Installeer de gratis Online Radio Box mobiele applicatie op je smartphone en luister online naar je favoriete radiozenders – waar je ook bent!
Weet je niet welke liedjes er op de radio gespeeld werden? Gebruik onze service om het te vinden! Onze afspeellijst slaat een Música Paraguaya RS1 songlist op van de voorbije 7 dagen.
Live | Dúo Vargas Saldívar - Che sy mí |
20:08 | Tres de Mayo de Julian Alarcon - Tres de Mayo de Julian Alarcon |
20:05 | Orquesta de Santos Lima - Al volverte a ver Asunción |
20:02 | Americanta - Mi sueño dorado |
20:00 | Orquesta de Javier Cataldo - A mi Rosa |
19:56 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Chokokue che rekoitepe |
19:54 | Los Electrónicos Disonantes - Que lindo que esta mi pueblo |
19:50 | Francisco Russo - Burrerita |
19:47 | José Magno Soler - Alfonso Loma |
19:45 | Orquesta de Florentín Giménez - Ñande rogamí |
19:43 | Orquesta Típica Inspiración - Iporante camba |
19:41 | Concepcion Salud - de Diosnel Chase |
19:38 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Ojajaipaite poragui |
19:35 | Los Hidalgos - Serenata koygua |
19:32 | Oscar Mendoza - Che Pycazumi |
19:28 | Isidro Benítez - A mi Pueblo Itauguá |
19:26 | Ndeve guara che Mboracjhu-P-Severiano Aguilera -P-Roma |
19:22 | Serenata - Serenata |
19:19 | Marave Ndoicoi de H.Gimenez -HERMINIO GIMENEZ |
19:15 | Grupo Esencia - Tava pora San Lorenzo |
19:13 | Clan Orrego - Jeroky popo |
19:10 | Rigoberto Arévalo y su Trio de Siempre - Ne pora che Paraguay |
19:07 | Myriam y Eduardo - Ciudad del Este |
19:05 | Casto Darío Martínez y Marlene Rojas - Mi paisanita |
19:03 | Adriana Montiel y su Conjunto - Tus lagrimas |
19:00 | Dúo Mongelos Torales - Kunu'u raitype |
18:58 | Orquesta Juan Carlos Soria y Hnos. Gómez - Santiago de Las Misiones |
18:54 | Los Hidalgos - Nanawa, Primero de Marzo, Vapor kue, Achuita |
18:51 | Ramona Galarza - El Mensú |
18:49 | Mi Linda Perla de Gerardo Aquino Roa y Rodis Segovia |
18:46 | Artistas Unidos - Virgencita de Caacupe |
18:44 | Trigueñita de E.B.Caceres y J.A.Santacruz -Duo - ESPIN |
18:41 | Orquesta de Javier Cataldo - Cheirurá Kuñatai |
18:38 | Los Hidalgos - Segunda zona, 3 de Mayo, Polka María |
18:35 | Los Indianos - Rohejata che morena |
18:34 | Los Hidalgos - Nde rehejey |
18:31 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Koa ko mbaraka |
18:28 | Orquesta Hermanos Vázquez - Para ti princesita |
18:26 | Lalo Romero - Al Negro Riso - Caballero del Camino Campeón de Rally de los años 70s |
18:23 | Los 3 Sudamericanos - Mombyry guive |
18:20 | Los 3 Sudamericanos - Ensueño de un claro lunar |
18:16 | Amambay Cardozo Ocampo - Anahi |
18:13 | Los Electrónicos Disonantes - Aquel adiós |
18:10 | Los Alfonso - Angel de la Sierra |
18:08 | Vocal 2 - Che mbo'ehare pe |
18:05 | Orquesta de Rodrigo Benítez - Tierra mía |
18:02 | Che pycazu ti - de T.S.Mongelos y Alejandro Villamayor |
18:00 | Los Indianos - Recuerdo de Ypacarai |
17:56 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Te cantamos Capiatá |
17:53 | Los 3 Sudamericanos - El Mensú |
17:51 | Muñeca de Maximo Ledesma y G.R.Sosa - LITO ORTIZ |
17:49 | Liza Bogado - Ka'aruete |
