 |
Jerzy Michotek - Wierne Madonny (koncert) (fragment)
|
21:23 |
Ludwik Sempolinski - Wiecej gazu
|
21:19 |
Ray Noble & Al Bowlly - Goodnight Sweetheart
|
21:19 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
21:16 |
Stefan Witas - Jak za dawnych lat
|
21:13 |
Kapela Warszawska i Stasiek Wielanek - Dwanascie rodzin
|
21:11 |
Zespol akordeonistow T. Wesolowskiego - W cichym dworku (polonez)
|
21:08 |
George Shearing Quintet - Lullaby Of Birdland
|
21:05 |
Chor Czejanda - Chciej wierzyc mi Warszawo
|
21:02 |
Edith Piaf - Les flons flons du bal
|
21:02 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
20:59 |
Andrzej Garczarek - Do niepierwszej milosci
|
20:56 |
Zbigniew Kurtycz - Arizona Rock And Roll
|
20:52 |
Rena Rolska - Fantazja warszawska
|
20:50 |
Frank Sinatra - On The Sunny Side Of The Street
|
20:47 |
Hanka Ordonowna - Wystarczy jedno slowo
|
20:43 |
Chor Dana - Serce drga
|
20:40 |
Mieczyslaw Fogg - Ja mam czas, ja poczekam
|
20:40 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
20:36 |
Czerwone Gitary - Deszcz jesienny
|
20:34 |
Adam Aston - Piesn Indian z operetki Rose Mutte
|
20:31 |
Chor Varietas - Piechota do lata
|
20:28 |
Orkiestra Taneczna 'Syrena Record' - Dla Ciebie Signorino
|
20:26 |
Richard Clayderman - Love Me Tender
|
20:24 |
Co Wy Na To - Szare szeregi
|
20:22 |
Kapela Czerniakowska - Walc cwaniacki
|
20:21 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
20:18 |
Edith Piaf - Padam... Padam
|
20:15 |
Kazimierz Krukowski - Maly mezczyzna
|
20:12 |
Jacques Helian & Zappy Max - Paris Tour Eiffel
|
20:09 |
Pawel Piekarczyk - Rozmowa z katem II
|
20:06 |
Xavier Cugat and his orchestra - La Bamba
|
20:04 |
Andrzej Bogucki - A tu jest Warszawa
|
20:01 |
Lena Horne - Honeysuckle Rose (Thousands Cheer)
|
20:01 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
19:57 |
Mario Lanza - Be My Love
|
19:55 |
Zofia Terne - Egzotyczna piesn (Yacht milosci)
|
19:52 |
Jerzy Michotek - Oredowniczka (koncert)
|
19:48 |
Tola Mankiewiczowna i Aleksander Zabczynski - Taka noc i walc i Ty (Manewry Milosne)
|
19:45 |
Iraas Band - Na barykady
|
19:42 |
Marek Grechuta - W dzikie wino zaplatani
|
19:39 |
The Ink Spots - It's A Sin To Tell A Lie
|
19:39 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
19:36 |
Mieczyslaw Fogg - Po co, po co (12 krzesel)
|
19:31 |
Fred Astaire - Let's Face The Music And Dance (Follow The Fleet)
|
19:28 |
Edith Piaf - Correqu' Et Reguyer
|
19:26 |
Frank Sinatra - April In Paris
|
19:22 |
Pod Buda - Krakow, Piwna 7
|
19:22 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
19:19 |
Kapela Warszawska i Stasiek Wielanek - Witaj Warszawo
|
19:16 |
Patachou - Les Amoureux Des Bancs Publics
|
19:12 |
Jimmy Dorsey, Bob Eberly & Helen O'Connell - Green Eyes
|
19:10 |
Gilbert Becaud - Les Tantes Jeanne (koncert)
|
19:06 |
Wolna Grupa Bukowina - Pod wspolnym dachem
|
19:03 |
Olgierd Buczek - Czy pani mieszka sama
|
19:00 |
Zbigniew Kurtycz - Mala piosenka
|
19:00 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
18:57 |
Wojciech Mlynarski - Ulanska fantazja (koncert)
|
18:53 |
Jerzy Polomski - Jak gdyby nigdy nic
|
18:50 |
Hanka Ordonowna - Piosenka o zagubionym sercu
