Instalirajte besplatnu mobilnu aplikaciju Online Radio Box na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!
Ne znate koja pesma se pušta na radiju? Upotrebite našu uslugu da je nađete! Naša lista sadržaja čuva listu numera stanice Música Paraguaya RS1 za prethodnih 7 dana.
23:57 | Hermanos Cáceres - Potrero Jardín |
23:55 | Cristhian Rivero y su Orquesta . Canta: Enrique Rivero - Bella flor del Paraguay |
23:52 | Dúo Virginia y Rossana - Rohecha jeyvo |
23:49 | Musiqueada - de Jose A.Flores -Orq.de JOSE A.FLORES |
23:47 | Orquesta de Virgilio Centurión - Arroyos y Esteros |
23:44 | Plegaria a la Navidad - de Eladio Martinez,Emigdio Aya |
23:41 | Orquesta de Eulogio Ayala - Porque no te olvido |
23:39 | La Mimosa de Aristides Valdez |
23:35 | Che esperanza Poraite - DE Emiliano R.Fernandez |
23:32 | Marcos Brizuela - Soy de la Chacarita |
23:29 | Paraguaya Linda de Aristides Valdez |
23:26 | Orquesta de Florentín Giménez - Kaaguype |
23:23 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Nde pukavy che renoi |
23:21 | Dúo Quintana Escalante - Ñembiso jovai |
23:18 | Rafael Acosta Vallovera - Paraguay |
23:15 | Adios a Itakyry de Prudencio Jimenez - PRUDENCIO JIMENEZ |
23:13 | Grupo Amistad - Tobatí Pueblo de amor |
23:10 | Orquesta de Javier Cataldo - Cheirurá Kuñatai |
23:08 | Por tu Cariño de Carlos Reynal y Oscar Escobar -C.C.Re |
23:06 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Felicidades madrecita |
23:04 | Amor Fecundo .P- de Ponciano Florentin y P.Gonzalez |
23:01 | Dúo Mongelos Torales - Kunu'u raitype |
22:58 | Los Hidalgos - Legendario Guaraní, Olimpia, Cerro Porteño, Cure Luque |
22:55 | Victor Garcete - P |
22:52 | Mirta Noemí Talavera - Alfonso Loma, Alfonso Tranquera, Pueblo de recuerdo |
22:45 | Oscar Gómez - Cerro Corá |
22:42 | La Tejedora de Ñanduti de R.Medina y Montes -LOS GUAIREÑOS |
22:39 | Los Ruiseñores - Pueblo de Borja |
22:36 | Che Kambami Poraite- P-Severiano Aguilera-Pedro Roman |
22:32 | Lobo Martínez y su Órgano - Ne porey Al pie de tu reja |
22:30 | José Magno Soler con Reynaldo Sanabria - Rincón Guaraní |
22:28 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Tacho'i |
22:25 | Reseda Poty de Epifanio Mendez F - y Cesar Medina |
22:22 | Grupo La Familia - A mi pueblo Isla Puku |
22:20 | Mirta Noemí Talavera - Rohecha jeyvo |
22:18 | Juan Oscar Solís Instrumental - Che Mbuyapey |
22:15 | Orquesta Hermanos Vázquez - Panambi Morotimi |
22:12 | Dúo Rojas Escalante - Trece Tuyuti |
22:09 | Paraguayo y Matancero-P-Pedro Angel Chamorro-P.Roman-I |
22:06 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Alba Yolanda |
22:04 | Orquesta Típica Inspiración - Nde raihu porava |
22:02 | Yasy Yatere - Valle Apu'a |
21:59 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Ahecha ga'u che Piribebuy |
21:57 | Mi Paraguaya de Fernando Rivarola |
21:54 | Dúo Oviedo Acuña - Tupasy del campo |
21:51 | Corazo Taroba - de Samuel Aguayo - SAMUEL AGUAYO |
21:49 | Mariposa mi - de F.P.Cardozo - y Andres Aguilera.C.Hno |
21:46 | Los Indianos - Villa Guillermina |
21:42 | Mirta Noemí Talavera - Selección Homenaje a Los Indios: A Mi Roque González, Coronel Martínez, Bravo Paraguay |
21:39 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ko'agantema ipaha |
21:33 | Cesar Cataldo - Cascada |
21:30 | Triste Ausencia - JOSE MAGNO SOLER |
21:28 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Ne mboraihure ajerure |
21:26 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Che santo ara guahere |
21:22 | Dúo Oviedo Acuña - Che lucero ñemimby |
21:20 | Los Indianos - Che la reina |
21:16 | Asuncion-G- de Federico Riera- Glosas de Nelly Prono-C |