17:46 | Grupo Nostalgia de Diosnel Aldama - Mita ñemboharai |
17:44 | Santos Lima e Isabel - Arribeño Mborayhu |
17:40 | Quemil Yambay - Pyhare amanguype |
17:37 | Maria Cristina .Canta LUIS ALBERTO DEL PARANA |
17:34 | San Pedro del Parana - SAN SOLANO |
17:31 | Guarambare de Carlos Bordon y Rogelio Quintana |
17:28 | Mi flor Morena,Cancion de N.Norton y Saverio Ricciardi |
17:25 | Blanca Elena y Vidal Núñez - La vistosa |
17:22 | Amambay Cardozo Ocampo y Marizza - Che pueblo pora |
17:19 | Aparicio González - Aka'e para |
17:17 | Los Hidalgos - Che rejaguive che yvoty |
17:14 | Grupo Surgente - Itauguá poty |
17:10 | José Magno Soler - Pueblo Ybycui |
17:08 | Ajhu jha ndo rotopai - Jose Medina y Rodis Segovia |
17:06 | Albino Quiñonez - Petronita |
17:03 | Ndeve che valle de D.Valiente y Hermosilla-LOS CHULUPIES |
17:00 | A mi reina elegida - Portillo . COMPOISCIONES DE CESAR |
16:58 | Margarita Pildayn - Quiero verte |
16:55 | Rutas Paraguayas de Juana Gulino |
16:52 | Serenata del Adios - de De Valle y Alejandro VILLAMAYOR |
16:49 | Isla Saca de Santiago Cortesi y M-Cardozo O |
16:47 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Ahecha ga'u che Piribebuy |
16:45 | Ne cunu.u mi - De Roberto Gonzalez - ROBERTO GONZALEZ |
16:43 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
16:40 | Amor de mi existencia de Roberto Bordon y Juan Carrera |
16:37 | Los 3 Sudamericanos - Virgencita de Caacupé |
16:35 | Los 3 Sudamericanos - Muy cerquita de ti |
16:32 | Los Hidalgos - Alborada feliz |
16:29 | Los Hidalgos - Panambi vera |
16:26 | Grupo Generación - Lucerito Alba |
16:24 | José Magno Soler con Reynaldo Sanabria - Rincón Guaraní |
16:22 | Orquesta de Eulogio Ayala - Pacholi |
16:19 | Kiko del Paraguay - Chokokue Purahei |
16:16 | Rigoberto Arévalos y su Trio de Siempre - Aseta añehundivo |
16:13 | Lilian Romero - Tortola mi |
16:10 | Alicia Patiño - Te aguardo |
16:06 | Los Hidalgos - Malvita, Che vallemí Yaguarón, Guaigui pysape, Suegra celosa |
16:03 | Los Troveros de América - Che sy poraite |
16:00 | Vapor cue -de Zoilo F.Cantero y E.Iglesias - LOS CHULUPIES |
15:58 | Orquesta Típica Inspiración - Nde raihu porava |
15:55 | Luis Alvarez - Alma y violín |
15:52 | Dúo Méndez López - Oda pasional |
15:48 | Los Troveros De América - Mburikao |
15:46 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Yvytu vevyi (Suave briza) |
15:44 | Orquesta Típica Inspiración - Che ñe'e yvoty guara mime |
15:41 | A San Lorenzo-P-Venancio Patiño-Pedro Roman - Duo.MUJI |
15:38 | Conjunto Cortesi . Jacinto Herrera - Coronel Martínez |
15:35 | Diosnel Aldama y su Grupo Nostalgia - Ensueño de un claro lunar |
15:33 | Myriam y Pablo Simón - Juan de Mena |
15:30 | Yajhantema China - de Ramon Romero-S.A.Corrales-LOS CH |
15:28 | Los Reyes Paraguayos - En vano |
15:25 | Alberto Ríos Báez - Amor y canción |
15:22 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Capullo de rosa |
15:20 | El suspiro de Emilio Biggi |
15:17 | Los Zorzales de Ka'akupe . Dúo Rolón Alfonso - Ko'eti jave che retame |
15:12 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Pe hendumike |
15:10 | Arroyos y Esteros -MP-Papi MEZA |