|
18:42 |
Andrzej Cielecki - Kompozycja 2
|
18:42 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
18:38 |
Lech Makowiecki - Blogoslawiony plynie czas (requiem smolenskie)
|
18:35 |
Tino Rossi - Mediterranee
|
18:31 |
Hanna Kowalewska i Maciej Kolesnik - Malenki znak
|
18:28 |
Zbigniew Rawicz - Walczyk Warszawy
|
18:24 |
Al Bowlly - A Man And His Dream
|
18:21 |
Mieczyslaw Fogg - We dwoje
|
18:19 |
Kapela Czerniakowska - Otworz okienko sliczna panienko
|
18:16 |
Glenn Miller - Song Of The Volga Boatman
|
18:13 |
Edith Piaf - Browning
|
18:10 |
Jacek Kaczmarski - Reytan, czyli raport ambasadora (koncert)
|
18:07 |
Louis Armstrong - You're Driving Me Crazy
|
18:03 |
Dukes Of Dixieland - Bourbon Street Blues
|
18:00 |
Jarema Stepowski - Herbowa zwierzyna
|
17:56 |
Szczepko i Tonko - Dobranoc, oczka zmruz
|
17:56 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
17:53 |
Sammy Kaye - Daddy
|
17:47 |
Ludwik Sempolinski - Warszawa 1900
|
17:43 |
Marek i Vacek - Berceuse (Tomaszewski)
|
17:40 |
Olgierd Buczek - Oczy czarne
|
17:37 |
Tadeusz Faliszewski - Wanka
|
17:33 |
Wolna Grupa Bukowina - Bukowina II
|
17:29 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
17:18 |
Ksiazka w Radiu Jutrzenka
|
17:17 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
17:14 |
Melina Mercouri - Le soleil de nos coeurs
|
17:12 |
Stare Dobre Malzenstwo - Deszczowka - kreskowka
|
17:10 |
Louis Armstrong - Hello Dolly
|
17:07 |
Chor Dana - Pod Samowarem
|
17:01 |
Prasa II RP
|
17:00 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
16:55 |
Jacek Kaczmarski - Niech... (koncert)
|
16:47 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
16:44 |
Ewa Demarczyk - Sur Le Pont D' Avignon
|
16:40 |
Edith Piaf - La belle historie d'amour
|
16:36 |
Justyna Bacz - Paroles paroles
|
16:35 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
16:32 |
Mieczyslaw Fogg - Siemieczki
|
16:29 |
Towarzystwo Teatralne Pod Gorke - Marsz lwowskich dzieci (koncert)
|
16:23 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
16:21 |
Xavier Cugat and his orchestra - Banana Boat
|
16:16 |
Tomasz Olszewski i 3 4 - Zza ciemnych szyb
|
16:12 |
Albert Harris - Panna Andzia ma wychodne
|
16:10 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
16:07 |
Wojciech Mlynarski - Nie ma jak u mamy (koncert)
|
16:01 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
16:00 |
Kalendarium Powstania Warszawskiego
|
15:56 |
Kapela Czerniakowska - Augusta
|
15:55 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
15:52 |
Wlada Majewska i Zespol Czolowki Teatralnej 'Lwowska Fala' - Tipperary
|
15:50 |
Ritchie Valens - Donna
|
15:47 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
15:41 |
Agnieszka Chrzanowska - Zakochany cien
|
15:38 |
Studio M-2 - Rebeka
|
15:35 |
Kaja Szwarc - Maliny
|
14:20 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
13:07 |
Blizej nieba - audycja Huberta Czarnockiego
|
13:05 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
13:01 |
Felieton 44
|
12:58 |
Jan Pietrzak - Generacja
|
12:57 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
12:47 |
Alfabet Piosenki Patriotycznej
|
12:44 |
Jerzy Polomski - Kazdemu wolno kochac