21:13 | Los Indianos - Josefina |
21:10 | Lorenzo Alvarez y su Orquesta - Silbido nocturno |
21:07 | Ingratitud- Polka de E.R.Fernandez Y Andres Cuenca Zal |
21:05 | Promesa Fingida de Roberto bordon y Juan Carrera |
21:02 | Los 3 Sudamericanos - Virgencita de Caacupé |
21:00 | Valdez Trio - Amor declarado |
20:57 | Jhonny Monte - Noches del Paraguay |
20:55 | Los Electrónicos Disonantes - Jovita Concepción |
20:53 | Jacinto Herrera - Yataity |
20:50 | Los Indianos - Rohejata che morena |
20:46 | Alberto de Luque - Chokokue purahei |
20:44 | Senda de Amor - P- de Lorenzo Leguizamon - Bandoneo de |
20:39 | Ynambu Tataupa - de Gervasio Aguilera y Juan Carrera |
20:36 | Orquesta de Javier Cataldo - Camino y sueño |
20:34 | Asi canta mi PATRIA-de Lionel E.Lara Yy F.Gimenez - C. |
20:30 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Arribeño purahei |
20:28 | Marco de Brix - Pasionaria |
20:24 | Horacio Guarany - Silbido paraguayo |
20:21 | Primero de Marzo de Emiliano R.Fernandez y Felix Perez |
20:19 | Nde Kera Mombacvo.de Rubio Miranda y Porfirio Baez |
20:16 | Los Indianos - Itapúa poty |
20:14 | Orquesta de Florentin Gimenez - Tu recuerdo |
20:12 | Los Colosos - A mi pueblito Trinidad |
20:08 | San Solano de E.M.Fleitas -Cesar Medina-Mauricio Cardo |
20:06 | Alberto Gines - Mi serenata |
20:02 | Che mba e Mbyasy - de Elenita Duarte Silvero |
19:59 | Amambay Cardozo Ocampo - India |
19:56 | Che Kepe guare - de Augusto R.Gonzalez |
19:54 | Grupo Mensú - Amelia |
19:51 | Los Hidalgos - Che la reina, Oga'i che vy'a hague, Paloma para, Don Malvido |
19:48 | Néstor Damián Girett - Ñane mitaro guare |
19:46 | Siempre Feliz de Gilberto Meza y Gabino Espinola |
19:44 | Roberti de Adolfo Peña |
19:41 | Resaitegui ndas vy.ai de Tito Gomez y Vidal Franco D-L |
19:38 | Quien sabe - Canta LUIS ALBERTO DEL PARANA |
19:35 | Alberto Ríos Báez - Amor y canción |
19:33 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
19:31 | Joyita de Q.Irala y Pedro Bolonqui |
19:27 | Lobo Martínez y su Órgano - Ñemity |
19:25 | Los Alfonso - Angel de la Sierra |
19:22 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Che jara kuemí |
19:20 | A mi Trigueñita - de Carlos Grismado y Ricardo Ojeda-C |
19:17 | Santos Lima e Isabel - Lucerito Alba |
19:13 | Juan Carlos Oviedo y los Hermanos Acuña - Ko'a pe che avy'ave |
19:10 | Kiko del Paraguay - Ñemity |
19:08 | Kuña Guarani - -P-Julian Acosta Pedro Roman.Interp.Duo |
19:05 | Orquesta de Santos Lima - Farra hape sapukai |
19:03 | Grupo Vocal Guaraní - Quiindy |
18:58 | Marco de Brix - Mi dicha lejana |
18:56 | Los Indianos - Recuerdo de Ypacarai |
18:54 | Mi Clavelina - de Hilarion Correa |
18:51 | Romance guarani - de Ada Valiente - DA VALIENTE y su Arpa |
18:48 | Aníbal Lovera con Ramon Riveros y su Conjunto - Ñemongueta okara |
18:45 | Pajaro Campana - Recop.de F.P.Cardozo |
18:42 | Los Troveros de América - Mi retorno |
18:40 | Arroyito del Sendero - de M.C.Ocampo - C. L.Jimenez -L |
18:37 | Mirta Noemí Talavera - Plegaria |
18:35 | Angel de la Sierra.de Emilio Bobadilla C.y Carlos Migu |
18:32 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Caballería |
18:30 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
18:27 | Americanta - Emilia |
18:25 | Los Reyes Paraguayos - Che retame |
18:21 | Aníbal Lovera y su Conjunto - Concepción jerere |
18:19 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Jajeima ojuehegui |
18:16 | Dúo Gómez Alarcón - Ñande ysyry |
18:13 | Alberto Ríos Báez - Ayolas pora |
18:09 | Grupo Generación - Villarica |
18:07 | Bandita Infantería de Marina - Paraguarí |
