Εγκαταστήστε τη δωρεάν εφαρμογή Online Radio Box στο smartphone σας και ακούστε τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικοί σταθμοί online - όπου και αν βρίσκεστε!
Δεν ξέρετε ποιο τραγούδι παίζει στο ραδιόφωνο; Χρησιμοποιήστε την υπηρεσία μας για να το βρείτε! Η λίστα αναπαραγωγής μας αποθηκεύει μια λίστα κομματιών του Música Paraguaya RS1 για τις τελευταίες 7 ημέρες.
09:18 | San Solano de E.M.Fleitas -Cesar Medina-Mauricio Cardo |
09:15 | Arribeño de J.A.Flores y Augusto Roa B - Prq.de J. |
09:13 | Sensación 5 - Ka'avo tory |
09:11 | Víctor Ibarrola y sus Ídolos Paraguayos - Che Pueblo mí Santa Elena |
09:08 | Serenata de A.Barboza-J.Alarcon e I.A.PANE |
09:06 | Senda de Amor - P- de Lorenzo Leguizamon - Bandoneo de |
09:03 | Orquesta de Florentín Giménez - Ñande rogamí |
08:59 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Chokokue che rekoitepe |
08:55 | Francisco Russo - Burrerita |
08:53 | Adrian Barreto - A mi Roque González |
08:50 | En tu Ventana de Roberto F.Campo y Transito Cocomarola |
08:47 | Viejo Naranjal - de Carlos G.Meza y Martin Barrios |
08:45 | Ramona Galarza - Lucerito Alba |
08:43 | Los Indianos - Itapúa poty |
08:40 | Grupo Amistad - Yukyty |
08:37 | Myriam y Eduardo - Amor supremo |
08:34 | Che Kambami Poraite- P-Severiano Aguilera-Pedro Roman |
08:32 | Dúo Virginia y Rossana - Tapyi ha'eño |
08:29 | Orquesta de Santos Lima - Farra hape sapukai |
08:25 | Marlene Chávez - Alma vibrante |
08:23 | Artistas Unidos - Che corazo jara |
08:20 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Alberdi por siempre Alberdi |
08:18 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Che santo ara guahere |
08:15 | Los Hidalgos - Segunda zona, 3 de Mayo, Polka María |
08:12 | Te perdamos Mujer - de L.Franco Rivarola - y M.C.Ocamp |
08:10 | Danza Paraguaya - De Agustin Barrios - LOS GUAYAKIES |
08:08 | De J. Fracchi, Blas A. Fretes y N. Norton - Villeta |
08:05 | Orquesta Hermanos Vázquez - Por siempre vivir |
08:02 | Che camba resa jajai - Che camba resa jajai |
08:00 | Orquesta de Eulogio Ayala - Ofrenda |
07:57 | Luz Aurora - Canto al Paraguay |
07:53 | Grupo Vocal Caaguazu - A mi Caaguazu |
07:50 | Che pycazu ti - de T.S.Mongelos y Alejandro Villamayor |
07:47 | Los Electrónicos Disonantes - Florcita de mi edén |
07:45 | Recuerdos de Ypacarai - de Zulema de Mirkin y D.Ortiz. |
07:42 | Peicha guarante pa che - de Hilarion Correa |
07:39 | Pedro Román y su Orquesta - Che roga rape |
07:37 | Santos Lima e Isabel - Mis trovas de amor |
07:34 | Orquesta de Carlos Bordón - Divina mujer |
07:32 | Chipa Pirajhu -P-de Fidencio Perez y Alejandro Villamayor |
07:30 | Bella Campesina - de Oscar Corrales y J.B.Duarte - LOS |
07:27 | Tesarai Mbocve de E.M.Fleitas - y Augusto Roa Bastos - |
07:24 | Orquesta de Carlos Bordón - Quiero para ti |
07:22 | Orquesta de Carlos Bordón - Ne mbo Jeroviavo |
07:19 | Los 3 Sudamericanos - Dulce penar |
07:16 | de Ireneo Rotela y Alfonso Gonzalez - Vapor cue ahasavo |
07:13 | Che roga mi - de Luis Gallardo e Hilarion Correa |
07:11 | Dulce Paraguayita - Dulce Paraguayita |
07:08 | Sensación 5 - Adiós querida del alma |
07:04 | Rafael Acosta Vallovera - Lejanía |
07:02 | Purajhei Chu i de Elenita Duarte Nunes .LOS BENITEZ BARRIOS |
07:00 | Bandita Infantería de Marina - Paraguarí |
06:56 | Orquesta de Florentin Gimenez - Amaneciendo |
06:54 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Che ñoty nde pore'y |
06:52 | Emilio Bobadilla Cáceres y Lorenzo Leguizamón - Che anga uhei |
06:49 | Los Comuneros - Che Pycazumi |
06:47 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ne ma'e |
06:44 | Musiqueada - de Jose A.Flores -Orq.de JOSE A.FLORES |
06:40 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Rohecha ga'uguinte |
06:38 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - San Juan Nepomuceno |