|
12:41 |
S. Sas - Tylko Ciebie mam na swiecie
|
12:41 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
12:39 |
Kazimierz Kowalski - Nasze jesienne tango
|
12:35 |
Mieczyslaw Fogg - W milosci najtrudniejszy jest poczatek
|
12:33 |
Hanka Ordonowna - Czy tak, czy nie
|
12:29 |
Mieczyslaw Fogg - Maly bialy domek
|
12:18 |
Ksiazka w Radiu Jutrzenka
|
12:17 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
12:14 |
Kapela Czerniakowska - Maly Jas z AK
|
12:11 |
Edward Jasinski - Florek, gdzie twoj humorek
|
12:08 |
Ludwik Sempolinski - Charlie
|
12:05 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
12:03 |
Z kart historii
|
11:58 |
Wojciech Kilar - Bilans kwartalny
|
11:58 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
11:53 |
U Pana Boga za Piecem - Dom moj gdy wracam
|
11:49 |
Roman Roczen - Baba ze stali
|
11:47 |
Elvis Presley - Love me tender
|
11:43 |
Hanka Ordonowna - Ja spiewam piosenki
|
11:43 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
11:34 |
Jacek Kaczmarski - Epitafium dla Wlodzimierza Wysockiego (koncert)
|
11:31 |
Adam Aston - Zagrajcie mi
|
11:15 |
Z archiwum Radia Jutrzenka
|
11:12 |
Jan Pietrzak - Jasne niebo
|
11:09 |
Michal Lorenc - Babie lato - Balon
|
11:05 |
Stare Dobre Malzenstwo - Nie rozdziobia nas kruki
|
11:03 |
Chor Nowogrodzkie Orly - Marsz Mokotowa
|
11:02 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
10:59 |
Edith Piaf - Chanson De Catherine
|
10:56 |
Mieczyslaw Fogg - Starszy Pan
|
10:56 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
10:51 |
Gene Kelly - Singin' In The Rain (Deszczowa Piosenka)
|
10:48 |
Boguslaw Morka - Ojczyzno ma
|
10:45 |
Ludwik Sempolinski - Tomasz
|
10:40 |
Kapela Czerniakowska - Przyznaj sie
|
10:37 |
Olgierd Buczek - Za pozno
|
10:30 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
10:26 |
Nina Olenska - Imieniny we Lwowie
|
10:23 |
Jo Stafford - Manhattan Serenade
|
10:20 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
10:17 |
Hanka Ordonowna - Fiakier
|
10:15 |
Stanislaw Grzesiuk - Ciezka jest czlowiecza dola
|
10:15 |
Piesni Legionowe - Marsz zolnierski
|
10:14 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
10:11 |
Adam Aston - Tamara
|
10:10 |
Jacek Kaczmarski - Swiadectwo
|
10:06 |
Tadeusz Faliszewski - Po kieliszku
|
10:03 |
Petula Clark - I Couldn't Live Without Your Love
|
10:00 |
Prasa II RP
|
09:59 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
09:56 |
Pod Buda - Nie patrz na to mila
|
09:53 |
Wolna Grupa Bukowina - Kolysanka dla Joanny I
|
09:50 |
Tadeusz Miller - Gwizdze na wszystko
|
09:49 |
Richard Clayderman - Rondo pour un tout petit enfant
|
09:47 |
Mysli Rozczochrane Wiatrem Zapisane - Pos
|
09:42 |
Barbara i Andrzej - Improwizacja 4
|
09:42 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
09:31 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
09:28 |
Kapela Czerniakowska - Kantek Shimmy gra
|
09:25 |
Jarema Stepowski - Dola jednego artysty fotografika
|
09:23 |
Frank Sinatra - I Wonder Who's Kissing Her Now
|
09:21 |
ZPR Oto Kalambur - W Stryjskim Parku na festyni
|
09:17 |
Robert Kasprzycki - Niebo do wynajecia
|
09:13 |
Freddy Martin - Piano Concerto In B Flat