18:04 | Orquesta de Florentin Gimenez - Danza Paraguaya |
18:01 | Che roga mi - de Luis Gallardo e Hilarion Correa |
17:59 | Alberto Ríos Báez - Misiones ñu |
17:57 | Roberto Riveros y su Conjunto - Che tava mí Quiindy |
17:54 | Matei mbaraka pupe - de R.Miranda - D.Rojas |
17:52 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ejumí jey |
17:49 | Grupo Generación - Al pie de tu reja |
17:46 | Serenata de A.Barboza-J.Alarcon e I.A.PANE |
17:44 | Te perdamos Mujer - de L.Franco Rivarola - y M.C.Ocamp |
17:41 | Cunu u reka - de Agustin Barboza Orq.PARAGUYA ASUNCEÑA |
17:38 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Golondrina mía |
17:35 | López Simón - Galopera |
17:32 | Madrigal Paraguayo de Rivero-Echague - Duo . RIVERO -E |
17:30 | Aníbal Lugo - Paraguay Paraguay Paraguay |
17:26 | Mirta Noemí Talavera - Selección De Hilarión Correa: Che Kamba Resa Jajay, Ko Che Triste Purahei, Mi Perdón |
17:24 | Orquesta Hermanos Vázquez - Para ti princesita |
17:22 | Rigoberto Arévalos y su Trio de Siempre - Aseta añehundivo |
17:18 | Paraguay Tres - Tetagua purahei |
17:16 | Juan Carlos Soria - A la flor de Acahay |
17:13 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Suegra ñaña |
17:10 | Noche en el Corazon - de Emigdio Ayala B.Canta.Requena |
17:07 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Para que aprenda |
17:05 | Grupo Generación - Paloma blanca |
17:03 | Alberto Ríos Báez - Mba'eicha aju rohaihu |
17:01 | Los Hidalgos - Rosa de mi amor |
16:58 | Muñeca de Maximo Ledesma y G.R.Sosa - LITO ORTIZ |
16:55 | Luz Mabel Ortigoza - Dulce tierra mía |
16:52 | Roberto Barboza - Che Pycazumi |
16:50 | Ñande Purajhei de E.B.Caceres |
16:48 | Los Hidalgos - Nde rehejey |
16:46 | Santos Lima e Isabel - Mis trovas de amor |
16:44 | Ñongatupymi - de Juan R.Colman |
16:41 | Rigoberto Arévalo y su Trío de Siempre - Paraguaya rohaihu |
16:39 | Los 3 Sudamericanos - Viajero |
16:36 | Americanta - Nde tapere |
16:32 | José Magno Soler - Pueblo Ybycui |
16:29 | Pytumby jhave de E.R.Fernandez y E.B.Caceres |
16:27 | Orquesta Típica Inspiración - Mandu'ape reikove |
16:25 | Pacholi de Eladio Martinez y Manuel Frutos Pane |
16:23 | Akoike emimbi--P-de Fc.Aguero Thompson y P.Gonzalez |
16:21 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Che yvoty ñemí |
16:18 | Che sy mi ta ñañua - de Crispiniano Martinez y E.B.Cac |
16:15 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Amombe'uta peeme la peikuaaseteva |
16:09 | Grupo Vocal Caaguazu - A mi Caaguazu |
16:06 | Carlos Miguel Giménez y Agustín Barboza - Flor de Pilar |
16:04 | Par ti Beni - de Cirilo A.Rivarola |
16:01 | Concepcion Poty - San Solano |
15:59 | Los Marfiles - Che yvoty pyajhu |
15:56 | Dúo Oviedo Acuña - Casamiento del tarave |
15:54 | Rosita.Polka.Cancion de Carlos Federico Abente-y Prude |
15:51 | Los Zorzales de Ka'akupe . Dúo Rolón Alfonso - Ko'eti jave che retame |
15:49 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Mendahyi |
15:46 | Catalino Gill y su Conjunto con Menelio Peralta - Che rembipota |
15:43 | Los 3 Sudamericanos - Cabellera negra |
15:41 | Los Sombreros Blancos - Yvapovo poty |
15:38 | Los Cantores del Alba - Divino Pueblo Isla Pucú |
15:36 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Che yvoty mi mombyry |
15:33 | Ana Maria de Oscar Corrales |
15:30 | Los 3 Sudamericanos (1a. Grabación como Trio) - Yo no se porque |
15:28 | José Magno Soler - Alfonso Loma |
15:26 | Grupo Sagitario - Che kamba mí rovetame |
15:23 | Mitakuña Jhukyete - D.Ortiz - Cristino Bez Monges |
15:21 | De H. Giménez y Yoli Sánchez - Santa Rita |
15:18 | Los Troveros de América - Che sy poraite |