15:07 | Chico Morel - A mi bella Horqueta |
15:05 | Los 3 Sudamericanos - Pajaro Choguy |
15:02 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Che Mbuyapey |
15:00 | Mi Clavelina - de Hilarion Correa |
14:58 | Canto a Encarnacion - JOSE MAGNO SOLER |
14:56 | Grupo Surgente - Buscándote |
14:53 | Por tu Cariño de Carlos Reynal y Oscar Escobar -C.C.Re |
14:51 | Ne Keguype Purajhei--P-Manolo Meza-P.Roman.Interp.Quem |
14:49 | Los Troveros de América - Sueño de Angelita |
14:47 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Che nga'u ra'e |
14:44 | A mi Trigueñita - de Carlos Grismado y Ricardo Ojeda-C |
14:41 | Apytavo che añomi - de Eulogio Ayala R y Ramon Mendoza |
14:38 | Paloma Blanca-P-de Neneco Norton-RUBITO MEDINA-LOS GUA |
14:36 | Reciproco Amorde Felix Barrios - Carlos Bordon |
14:33 | Dúo Quiñonez Moray - Che Quyquyo poty |
14:30 | Riña jhape guare - de Silverio Rojas Vargas- los guayakies |
14:27 | Cascada - de Digno Garcia y Rubito Larramendia |
14:25 | Los 3 Sudamericanos - Paloma Blanca |
14:22 | Primero de Marzo de Emiliano R.Fernandez y Felix Perez |
14:19 | Los 3 Sudamericanos - Que sera de ti |
14:16 | Pajaro Campana - Recop.de F.P.Cardozo |
14:13 | Adelaida - de Oscar Corrales y J.B.Duarte |
14:10 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - San Antonio mi ciudad |
14:08 | Orquesta de Juan Escobar - Che burromi |
14:05 | Nino Enriquez - Ahora |
14:02 | Punta Pora - Che Pycazumi |
13:59 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - La carreta campesina |
13:55 | Asuncion-G- de Federico Riera- Glosas de Nelly Prono-C |
13:53 | Dúo Virginia y Rossana - Rohecha jeyvo |
13:50 | Los 3 Sudamericanos - Dulce penar |
13:47 | Los Hermanos Larramendia . Arpa: Quintín Irala - Isla Saka |
13:44 | Plegaria a la Navidad - de Eladio Martinez,Emigdio Aya |
13:42 | Luz Mabel Ortigoza - Dulce tierra mía |
13:39 | Noche en el Corazon - de Emigdio Ayala B.Canta.Requena |
13:36 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Adiós che reseda |
13:31 | Betty Figueredo - Alto Paraná |
13:29 | Los Electrónicos Disonantes - Jovita Concepción |
13:27 | Nde pope guare Yboty - de Julian Bobadilla y Venancio |
13:24 | Aníbal Lovera y su Conjunto - Adiós che parajhe kue |
13:20 | Mirta Noemí Talavera - Hetama rohechase, Che la jardinero ha nde la yvoty, Koava ñande mante hasa |
13:15 | Vocal 2 - Ñemity |
13:12 | Transitando de E.R.Fernandez y Basilio Melgarejo Molinas |
13:08 | Amambay Cardozo Ocampo - Asunción - Noches del Paraguay - Canto al Paraguay |
13:05 | Aníbal Lugo - Che jopoiramí |
13:03 | Grupo Surgente - Esperanza mía |
13:00 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Che jara kuemí |
12:57 | Che esperanza Poraite - DE Emiliano R.Fernandez |
12:54 | Los Hidalgos - Nde rehoguive |
12:51 | Triste Ausencia - JOSE MAGNO SOLER |
12:48 | Muy cerca de ti - de Florentin Gimenez - LORENZO LEGUIZAMON |
12:46 | Los Troveros de América - Mokoi kogoe |
12:44 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Sinceramente rohaihu |
12:42 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Ndaikoseveima |
12:39 | Vyape cche Coe - de Javier Cataldo |