|
09:10 |
Glenn Miller - A String Of Pearls
|
09:07 |
Stefan Witas - Niezapominajki
|
09:04 |
George Murphy & Fred Astaire - Please Don't Monkey With Broadway
|
09:02 |
Kalendarium Powstania Warszawskiego
|
09:02 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
08:59 |
Stan Getz Quartet - Long Island Sound
|
08:55 |
Loda Halama - A ja mam nogi
|
08:53 |
Richard Clayderman - Love Is Blue
|
08:50 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
08:47 |
Ludwik Sempolinski - Slomkowy kapelusz
|
08:44 |
The Smooth Ballroom Band - Summertime
|
08:40 |
Albert Harris - Portowe swiatla
|
08:38 |
The Platters - Smoke Gets In Your Eyes
|
08:32 |
Edith Piaf - Dans Ma Rue
|
08:31 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
08:28 |
Georges Brassens - Les Amoureux Des Bancs Publics
|
08:25 |
Kabarecik Duszowisko - Cyganicha
|
08:23 |
Jacek Kaczmarski - Odpowiedz na ankiete 'Twoj system wartosci' (koncert)
|
08:20 |
Nasza Basia Kochana - Za szyba (koncert)
|
08:17 |
Jarema Stepowski - Chodzmy Felek na kufelek
|
08:14 |
Mieczyslaw Fogg - Mieszkam tu nad Wisla tyle lat
|
08:01 |
Alfabet Piosenki Patriotycznej
|
07:57 |
Les Freres Jacques - Ballade Des Places De Paris
|
07:57 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
07:54 |
Mantovani - Nothing Lives Longer Than Love
|
07:51 |
Frank Sinatra - Once In Love With Amy
|
07:49 |
Toni Keczer - Z Toba, tylko z Toba
|
07:46 |
Janusz Poplawski - Tra li la la
|
07:43 |
Georges Guetary - Journee De Paris
|
07:40 |
Kapela Czerniakowska - To nie bzy
|
07:40 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
07:37 |
Slawa Przybylska - Dla Ciebie chce byc biala
|
07:31 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
07:28 |
Louis Armstrong - St. Louis Blues
|
07:25 |
Jadzia Andrzejewska - W niedziele
|
07:21 |
Tomasz Paslawski - Ofiarom Smolenska
|
07:18 |
Max Steiner - Przeminelo z wiatrem
|
07:15 |
Pod Buda - Nasze podroze
|
07:14 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
07:11 |
Natasza Zylska - Pik pik pik
|
07:08 |
Ray Ventura - Tout Va Tres Bien Madame La Marquise
|
07:01 |
Prasa II RP
|
07:01 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
06:58 |
Stanislaw Grzesiuk - Hanka
|
06:56 |
Roman Roczen - Ballada o trzech bogach
|
06:55 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
06:52 |
Chor Dana - Tango milonga
|
06:49 |
Nat 'King' Cole - It's Only A Paper Moon
|
06:47 |
Jacek Kaczmarski - Starzy ludzie w autobusie
|
06:44 |
Richard Clayderman - Can You Feel The Love Tonight
|
06:41 |
Stefania Gorska - Czy pani Marta
|
06:37 |
Iwona Niedzielska - Niepodlegla, Niepokorna
|
06:34 |
Dagmara Korona-Persowska - Balagany
|
06:32 |
Poezja w Radiu Jutrzenka
|
06:29 |
Jarema Stepowski - Zloty kciuk
|
06:27 |
Maciej Pietrzyk - Sierpien 80
|
06:23 |
Edith Piaf - Les Hiboux
|
06:21 |
Iraas Band - Wisla Sierpniowa
|
06:19 |
Lumen Dei - Oj tam na polu
|
06:16 |
Barbara Raduszkiewicz - Czasowo Dolne
|
06:13 |
Mieczyslaw Fogg - Korsykanska serenada
|
06:10 |
Albert Harris - I zawsze bedzie czegos Ci brak
|
06:07 |
Zbigniew Kurtycz - Miasteczko gitarowo
|
06:03 |
Z kart historii
|
06:00 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
05:58 |