15:16 | Los 3 Sudamericanos - Mi pobre vida |
15:13 | Alex Espínola - Sombrero piri |
15:10 | Rojheyata che Morena - de A.C.Zaldivar y Q.Yambay |
15:07 | Grupo Surgente - Te sigo esperando |
15:04 | Los Indianos - Cuando vuelvas a mi |
15:01 | Alex Espínola - La palomita |
14:57 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Pe hendumike |
14:54 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ñasaindy mimbí |
14:53 | Anibal Lovera y su Conjunto - A mi pueblo Santaní |
14:50 | Los Comuneros - Che Pycazumi |
14:47 | Demetrio Ortiz con Los Paranas (1985) - Mis Noches sin ti |
14:45 | Trigueñita de E.B.Caceres y J.A.Santacruz -Duo - ESPIN |
14:42 | Solo para ti - de Virgilio Centurion - JUAN CARLOS SORIA |
14:39 | Che novia kue mí - Che novia kue mí |
14:37 | Danza Paraguaya . Agustin Barrios |
14:34 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Che Mbuyapey |
14:31 | José Magno Soler - Mombyry guive |
14:26 | Rafael Acosta Vallovera - Lejanía |
14:21 | Amambay Cardozo Ocampo - Asunción - Noches del Paraguay - Canto al Paraguay |
14:20 | Diosnel Aldama y su Grupo Nostalgia - Brisa primaveral |
14:16 | Dúo Rojas Escalante - Che la reina |
14:13 | Tory ara - SAN SOLANO |
14:10 | Amor de mi existencia de Roberto Bordon y Juan Carrera |
14:08 | Paraguay- Cancion de Emilio Biggi |
14:05 | Yo no se porque - Yo no se porque |
14:02 | Kuña resa Jhu-P-Pedro Angel Chamorro-Pedro Roman.Inter |
13:59 | Juglares . Vocal 2 - Mborayhu ara pyahu |
13:57 | Reseda de Gonzalez del Valle y Neneco Norton |
13:52 | Contrapunto - Despertar |
13:50 | Artistas Unidos - Che corazo jara |
13:47 | Mitacuña mi - JOSE MAGNO SOLER |
13:44 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Mateo Gamarra |
13:40 | Francisco Russo - Burrerita |
13:37 | Aguita mansa - Aguita mansa |
13:34 | Duo Guerreno Penayo - Sinceridad |
13:31 | Orquesta de Carlos Bordón - Luz de mi vida |
13:27 | Los Troveros de América - Kaaty |
13:23 | Serenata - Serenata |
13:20 | Myriam y Eduardo - Amor supremo |
13:17 | Marave Ndoicoi de H.Gimenez -HERMINIO GIMENEZ |
13:15 | Los Hechiceros Guaraníes y Dúo Báez Morales - Hi'antema cheve |
13:12 | Americanta - Nde felinte che aipota |
13:10 | Despertar de Luque - Santa Elena Poty |
13:07 | Los 3 Sudamericanos - Galopera |
13:04 | Los Electrónicos Disonantes - Asuncena |
12:59 | Los Troveros de América - Purahei paha |
12:56 | Grupo Amistad - Yukyty |
12:54 | Alberto Ríos Báez - Ciudad Jardín |
12:51 | Che Yboty mombyry - de Hilarion Correa |
12:49 | Orquesta Típica Inspiración - Che yvotyra rekavo |
12:47 | Orquesta de Santos Lima - Mariposa para mi |
12:44 | Ana Mia de Roberto Bordon y JHuan Carrera |
12:41 | Los Jordans - Rojhecha jeyvo, Galopera, Purajhei koygua |
12:38 | Lobo Martínez y su Órgano - Oda pasional |
12:35 | Orquesta de Rodrigo Benítez - Tierra mía |
12:32 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Jajegustaro guare |
12:29 | Victoria pe Guara - P-de C-M.Gimenez y Pedro Santander |
12:26 | Los 3 Sudamericanos - Lucerito Alba |
12:23 | Che uru - de Herminio Gimenez .- HERMINIO GIMENEZ |
12:20 | Dúo Quiñones Moray - Tuicha la preparación |
12:17 | Mandu.a- rory Purajhei de Herib Campos Cervera y Fco.A |
12:14 | Kiko del Paraguay - Che la Reina |
12:11 | Betty Figueredo - Alto Paraná |
12:06 | Los Hidalgos - Che Pycazumi |
12:04 | Los 3 Sudamericanos - Mi paisanita |
12:02 | Chonita pe Guara - de Felix Bogado - Bernardo Avalos |
11:56 | Luís Alberto del Paraná - San Pedro del Paraná |
11:54 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Che apyta roha'aro |
11:50 | Divina Mujer de Segundo Udagawa y Hermenegildo Barrientos |