06:36 | Orquesta de Cesar Medina - Misionerita |
06:33 | Alex Espínola - La palomita |
06:29 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ñemboki okara |
06:24 | Amambay Cardozo Ocampo - Asunción - Noches del Paraguay - Canto al Paraguay |
06:21 | Ramona Galarza - El Mensú |
06:19 | Los Hermanos Larramendia - Misiones |
06:16 | Los Troveros de América - Gallito cantor |
06:13 | Alberto Ríos Báez - Ayer nomas |
06:11 | Juan Carlos Sosa y su Grupo - Club amigos de mangoty |
06:09 | Duo Meaurio Saucedo - Nemomoravo che sy |
06:06 | Los Troveros de América - Angustia de un amanecer |
06:03 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Tesay (Lagrima) |
06:01 | Dúo Peña González - Mi serenata arribeña |
05:57 | Isidro Benítez - A mi Pueblo Itauguá |
05:53 | Los Troveros de América - Kaa ty |
05:50 | Voz de Jacinto herrera Orquesta de Santiago Cortesi - Misiones |
05:48 | Nicolás Alfonso - Trigueña ma'e rory |
05:44 | Flor de Paraguay de Aristides Valdez |
05:41 | Che novia kue mí - Che novia kue mí |
05:39 | Los Indianos - Villa Guillermina |
05:36 | Luis Alvarez - Alma y violín |
05:33 | San Baltazar de Mauricio Cardozo O.-Hipolito Sanchez Q |
05:30 | Amambay Cardozo Ocampo - Galopera |
05:28 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Che yvoty ñemí |
05:26 | Grupo Surgente - Amor y rosa |
05:23 | Para ti mi Cancion de Prudencio Jimenez -PRUDENCIO JI |
05:19 | Alicia Patiño - Pacholi |
05:16 | Los Electrónicos Disonantes - Aquel adiós |
05:13 | Recuerdos de Ypacarai - Recuerdos de Ypacarai |
05:10 | Emigdio Ayala Báez y su Conjunto - Pirayu mí |
05:08 | Valdez Trio - Amor declarado |
05:06 | Virgilio Centurión - Villa Del Rosario |
05:04 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
05:02 | Flor de Camalote de Roberto Bordon y Juan Carrera |
04:59 | Cerro cupe poty-de Aristides Valdez |
04:55 | Riña jhape guare - de Silverio Rojas Vargas- los guayakies |
04:53 | Grupo Generación - Adiós che parajhe cue |
04:50 | Ingratitud- Polka de E.R.Fernandez Y Andres Cuenca Zal |
04:46 | Dúo Gayoso Morel - Dulce hogar lejano |
04:43 | Horacio Guarany - Silbido paraguayo |
04:40 | Orquesta de Javier Cataldo - Luz Divina |
04:37 | Oscar Mendoza - Che Pycazumi |
04:35 | Orquesta Típica Inspiración - Che yvotyra rekavo |
04:32 | Grupo Generación - Novia querida |
04:27 | Vocal 2 - Renacerá el Paraguay |
04:24 | Grupo Nostalgia de Diosnel Aldama - Mita ñemboharai |
04:21 | Milcíades Greco - Mitakuñamí |
04:19 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Club 13 de Junio querido |
04:17 | Los Indianos - Itauguá poty |
04:15 | Aníbal Lugo - Serenata del kunu'u |
04:13 | Orquesta de Javier Cataldo - A mi Rosa |
04:07 | Cesar Cataldo - Cascada |
04:03 | Los Troveros de América - Ñande aramboha |
04:00 | Jhonny Monte - Noches del Paraguay |
03:53 | Oscar Gómez - Cerro Corá |
03:51 | Grupo Sagitario - Che kamba mí rovetame |
03:49 | Orquesta de Santos Lima - Presentimiento |
03:46 | Teta racjhu taipoty-Purajhei de C.M.Gimenez y E.B.Cace |
03:43 | Mi delirio de Aristides Valdez .Canta Requena-Britez y |
03:41 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Yvytu vevyi (Suave briza) |
03:39 | Che Tyreyma nde rejhey - -P-Quemil Yambay - P.Roman.In |
03:36 | Los 3 Sudamericanos - Nueva flor |
03:34 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Rohaihu guinte ahata mombyry |
03:32 | de Julian Paredes y A Alvarez - Nasaindy Paraguay |
03:30 | Orquesta de Javier Cataldo - Bello Jardín |
03:27 | Mi Patria Soñada - de A.Barboza C.M.GimenezC.OSCAR MENDOZA |
03:23 | Romance guarani - de Ada Valiente - DA VALIENTE y su Arpa |
03:20 | Amambay Cardozo Ocampo - Canto a Itacurubi |
03:18 | Viva Paraguay - de Rubito Medina -LOS GUAIREÑOS |
03:15 | Vicente Ruiz - Itá |
03:13 | Ycua Potrero-Polka de Lorenzo Leguizamon |
03:11 | Porque no te Olvido de Eulogio Ayala Recalde |
03:08 | Alberto Castelar - Indiana |