Kapela Warszawska i Stasiek Wielanek - Zlota pantera
|
05:56 |
Adam Aston - Odrobina szczescia w milosci
|
05:52 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
05:48 |
Marek i Vacek - Berceuse (Tomaszewski)
|
05:46 |
Ella Fitzgerald - I Can't Believe That You're In Love With Me
|
05:43 |
Joe Dassin - Dede le Kid
|
05:43 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
05:39 |
Roman Roczen - Amsterdam
|
05:34 |
Barbara i Andrzej - Improwizacja 6
|
05:32 |
Maciej Pietrzyk - Gdanski Starzyk
|
05:27 |
Kapela Czerniakowska - Pod Zdechlem Kotem
|
05:24 |
Natasza Zylska - Kasztany
|
05:21 |
Mieczyslaw Fogg - Trudno kochac
|
05:17 |
Hanka Ordonowna - Mimoza
|
05:14 |
Aleksandra Kostka - Co Ty zrobiles
|
05:12 |
Dukes Of Dixieland - Bill Bailey Won't You Please Come Home
|
05:09 |
Tadeusz Faliszewski - Jakubek
|
05:06 |
Frank Sinatra - Kisses And Tears
|
05:03 |
Albert Harris - Gdy radio w pokoiku gra
|
05:01 |
Akademicki Chor w Londynie - Marsz Armiii Krajowej (Juz czas, Bor wzywa nas)
|
05:00 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
04:57 |
Henryk Rostworowski - Piosenka o Warszawie
|
04:55 |
Edith Piaf - L'homme a la Moto
|
04:52 |
Adam Aston - Natasza
|
04:49 |
Kapela Warszawska i Stasiek Wielanek - Jak zabawa to zabawa
|
04:47 |
Chor Varietas - Male mieszkanko na Mariensztacie
|
04:44 |
Stefan Witas - Czar lasu
|
04:40 |
Wieslawa Freimanowna - To spiewa Paryz
|
04:40 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
04:37 |
Kapela Czerniakowska - Kantek Shimmy gra
|
04:34 |
Wili Wilinski - To sie zwykle tak zaczyna (Frontem do Hozej)
|
04:31 |
Mills Brothers - Till Then
|
04:28 |
Hanka Ordonowna - Jesli mila Ci moja pieszczota
|
04:25 |
Fabian - Tiger
|
04:21 |
Barbara i Andrzej - Improwizacja 7
|
04:21 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
04:17 |
Jan Pietrzak - Nielegalne kwiaty
|
04:14 |
Marian Demar - Rose Marie
|
04:12 |
Frankie Avalon - Why
|
04:10 |
Frank Sinatra - S'Wonderful
|
04:08 |
Eugeniusz Bilinski i Akademicki Chor w Londynie - Deszcz jesienny
|
04:04 |
Jacek Kaczmarski - 1788 (koncert)
|
04:01 |
Jan Wojewodka - Moje serce zostalo we Lwowie
|
04:01 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
03:58 |
Edith Piaf - La Foule
|
03:54 |
Marek Grechuta - Swiecie nasz
|
03:51 |
Adam Aston - Tata tanczy z mama
|
03:46 |
Judy Garland - Love In Central Park
|
03:43 |
Kapela Czerniakowska - Kolysanka wojenna
|
03:40 |
Grzegorz Tomczak - Niebieska piosenka (koncert)
|
03:40 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
03:38 |
Howard Keel, Keenan Wynn, Geraldine Wall - Colonel Buffalo Bill (Annie Get Your Gun)
|
03:35 |
Rena Rolska - Mon Pays
|
03:32 |
The Andrews Sisters - Pennsylvania-6500
|
03:29 |
Hanka Ordonowna - Fiakier
|
03:26 |
Andrzej Bogucki - Walc na niepogode
|
03:23 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
03:18 |
Wojciech Kilar - Pan Tadeusz - Polonez
|
03:16 |
Orkiestra i chor pod dyr. Ireneusza Lojewskiego - Wizja szyldwacha
|
03:12 |
Richard Clayderman - The Sound Of Silence
|
03:10 |
Jarema Stepowski - Na wislanym brzegu
|
03:07 |
Co Wy Na To - Na Brodno
|
03:04 |
Tadeusz Faliszewski - Oj te czasy
|
03:01 |