11:48 | Malvita - de H-Gimenez |
11:45 | Amambay Cardozo Ocampo - Pájaro choguy |
11:43 | El Arriero de Rigoberto Fontao Meza y F.P.Cardozo.LOS |
11:41 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Mitamí chante aikova |
11:39 | Lorenzo Leguizamón con guitarras de Yiyo Arce y Víctor Carlos - Solito |
11:36 | Rubén Osuna - Che ruguy poty |
11:33 | Carapegueña de mis desvelos-de Teofilo Noguera y A.Ort |
11:31 | Orquesta de Santos Lima - Momyry guive |
11:28 | Los Troveros de América - Gallito cantor |
11:26 | Los Electrónicos Disonantes - María Cristina |
11:23 | Los Hermanos Larramendia . Arpa: Quintín Irala - Isla Saka |
11:19 | Mirta Noemí Talavera - Hetama rohechase, Che la jardinero ha nde la yvoty, Koava ñande mante hasa |
11:16 | Aníbal Lovera y su Conjunto - A mi Santa Elena |
11:12 | Los Indianos - Anahi |
11:10 | Yboty Ñu - JOSE MAGNO SOLER |
11:06 | Che Lucero Ñemimby - de E.R.Fernandez |
11:04 | Guarania para Mama-de Arsenio Martinez y Adolfo Peña |
11:01 | Los Alfonso - Flor de Pilar |
10:59 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Ka'avo tory |
10:56 | Grupo Generación - Adiós che parajhe cue |
10:53 | Anahi de Osvaldo Sosa Cordero |
10:50 | Pytumby Jhoavo - -P-Alberto R.Marecos-Pedro Roman.Inte |
10:47 | Adriana Montiel y su Conjunto - Mi lejano amor |
10:45 | Orquesta de Rodrigo Benítez - Para ti Blanquita |
10:43 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - Che corazo jaramí |
10:40 | Versión Kike Amarilla - Farra i hape |
10:38 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Ndeve che yvoty |
10:35 | Che pueblo Pora de Mauricio Cardozo O |
10:33 | Adrian Barreto - A mi Roque González |
10:30 | Berta Rojas - Danza Paraguaya |
10:27 | Que sera de ti .Laureano Brizuela de M.T.Marquez y D.Ortiz |
10:24 | Curuzu Infante - de Eulalio Iglesias y Gregorio Ocampo |
10:22 | Pedro Román y su Orquesta - Che roga rape |
10:19 | El Alba Poty .de Aristides Valdez |
10:17 | Los Electrónicos Disonantes - Angel de mi sueño |
10:14 | Lalo Romero - Al Negro Riso - Caballero del Camino Campeón de Rally de los años 70s |
10:12 | Grupo Surgente - Buscándote |
10:10 | Mi dicha Lejana de Emigdio Ayala Baez |
10:07 | Dúo Quintana Escalante - Tosoro osorova |
10:04 | Orquesta de Santos Lima - Ofrenda a la madre |
10:01 | Grupo Alianza con Graciela Moreno - Ha che tava Mbutuy |
09:59 | Orquesta de Florentín Giménez - Ñande rogamí |
09:56 | Che cunu u Jhague - de S.Aguayo - Canta Duo - SOLE |
09:53 | Huerfanita mi - de Julian Medina -Canta-Britez y Yoli |
09:52 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Rohaihu guinte ahata mombyry |
09:49 | Orquesta de Santos Lima - Hora lo mita |
09:46 | Santos Lima e Isabel - Arribeño Mborayhu |
09:42 | Los Troveros de América - Tupasy del campo - Adios che paraje cue - Maria Escobar - Ajhacuetevo ascribita |
09:40 | Papi Luzardi y Los de Piribebuy con Santacruz Romero - Tupasy La Mercemí |
09:38 | Caminito Verde - JOSE MAGNO SOLER |
09:35 | Pajaro Campana Recop.de F.P.Cardozo -AMADEO MONGES |
09:33 | Ñande mboracjhu de Julio P,del Campo y Gerardo Arroyo |
09:30 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Ha mainumby mí |
09:27 | Ramona Galarza - Rio Rebelde |
09:24 | Rubio Gómez - Che ñe'enguemí |
09:21 | Orquesta de Florentín Giménez - Primero de Marzo |
09:19 | Emilio Bobadilla Cáceres y Lorenzo Leguizamón - Che anga uhei |
09:17 | La Alegre Conmoción . Canta: Pablo Rodríguez - Che renda alazán |
09:14 | Orquesta de Florentin Gimenez - Amaneciendo |
09:11 | Peicha guarante pa che - de Hilarion Correa |
09:07 | Alicia Patiño - Pacholi |
09:04 | Oscar Mendoza - Che Pycazumi |