12:36 | San Baltazar de Mauricio Cardozo O.-Hipolito Sanchez Q |
12:34 | San Solano - C.LUIS ALBERTO DEL PARANA |
12:32 | Los Electrónicos Disonantes - Olimpia de Itá |
12:30 | Aníbal Lovera con Ramon Riveros y su Conjunto - Ñemongueta okara |
12:27 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Mi presentimiento |
12:26 | Los Hidalgos - María Celeste |
12:23 | Cascada - de Digno Garcia y Rubito Larramendia |
12:20 | Corazo Taroba - de Samuel Aguayo - SAMUEL AGUAYO |
12:17 | Dúo Cabañas Jara - Jepe michimí |
12:15 | Los Electrónicos Disonantes . Cantan: Abraham Areco Gómez y Ramón Bogado - Primero de Mayo |
12:12 | Mombyry nde rejhe y - de F.P.Cardozo - y J-P-Benitez |
12:09 | Los Zorzales de Ka'akupe . Dúo Rolón Alfonso - Ko'eti jave che retame |
12:07 | Che pycazu ti - de T.S.Mongelos y Alejandro Villamayor |
12:04 | Grupo La Familia - A mi pueblo Isla Puku |
12:01 | Los Hidalgos - Serenata koygua |
11:59 | Orquesta Típica Huracán - Campamento |
11:56 | iPAHAITE- -p-Julian Acosta.Pedro Roman-Interp.PAPI MEZ |
11:53 | Orquesta de Cesar Medina - Misionerita |
11:50 | Riña jhape guare - de Silverio Rojas Vargas- los guayakies |
11:47 | Orquesta de Florentín Giménez - Nocturnal |
11:44 | Ndeve che valle de D.Valiente y Hermosilla-LOS CHULUPIES |
11:41 | Burrerita - de A.Ortiz M-y F.Perez C - C.Hnos.Larramen |
11:39 | Lejana Ilusion - JOSE MAGNO SOLER |
11:35 | Orquesta de Florentin Gimenez - Ravel pu rory |
11:33 | Serenata del Adios - de De Valle y Alejandro VILLAMAYOR |
11:30 | Los 3 Sudamericanos - Luna asuncena |
11:27 | Che pochyma nendive-E.R,F y F.P.C.Cantan.Justo L.Benit |
11:25 | Cristhian Rivero y su Orquesta . Canta: Enrique Rivero - Bella flor del Paraguay |
11:22 | Los 3 Sudamericanos - Mi pobre vida |
11:20 | Los Troveros de América - Che sy poraite |
11:17 | A mi Pueblo Itacurubi-P-Severiano Aguilera y P.Roman-P |
11:14 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - A mi hermosa Atyra |
11:12 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Che rendumí Ramonita |
11:08 | Luz Mabel Ortigoza - Canto a Itacurubi |
11:06 | Vicente Ruiz - Itá |
11:03 | Orquesta Hermanos Vázquez - Para ti princesita |
10:59 | Mirta Noemí Talavera - Hetama rohechase, Che la jardinero ha nde la yvoty, Koava ñande mante hasa |
10:55 | Los Ruiseñores - A mi pueblo Yuty |
10:53 | Ramoncito Gómez - Pájaro Campana |
10:51 | Los Orrego - El arriero |
10:48 | Los Hidalgos - Kuña jero |
10:46 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Añoro tu presencia |
10:44 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
10:41 | Recuerdos de Ypacarai - de Demetrio Ortiz y Z.de Mirki |
10:38 | Soy de la Chacarita - Soy de la Chacarita |
10:36 | Jhu i jha Kururu - De Bonifacio Roman - ELADIO MARTINEZ |
10:34 | Grupo Surgente - Amor y rosa |
10:31 | Che Tyreyma nde rejhey - -P-Quemil Yambay - P.Roman.In |
10:29 | Orquesta de Eulogio Ayala - Ofrenda |
10:25 | Hora de Ensueño - SAN SOLANO |
10:23 | Los Hidalgos - Nde rehoguive |
10:20 | Che sy pe Guara de B.Echague - Duo RIVERO - ECHAGUE |
10:17 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Mi Yuty natal |