03:06 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos - Lidia Mariana |
03:03 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ñembyasy pe ma aiko |
03:01 | Los 3 Sudamericanos - Mi pobre vida |
02:58 | Aparicio González - Aka'e para |
02:55 | Ne añaguire i - -P-Severiano Aguilera y P.Roman-Interp |
02:53 | A mi Trigueñita - de Carlos Grismado y Ricardo Ojeda-C |
02:51 | Los Viajeros del Paraguay - Quiindy |
02:47 | Orquesta de Florentin Gimenez - Danza Paraguaya |
02:44 | Marlene Chávez - A mi pueblito Escobar |
02:41 | Dúo Oviedo Acuña - Recuerdos de ayer |
02:38 | Ramona Galarza - Rio Rebelde |
02:35 | Americanta - Nde tapere |
02:33 | Amambay Cardozo Ocampo - Pájaro choguy |
02:28 | Contrapunto - Despertar |
02:25 | Burrerita - de A.Ortiz M-y F.Perez C - C.Hnos.Larramen |
02:22 | La Tejedora de Ñanduti de R.Medina y Montes -LOS GUAIREÑOS |
02:20 | Rojhecha Ga ugui -P-Severiano Aguilera y Pedro Roman-I |
02:17 | Rigoberto Arévalos y Trio de Siempre - Flor de Pilar |
02:15 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Mi querida ciudad de Luque |
02:12 | Pajaro Chogui de Pitagua |
02:10 | Paraguaya Linda de Aristides Valdez |
02:07 | Solito quede - Solito quede |
02:05 | Asi canta mi PATRIA-de Lionel E.Lara Yy F.Gimenez - C. |
02:03 | Jhu i jha Kururu - De Bonifacio Roman - ELADIO MARTINEZ |
02:00 | Adelaida - de Oscar Corrales y J.B.Duarte |
01:56 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Mateo Gamarra |
01:53 | Guavira Poty - de E.R.Fernandez y Mauricio Cardozo O |
01:51 | Novia Querida de Domingo German y Roberto Gonzalez |
01:48 | Alberto Ríos Báez - Ciudad Jardín |
01:46 | Los 3 Sudamericanos - Mi paisanita |
01:43 | Demetrio Ortiz con Los Paranas (1985) - Mis Noches sin ti |
01:40 | Grupo Generación - Lucerito Alba |
01:38 | Orquesta Hermanos Vázquez - Lejos de ti |
01:35 | Marcos Brizuela y Juan Cancio Barreto - Che renda alazán |
01:33 | Los Hidalgos - Al pensar en ti |
01:30 | Luz Mabel Ortigoza - Canto a Itacurubi |
01:26 | Concepcion Poty - San Solano |
01:24 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Tacho'i |
01:21 | Alberto Ríos Báez - Amor y canción |
01:17 | Muy lejos de ti - de Herminio Gimenez-C- J.L.Benitez y |
01:14 | Alejandro , Pablito y López Simón - Amigo de verdad |
01:12 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Mendahyi |
01:09 | América 4 - Mitai churi |
01:05 | Alberto de Luque - Che Pycazumí |
01:02 | Valdez Trio - El Mangal |
01:00 | Orquesta Típica Huracán - Mbyja Ko'e |
00:57 | Che cunu u Jhague - de S.Aguayo - Canta Duo - SOLE |
00:55 | Luis Bordón - Despertar nativo |
00:53 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Ajepa iformal ko ñande joaihu |
00:50 | Arroyos y Esteros -MP-Papi MEZA |
00:48 | Vocal 2 - San Baltazar |
00:46 | Carlos Meza - General Artigas |
00:44 | Lorenzo Leguizamón con guitarras de Yiyo Arce y Víctor Carlos - Solito |
00:42 | Misionerita - ANIBAL LOVERA |
00:38 | I trsite che rekove -P-Pedro Roman-Quemil Yambay y los |
00:36 | Roberti de Adolfo Peña |
00:34 | Oscar Carvallo - Guarambaré |
00:31 | Che recove remimbyasy de Nito Gonzalez y Vidal Franco |
00:29 | Mi Paraguaya de Fernando Rivarola |
00:26 | Curuzu Infante - de Eulalio Iglesias y Gregorio Ocampo |
00:24 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Felicidades abuelito |
00:20 | Dúo Oviedo Acuña - Che lucero ñemimby |
00:17 | Dúo Rojas Escalante - Che la reina |
00:14 | Los Indianos - Mis noches sin ti |
00:12 | Admiracion a Villarrica - de Catalina Avalos y Gualber |
00:10 | Dúo Quintana Escalante - Tosoro osorova |
00:06 | Los Indianos - Volve volve |
00:04 | Valle i - Valle i |
00:01 | Che Morena mime - San Solano |
Εγκαταστήστε τη δωρεάν εφαρμογή Online Radio Box στο smartphone σας και ακούστε τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικοί σταθμοί online - όπου και αν βρίσκεστε!