09:01 | Dúo Quintana Escalante - Potrero Jardín |
08:59 | Orquesta de Juan Escobar - Pacholí |
08:56 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - Ndaipokuaai ne pore'y |
08:53 | Orquesta de Florentin Gimenez - Juntitos los dos |
08:50 | Vapor cue -de Zoilo F.Cantero y E.Iglesias - LOS CHULUPIES |
08:47 | Alberto Ríos Báez - Ayer nomas |
08:44 | Luz Mabel Ortigoza - Canto a Itacurubi |
08:41 | Josefina de Mauricio Cardozo O. Canta.CARLOS REYNAL |
08:39 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Así es la vida |
08:36 | Rudy Heyn - Che Pycazumi |
08:32 | Apytavo che añomi - de Eulogio Ayala R y Ramon Mendoza |
08:30 | Orquesta de Eulogio Ayala - Mi serenata |
08:27 | Los Troveros de América - Tetagua sapucai |
08:24 | Los 3 Sudamericanos - El Mensú |
08:22 | Los Electrónicos Disonantes . Cantan: Abraham Areco Gómez y Ramón Bogado - Primero de Mayo |
08:18 | Oscar Gomez - Che Pycazumi |
08:14 | Che pycazu mi - de Valiente - J.A.Flores y Eladio Martinez |
08:12 | Machu Kure Kyra - de Fidencio Castro Trio Tipico de Fe |
08:09 | Orquesta de Florentin Gimenez - Te sigo esperando |
08:06 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Che roga mí |
08:03 | Conjunto Cortesi . Jacinto Herrera - Coronel Martínez |
08:01 | Quedando en el Olvido - de Bernardo Avalos y C.Martin |
07:58 | Los Hidalgos - Suegra celosa |
07:55 | Mirta Noemí Talavera - Ñesuhame, Añaga poty, Felicidades mi gran amigo |
07:52 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Alberdi por siempre Alberdi |
07:49 | Che rendumi María Ana - Che rendumi María Ana |
07:46 | Yasy Moroti de Dario G.Serrato y H.Gimenez - Yasy Moroti de Dario G.Serrato y H.Gimenez |
07:43 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Carancho pepo |
07:41 | Lobo Martínez y su Órgano - Casamiento del tarave |
07:38 | Alberto Gines - Reseda poty |
07:35 | Ñesujhape - de Emiliano R.Fernandez |
07:32 | Martín Portillo - Isla Saka |
07:28 | Para ti Mama - de Valentin Gamarra y Roberto Medina - |
07:26 | Reciproco Amorde Felix Barrios - Carlos Bordon |
07:24 | Arroyos y Esteros -MP-Papi MEZA |
07:21 | Trío de siempre - Che reta pora |
07:18 | Orquesta de Florentín Giménez - Mi lejano amor |
07:15 | Cristhian Rivero y su Orquesta . Canta: Enrique Rivero - Nde tapere |
07:13 | Orquesta de Florentin Gimenez - Lile |
07:11 | Los Hidalgos - A mi dulce madrecita |
07:08 | Orquesta Típica Inspiración - Iporante camba |
07:06 | Recuerdos de Ypacarai - de Demetrio Ortiz y Z.de Mirki |
07:03 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Adiós che reseda |
07:01 | Luis Alvarez - Alma y violín |
06:58 | Aníbal Lovera - Mboraihu mandu'apy |
06:55 | Orquesta de Florentin Gimenez - Estancia La Patria |
06:52 | Aníbal Lugo - hekovia techaga'u |
06:49 | Luz Mabel Ortigoza - Che roga |
06:47 | Lejana Ilusion - JOSE MAGNO SOLER |
06:45 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Regalo raicha ko ne pora |
06:41 | Orquesta de Leonardo Alarcón - Loca esperanza |
06:37 | Amambay Cardozo Ocampo - Alma vibrante |
06:35 | Paloma Blanca . de Neneco Norton .ANIBAL LOVERA y su C |
06:33 | Carlos Meza - General Artigas |
06:31 | Antonio Aguilar y su Cuarteto Venus Dúo Mora Villalba - Tardecita Iteña |
06:28 | Arribeño de J.A.Flores y Augusto Roa B - Prq.de J. |
06:25 | Vendedora de Miel .de Osvaldo Sosa C -SARA BENITEZ ysu Conj |
06:22 | Ofrenda de Aniceto Vera Ibarrola |
06:20 | Naranjerita de Osvaldo Sosa C .SARA BENITEZ y su Conj |
06:18 | Chipa Pirajhu -P-de Fidencio Perez y Alejandro Villamayor |
06:16 | Orquesta de Javier Cataldo - Serenata a mi querida |