10:14 | Mirta Noemí Talavera - Alfonso Loma, Alfonso Tranquera, Pueblo de recuerdo |
10:11 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Mi dulce pena |
10:09 | Despertar de Luque - Santa Elena Poty |
10:06 | Ne añaguire i - -P-Severiano Aguilera y P.Roman-Interp |
10:04 | Nino Enriquez - Ani ne ñaña |
10:01 | Víctor Ibarrola y sus Ídolos Paraguayos - Che Pueblo mí Santa Elena |
09:59 | Juan Carlos Sosa y su Grupo - Club amigos de mangoty |
09:57 | Los 3 Sudamericanos - Mi paisanita |
09:54 | Demetrio Ortiz con Los Paranas (1985) - Mis Noches sin ti |
09:51 | Los Indianos - Nombrándote Paraguay |
09:49 | Mboracjhu de Herminio Franco |
09:45 | Los 3 Sudamericanos - India |
09:43 | Peicha guarante pa che - de Hilarion Correa |
09:39 | Rudy Heyn - Che Pycazumi |
09:36 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos - Lidia Mariana |
09:33 | Adios a Itakyry de Prudencio Jimenez - PRUDENCIO JIMENEZ |
09:30 | Trio se Siempre - Che valle mi |
09:26 | Francisco Russo - Burrerita |
09:23 | Los Reyes Paraguayos - Che retame |
09:20 | San Solano de E.M.Fleitas -Cesar Medina-Mauricio Cardo |
09:17 | La Tejedora de Ñanduti - Habanera de Montez y R.Medina |
09:14 | Aníbal Lovera y su Conjunto - A mi Santa Elena |
09:11 | A mi reina elegida - Portillo . COMPOISCIONES DE CESAR |
09:09 | Orquesta de Florentín Giménez - Ñande rogamí |
09:06 | Los Electrónicos Disonantes . Canta: Abraham Areco Gómez - Rubi |
09:04 | Dúo Núñez Martínez - Trigueñita mi |
09:02 | Paloma Blanca . de Neneco Norton .ANIBAL LOVERA y su C |
09:00 | Prohibida Flor - de Luna Martinez y Alfonso Perez - C- |
08:53 | Oscar Gómez - Cerro Corá |
08:51 | Emilio Bobadilla Cáceres y Lorenzo Leguizamón - Che anga uhei |
08:49 | Misionerita - ANIBAL LOVERA |
08:46 | Paloma Blanca-P-de Neneco Norton-RUBITO MEDINA-LOS GUA |
08:43 | Orquesta de Javier Cataldo - Lourdes |
08:41 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ejumí jey |
08:38 | José Magno Soler - Alfonso Loma |
08:36 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Loma Clavel |
08:32 | Mburicao - Mburicao |
08:29 | Rolando Ojeda - Pueblo Ybycui |
08:26 | Dúo Méndez López - Quyquyo |
08:25 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Así es la vida |
08:22 | Valdez Trio - El Mangal |
08:20 | Dúo Virginia y Rossana - Tapyi ha'eño |
08:18 | Los Hijos del Paraguay - Bravo Paraguay |
08:16 | Los Hermanos Larramendia - Misiones |
08:12 | Para ti mi corazón - Para ti mi corazón |
08:11 | Orquesta Hermanos Vázquez - Al Club Guaraní |
08:09 | Clan Mendoza - Chokokue irumí |
08:07 | Mi Clavelina - de Hilarion Correa |
08:04 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Golondrina mía |
08:02 | Quemil Yambay - Quesu rekavo |
08:00 | Lorenzo Leguizamón - Carai Fermín |
07:58 | Los Colosos - A mi pueblito Trinidad |
07:55 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Ne aña gui rei |
07:52 | Roberto Riveros y su Conjunto - Quyquyo |
07:51 | Carlos Meza - General Artigas |
07:48 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Ejuminte chemoiru |
07:46 | Ambohyruma che Mbaraka - P-Pedro Roman-Nestor D.Giret- |
07:43 | Apytagui nde rejhe y -P-Severiano Aguilera-Pedro Roman |