Orchestra Tempo Giusto - The Girl Michele
|
03:00 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
02:57 |
Adam Aston - Milosc stara jak swiat
|
02:53 |
Studio M-2 - Dulcinea
|
02:50 |
Alan Silvestri - Szybci i Martwi
|
02:47 |
Gwidon Borucki - Piosenka Tyrolska (Krolewna Sniezka)
|
02:44 |
The Big Bopper - Chantilly lace
|
02:41 |
Max Steiner - Trzy Kamelie - First Love Scene
|
02:41 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
02:38 |
Ella Fitzgerald - Manhattan
|
02:35 |
Slawa Przybylska i Kwartet Beltono - Wrocisz
|
02:33 |
Zespol akordeonistow T. Wesolowskiego - Usmiech (walc)
|
02:29 |
Stare Dobre Malzenstwo - Jak
|
02:24 |
Charles Chaplin - Hrabina z Hongkongu - This Is My Song
|
02:21 |
Kapela Ludowa Waclawa Suchockiego - Gdzie idziesz Wojtus
|
02:18 |
Jarema Stepowski - Na moim podworku
|
02:16 |
Zbigniew Kurtycz - Cicha woda
|
02:12 |
Mieczyslaw Fogg - Powiedz ze wrocisz
|
02:09 |
Eddie 'Lockjaw' Davis Quartet - Leapin' On Lenox
|
02:05 |
Jerzy Polomski - Zapomniana piosenka
|
02:03 |
Kapela Czerniakowska - Rog Gesiej, Dzikiej
|
02:00 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
01:57 |
The Ink Spots - I Don't Want To Set The World On Fire
|
01:53 |
Eleni - Przez ile drog
|
01:49 |
Julian Sztatler - Wio Koniku
|
01:46 |
Orchestra Tempo Giusto - American Patrol
|
01:43 |
Adam Aston - Tamara
|
01:40 |
Marek Grechuta - Jeszcze pozyjemy
|
01:40 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
01:36 |
The Smooth Ballroom Band - Godfather
|
01:33 |
Edith Piaf - Tu Es Partout
|
01:30 |
Billy Butterfield & Margaret Whiling - My Ideal
|
01:27 |
Les Freres Jacques - Ballade Des Places De Paris
|
01:24 |
Zbigniew Kurtycz - Umowilem sie z nia na dziewiata
|
01:21 |
Reprezentacyjny Chor ZHP - Chlopcy silni jak stal
|
01:19 |
Zespol akordeonistow T. Wesolowskiego - Goscinny (oberek)
|
01:14 |
Henryk Kuzniak - Radio Powstancze Blyskawica - Wrzesniowy pejzaz
|
01:09 |
Seweryn Krajewski - List do jedzacej Eurydyki
|
01:06 |
Pete Fountain - Dixie
|
01:04 |
Pat Boone - Ain't that a shame
|
00:59 |
Mieczyslaw Wojnicki - Monte Carlo
|
00:59 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
00:54 |
Pod Buda - Ble, ble, ble
|
00:51 |
Kuba Michalski - Arka Noego
|
00:48 |
Pawel Piekarczyk - Bilans
|
00:45 |
Tadeusz Faliszewski - Irena
|
00:43 |
Edith Piaf - La Valse De L'Amour
|
00:42 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
00:38 |
Jarema Stepowski - Taksowkarz warszawski
|
00:36 |
Kapela Czerniakowska - Handel na bazarze
|
00:33 |
Janusz Poplawski - Tra li la la
|
00:31 |
Stanislaw Grzesiuk - Jak sie kto idzie oswiadczyc
|
00:28 |
Warszawski Chor Miedzyuczelniany - Mala dziewczynka z AK
|
00:25 |
Xavier Cugat and his orchestra - Cuban Holiday
|
00:21 |
Roman Roczen - Sielanka o domu
|
00:21 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|
00:18 |
Mantovani - Nothing Lives Longer Than Love
|
00:14 |
Gustaw Lutkiewicz - Francois Villon (Bulat Okudzawa)
|
00:11 |
Andrzej Cielecki - Kompozycja 6
|
00:08 |
Nat 'King' Cole - It's Only A Paper Moon
|
00:04 |
Rita Hayworth, Fred Astaire, Xavier Cugat - The Shortly Georges (You Were Never Lovelier)
|
00:03 |
Nasz program nadajemy codziennie od godziny do
|