06:13 | Che mboracjhu anguecoi - de J.B.Duarte- GIL ESPINOLA - |
06:10 | Los 3 Sudamericanos - Que sera de ti |
06:06 | Hora de Ensueño - SAN SOLANO |
06:03 | Lilian Romero y Noemi Oviedo - Che valle mi |
06:00 | Grupo Surgente - Esperanza mía |
05:58 | Tetagua Sapucai-En Castellano-De F.P.C.y V.Montorfano. |
05:54 | Mi eterno querer - de Ada Valiente y O.Mendoza - O.MEN |
05:50 | Los Troveros de América - Kaa ty |
05:48 | Cantan Las Guitarras Ovetenses - A Nueva Londres, Salud |
05:45 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Che ru pe guara |
05:44 | Dúo Peña González - Mi serenata arribeña |
05:40 | Orquesta de Florentín Giménez - Nocturnal |
05:37 | Luis Bordon - Che Pycazumi |
05:34 | Blanca Elena y Vidal Núñez - La vistosa |
05:31 | Ñande roga mi - -P-de Ignacio Melgarejo -C.Johny Toral |
05:28 | Campesinito - de Emilio Biggi .Florentin Gimenez .Cock |
05:25 | Orquesta de Carlos Bordón - Quiero para ti |
05:23 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Joya divina |
05:21 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Mi querida ciudad de Luque |
05:20 | Dúo González Espínola - Cerrito ryakua poti |
05:17 | Rafael Vargas El Trovador - Pasionaria |
05:15 | Los Hidalgos - Solito |
05:14 | Gran Típica Orrego - Morochito |
05:12 | De Miguel A. Ortigoza y Aníbal Vera S. - Itauguá querido |
05:07 | Orquesta de Santos Lima - El canto de mi selva |
05:05 | Jhu i jha Kururu - De Bonifacio Roman - ELADIO MARTINEZ |
05:02 | López Simón - Mi guitarra y mi voz |
05:00 | Los Hidalgos - Che rejaguive che yvoty |
04:57 | Los 3 Sudamericanos - Luna asuncena |
04:53 | Dúo Rojas Escalante - Tujamí |
04:49 | Los Jokers - Rosa moroti poty, Lucerito alba |
04:47 | Grupo Amistad - Nueva Italia |
04:45 | Los 3 Sudamericanos - Paloma Blanca |
04:43 | Lilian Romero - Itacoreña |
04:40 | Eduardo Rivas - Muy cerca de ti |
04:36 | Marcos Brizuela y Juan Cancio Barreto - Che renda alazán |
04:33 | Mujeres que cantan la Guarania * Introducción: Aida Lara - Alma vibrante |
04:31 | Los 3 Sudamericanos - Buscándote |
04:28 | Pajaro Campana -Recop.de Felix Perez Cardozo |
04:25 | Che sy pe Guara de B.Echague - Duo RIVERO - ECHAGUE |
04:23 | Pajaro Chogui de Pitagua |
04:20 | Porfirio Báez - La última letra |
04:17 | Mi serenata - de Santos Lima - EULOGIO AYALA y su Folk |
04:14 | Los Indianos - Setiembre en tu piel |
04:11 | Marcelo Rojas - Llegada |
04:08 | Alicia Patiño - Alma Vibrante |
04:07 | Los Electrónicos Disonantes - Que lindo que esta mi pueblo |
04:04 | Los Electrónicos Disonantes . Canta: Abrahám Areco Gómez - Buen viaje |
04:01 | Che sy poreyme - Crispiniano Martinez y Fausto Gonzalez |
03:58 | Los Ojeda - Canción a Villa Florida |
03:55 | Los 3 Sudamericanos - Pájaro Campana |
03:52 | Adelaida - de Oscar Corrales y J.B.Duarte |
03:50 | Grupo Generación - Virginia |
03:47 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Maerapa raka'e |
03:43 | Myrian y Eduardo - Paraguaype |
03:39 | Los Troveros De América - Mburikao |
03:37 | Dúo Irala Mendoza - Areguá pe maiteí |
03:34 | Trio se Siempre - Che valle mi |
03:29 | Los Hidalgos - Nanawa, Primero de Marzo, Vapor kue, Achuita |
03:26 | Carreta guy - Carreta guy |
03:23 | Colon Arape - de E.R.Fernandez y Julio D.Sanchez |
03:20 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Mi Yuty natal |
03:17 | Perez Cardozo-de Q.Irala yPedro Boloqui.C.Carlos Reyna |
03:15 | Danza Paraguaya - De Agustin Barrios - LOS GUAYAKIES |
03:13 | Arapy Yboty - Jose Magno Soler |
03:10 | Cascada - de Digno Garcia y Rubito Larramendia |
03:08 | La carreta - La carreta |
03:05 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Ana Bella |