07:40 | Los 3 Sudamericanos - Mombyry guive |
07:38 | Flor de Camalote de Roberto Bordon y Juan Carrera |
07:35 | Mitakuña Jhukyete - D.Ortiz - Cristino Bez Monges |
07:32 | Los 3 Sudamericanos - Galopera |
07:30 | Arribeño de J.A.Flores y Augusto Roa B - Prq.de J. |
07:28 | Orquesta Típica Inspiración - Bella Elsita |
07:26 | Dúo Virginia y Rossana - Rohecha jeyvo |
07:23 | Grupo Surgente - Golondrina fugitiva |
07:21 | Ñande mboracjhu de Julio P,del Campo y Gerardo Arroyo |
07:18 | Marlene Chávez - A mi pueblito Escobar |
07:15 | Orquesta Típica Inspiración - Che ñe'e yvoty guara mime |
07:12 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Suegra ñaña |
07:09 | Contrapunto - Josefina |
07:07 | Diosnel Aldama y su Grupo Nostalgia - Brisa primaveral |
07:02 | Rafael Acosta Vallovera - Lejanía |
07:00 | Lalo Romero - Al Negro Riso - Caballero del Camino Campeón de Rally de los años 70s |
06:57 | Rojheyata che Morena - de A.C.Zaldivar y Q.Yambay |
06:54 | Orquesta de Florentín Giménez - Primero de Marzo |
06:51 | Hnos. Riveros - Che ru tujamime |
06:49 | Orquesta de Carlos Bordón - Luz de mi vida |
06:46 | Carreta guy - Carreta guy |
06:43 | Orquesta de Carlos Bordón - Che renduminte che yvoty |
06:41 | Por tu Cariño de Carlos Reynal y Oscar Escobar -C.C.Re |
06:37 | Orquesta de Florentín Giménez - Mensaje |
06:34 | Los Troveros de América - Angustia de un amanecer |
06:31 | Alberto Ríos Báez - Ciudad Jardín |
06:29 | Machu Kure Kyra - de Fidencio Castro Trio Tipico de Fe |
06:26 | Los Hidalgos - Segunda zona, 3 de Mayo, Polka María |
06:24 | Orquesta de Javier Cataldo - Bello Jardín |
06:22 | Juglares . Vocal 2 - Viva |
06:19 | Adriana Montiel y su Conjunto - Tus lagrimas |
06:16 | Americanta - Nde tapere |
06:13 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Gratitud |
06:10 | Dúo Quiñones Moray - Che Pilar pora |
06:07 | El Cosechero -Rasguido Doble de Ramon Ayala |
06:05 | Grupo Generación - Alondra feliz |
06:00 | Vocal 2 - Mi patria soñada |
05:58 | Los Electrónicos Disonantes - Sportivo Iteño |
05:55 | Ndeve añonte mi Asucena - de G.Silvera-y Zoilo F.Cantero |
05:52 | Pajaro Campana Recop.de F.P.Cardozo -AMADEO MONGES |
05:49 | Orquesta de Juan Escobar - Ka'aguy ryapu |
05:47 | Guitarra Triste .Original.de N.Espinola y H.Rodriguez |
05:45 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Maerapa raka'e |
05:42 | Galopera de Mauricio Cardozo O |
05:39 | Los 3 Sudamericanos (1a. Grabación como Trio) - Yo no se porque |
05:36 | Canto al Paraguay de A,de los Rios -E.Cardozo-J.Altin |
05:34 | Quedando en el Olvido - de Bernardo Avalos y C.Martin |
05:31 | Alberto Ríos Báez - Che Guarambaré |
05:29 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Hi'a rohecha jey |
05:26 | Los Alfonsinos de Quemil Yambay - Alfonso Loma |
05:22 | Amambay Cardozo Ocampo - Anahi |
05:19 | Dúo Méndez López - Oda pasional |
05:16 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ko'agantema ipaha |
05:13 | Orquesta de Carlos Bordón - Quiero para ti |
05:11 | Orquesta de Leonardo Alarcón - A orillas de un arroyuelo |
05:09 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Arroyo syry |
05:06 | Los 3 Sudamericanos - El Mensú |
05:03 | Dúo Oviedo Acuña - Tupasy del campo |
05:00 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Hasta oiko la ja'e vaekue |
04:58 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Eju mi jeynte |
04:55 | Lilian Romero y Noemi Oviedo - Che valle mi |
04:52 | Orquesta de Rodrigo Benítez - Florcita serrana |
04:49 | Perez Cardozo-de Q.Irala yPedro Boloqui.C.Carlos Reyna |
04:46 | Para ti Mama - de Valentin Gamarra y Roberto Medina - |
04:42 | Los Troveros de América - Tupasy del campo - Adios che paraje cue - Maria Escobar - Ajhacuetevo ascribita |
04:39 | Alberto Ríos Báez - Ayer nomas |
04:35 | Herminio Gimenez - Che Pycazumi |
04:32 | Lilian Romero - Tortola mi |
04:29 | Los Indianos - Che la reina |
04:24 | Los Troveros de América - Purahei paha |
04:19 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
04:16 | Alicia Patiño - Te aguardo |
04:13 | Ne pora Kyrey guazu de Roberto Bordon y Juan Caarrera |
04:11 | Rita del Carmen de Fidelino Castro |
04:08 | Nde Kera Mombacvo.de Rubio Miranda y Porfirio Baez |
04:06 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Carancho pepo |
04:03 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Rese cherejarei |
04:00 | Los Hidalgos - Alborada feliz |
03:56 | Hermanos Vergara - Nendive aime rire |
03:54 | Luz Aurora - Canto al Paraguay |
03:51 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Ha mainumby mí |
03:48 | Noche en el Corazon - de Emigdio Ayala B.Canta.Requena |
03:43 | Vocal 2 - Renacerá el Paraguay |
03:41 | Valle i - Valle i |
03:39 | Bella Campesina - de Oscar Corrales y J.B.Duarte - LOS |
03:37 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Ne mboraihure ajerure |
03:35 | Ne cunu.u mi - De Roberto Gonzalez - ROBERTO GONZALEZ |
03:32 | Luis Bordon - Che Pycazumi |
03:30 | Orquesta Hermanos Vázquez - Lejos de ti |
03:26 | Roberto Barboza - Che Pycazumi |
03:24 | Dúo Méndez López - Jasy moroti |
03:21 | Pacholi de Eladio Martinez y Manuel Frutos Pane |
03:19 | Orquesta de Florentín Giménez - Paloma Blanca |
03:16 | Arroyos y Esteros -MP-Papi MEZA |
03:14 | Dúo Vargas Saldívar - Che sy mí |
03:12 | Los Hidalgos - A mi dulce madrecita |
03:10 | Los Hidalgos - Solito |
03:08 | Danza Paraguaya . Agustin Barrios |
03:05 | Orquesta Hermanos Vázquez - Panambi Morotimi |
03:03 | Orquesta de Carlos Bordón - Mi ilusión perdida |
02:59 | Dúo Rojas Escalante - Tujamí |
02:56 | Dúo Gómez Alarcón - Ñande ysyry |
02:53 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ñemboki okara |
02:50 | Los Indianos - Nunca te podré olvidar |
02:47 | Grupo Nostalgia de Diosnel Aldama - Mita ñemboharai |
02:44 | Amor de mi existencia de Roberto Bordon y Juan Carrera |
02:43 | Caminito Verde - JOSE MAGNO SOLER |
02:40 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Tacho'i |
02:38 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ñembyasy pe ma aiko |
02:35 | Che pueblo Pora de Mauricio Cardozo O |
02:33 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Rohaihu guinte ahata mombyry |
02:31 | Santiago cue - Orquesta Folklorica Paraguaya |
02:28 | Morocha mia . de Emigdio Ayala B-Herminio Gimenez- |