03:02 | Chokokue Purajhei-De M.Cardozo O.Canta - Hnos Larramen |
02:58 | Vocal 2 - Ñemity |
02:54 | Ramiro Nabuco Gómez - Reservista, poema de Emiliano R. Fernández. Fondo musical: Retempe pyhare |
02:49 | Rolando Ojeda - Mi oración azul |
02:46 | Guavira Poty - de E.R.Fernandez y Mauricio Cardozo O |
02:43 | Mi Patria Soñada - de A.Barboza C.M.GimenezC.OSCAR MENDOZA |
02:40 | Milcíades Greco - Mokoi kogoe |
02:37 | Dúo Oviedo Acuña - Recuerdos de ayer |
02:33 | Cantar Lejana - JOSE MAGNO SOLER |
02:30 | Grupo Generación - Novia querida |
02:28 | Che morena Mime - Canta - LUIS ALBERTO DEL PARANA |
02:24 | Nde resa Kuarajhyame - de Teodoro S-Mongelos - y Julia |
02:22 | Rafael Acosta Vallovera - Nde ratypykua |
02:19 | Los 3 Sudamericanos - Sueño feliz |
02:15 | Los 3 Sudamericanos - India |
02:13 | Galopera de Mauricio Cardozo O |
02:11 | Los Primores - Che mboraihupe |
02:08 | Che Mboracjhu -Cancion de Primitivo Gamarra y Adolfo Peña |
02:05 | Mboracjhu de Herminio Franco |
02:03 | Los Indianos - Itauguá poty |
02:01 | Carapegua de Hermenegildo Amarilla |
01:59 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Lorito oga |
01:56 | Muy cerca de ti de Florentin Gimenez y Ben Molar |
01:54 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Hi'a rohecha jey |
01:51 | Orquesta de Eulogio Ayala - Eres para mi |
01:48 | Dúo González Alarcón - Yeyita pe guara |
01:46 | Rita del Carmen de Fidelino Castro |
01:43 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Oreko la orekova |
01:41 | Americanta - Mi sueño dorado |
01:38 | Orquesta Típica Huracán - Campamento |
01:36 | Los Indianos - Nombrándote Paraguay |
01:32 | Myrian y Eduardo - Tupasy Caacupé |
01:29 | Mombyry nde rejhe y - de F.P.Cardozo - y J-P-Benitez |
01:27 | Pycazu de Cecicio Mendez - Duo -PEÑA - GONZALEZ .1 al |
01:24 | Los Hidalgos - Morena mía |
01:22 | Mboriajhu Cañy - AQUINO - VERA |
01:19 | Che Parajhe cue - de E.R.Fernandez y F.P.Cardozo |
01:17 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Yvytu vevyi (Suave briza) |
01:14 | Los Electrónicos Disonantes - Florcita de mi edén |
01:11 | Para ti mi Cancion de Prudencio Jimenez -PRUDENCIO JI |
01:09 | Mi Linda Perla de Gerardo Aquino Roa y Rodis Segovia |
01:07 | Juglares . Vocal 2 - Viva |
01:04 | Che mita ramo guare - Arr.de Anibal Vera Yegros.ANIBAL |
01:01 | Rutas Paraguayas de Juana Gulino |
00:58 | Alicia Patiño - Te aguardo |
00:54 | Cascada.D.Garcia-Quintin IRALA-Castro Noguera-C.Reynal |
00:51 | Mburicao - Mburicao |
00:49 | Los Viajeros del Paraguay - Quiindy |
00:46 | Serenata a mis Asunción - Serenata a mis Asunción |
00:44 | Adrián Barreto - A mi Roque Gonzalez |
00:42 | El suspiro de Emilio Biggi |
00:38 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ñemboki okara |
00:35 | I trsite che rekove -P-Pedro Roman-Quemil Yambay y los |
00:32 | Los Reyes Paraguayos - A mi ciudad natal |
00:29 | Orquesta de Florentin Gimenez - Oracion a mi amada |
00:27 | Orquesta de Santos Lima - Lo mitame guara |
00:24 | Ñande Ysyry - de A.C.Zaldivar y A.Fernandez |
00:22 | Dúo González Espínola - A Elisa Otero |
00:19 | Al pie de tu reja - de Fernando Rivarola |
00:16 | Grupo Genesis - Che vallemí Yaguarón |
00:13 | A Villa Guillermina-Chamame de V.Vallejos y Gregorio M |
00:10 | Canto al Paraguay de A,de los Rios -E.Cardozo-J.Altin |
00:07 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Ejuminte chemoiru |
00:04 | Kokuerero Purajhei de Cornelio Coronel y Juan A.Torale |
00:00 | Kiko del Paraguay - Mboraihu Ara |
Instalirajte besplatnu Online Radio Box aplikacija aplikaciju na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!