02:25 | Nino Enriquez - Nostalgias Asuncenas |
02:22 | Rubio Ovelar del Paraguay - Che Ita Piru |
02:19 | Alejandro , Pablito y López Simón - Amigo de verdad |
02:15 | Los Troveros de América - Kaa ty |
02:12 | Angel de la Sierra.de Emilio Bobadilla C.y Carlos Migu |
02:09 | Porfirio Báez - La última letra |
02:06 | Grupo Alianza con Graciela Moreno - Ha che tava Mbutuy |
02:03 | Che roga mi - de Luis Gallardo e Hilarion Correa |
02:01 | Campesinito - de Emilio Biggi .Florentin Gimenez .Cock |
01:59 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - San Juan Nepomuceno |
01:56 | Los Electrónicos Disonantes . Canta: Abrahám Areco Gómez - Buen viaje |
01:53 | Los Indianos - Mis noches sin ti |
01:51 | De H. Giménez y Yoli Sánchez - Santa Rita |
01:48 | Juan Carlos Soria - General Burguez |
01:46 | López Simón - Mi guitarra y mi voz |
01:43 | Orquesta de Florentin Gimenez - Juntitos los dos |
01:41 | Dúo González Alarcón - Yeyita pe guara |
01:38 | Dúo Quintana Escalante - Potrero Jardín |
01:36 | América 4 - Mitai churi |
01:33 | Los Hidalgos - Che la reina, Oga'i che vy'a hague, Paloma para, Don Malvido |
01:30 | Dúo Méndez López - Apytavo cheaño mi |
01:27 | Naranjerita de Osvaldo Sosa C .SARA BENITEZ y su Conj |
01:25 | Solo para ti - de Virgilio Centurion - JUAN CARLOS SORIA |
01:22 | Nicolás Alfonso - Trigueña ma'e rory |
01:20 | Nostalgia Guarani - de Juan Max Boettner .H.Gimene |
01:17 | Orquesta de Juan Escobar - Ven que te espero |
01:14 | Mi eterno querer - de Ada Valiente y O.Mendoza - O.MEN |
01:09 | Los Hidalgos - Nanawa, Primero de Marzo, Vapor kue, Achuita |
01:07 | Orquesta de Florentin Gimenez - Gallito cantor |
01:04 | Los Hidalgos - Suegra celosa |
01:02 | Grupo Surgente - Buscándote |
00:58 | Los Indianos - Volve volve |
00:54 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - La carreta campesina |
00:52 | Los 3 Sudamericanos - Pájaro Campana |
00:49 | Che mboracjhu anguecoi - de J.B.Duarte- GIL ESPINOLA - |
00:47 | Los Indianos - Itauguá poty |
00:45 | Luis Bordón - Despertar nativo |
00:42 | Che Parajhe cue - de E.R.Fernandez y F.P.Cardozo |
00:38 | Isidro Benítez - A mi Pueblo Itauguá |
00:35 | Antonio Aguilar y su Cuarteto Venus Dúo Mora Villalba - Tardecita Iteña |
00:32 | Los Hechiceros Guaraníes y Dúo Báez Morales - Hi'antema cheve |
00:30 | Dúo Mongelos Torales - Kunu'u raitype |
00:27 | Orquesta de Santos Lima - La canción del bohemio |
00:24 | Che Kambami Poraite- P-Severiano Aguilera-Pedro Roman |
00:21 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - San Antonio mi ciudad |
00:19 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Josecito |
00:16 | Rosita.Polka.Cancion de Carlos Federico Abente-y Prude |
00:14 | Los Hidalgos - Mi rosal de amor |
00:10 | Diosnel Aldama y su Grupo Nostalgia - Ensueño de un claro lunar |
00:07 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Guyra mi ityre'yva |
00:04 | Eduardo Rivas - Muy cerca de ti |
00:02 | Los 3 Sudamericanos - Naranjerita |
Installeer de gratis Online Radio Box applicatie op je smartphone en luister online naar je favoriete radiozenders – waar je ook bent!