Instalirajte besplatnu mobilnu aplikaciju Online Radio Box na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!
Ne znate koja pesma se pušta na radiju? Upotrebite našu uslugu da je nađete! Naša lista sadržaja čuva listu numera stanice Svensk Folkmusik za prethodnih 7 dana.
23:58 | Wallmans Polskekvartett - Snyftvalsen efter Soling Anders |
23:56 | Bosse Larsson & Ole Hjorth - Eklundapolskan nr 1 i dmoll av Viksta Lasse |
23:53 | Hälsinge spelmän - Kyrkschottis av Pelle Schenell |
23:49 | Anders Svensson, Magnus Gustafsson - Brudmarsch från Fänestad från Åminne efter David Forséni |
23:47 | Hjärp Erik - Nylands Eriks vals |
23:47 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
23:45 | Systrarna Wiberg - San Antonios Ros |
23:42 | Rättviks Spelmanslag - Bockfaras polska efter Blank Anders |
23:41 | Ville Roempke, Olle Simonsson, Rickard Näslin - Lapp Nilspolska efter Erik Nirsa |
23:39 | Margareta Kjellberg, Jeja Sundström, Peder Svan - Titanics undergång, En fruktansvärd olycka är ämnet |
23:37 | Svante Pettersson & Sigvard Huldt - Polska i dmoll av Olof Laurin |
23:34 | Chicago Spelmanslag - Säckpipslåt från Norra Råda |
23:33 | Gustav Tillas - Kuss kusselilull, kok kittelen full |
23:31 | A och S Börjars, BL Åsbom-Kunze, L.Jacobsson, P.Andersson, U.Jonsson - Vals efter Nils Olsson |
23:29 | Kurt Nessén och Sone Banger - Kurres polka av Kurt Nessén |
23:25 | Carin Kjellman och Ulf Gruvberg - Näs Ingars polska |
23:24 | Jonas Olsson Olles Jonke - Gånglåt |
23:21 | SG Alfredsson, KO Nilsson, AN Ersson, KL Nilsson, L Jobs - Vals efter Wilhelm Eriksson, Klockarberg |
23:18 | Tibblekören - Bedårande sommarvals |
23:16 | Allida Grönlund - Herr Lager och Jon |
23:14 | J.P. Nyströms - Gustavs skål, Åland |
23:12 | Geir Egil Larsen m.fl. - Lars Lenkelifot |
23:09 | Erika Lindgren Liljenstolpe och Cecilia Österholm - Blekingepolskan efter Viksta Lasse |
23:07 | Röjås Jonas och Pål Olle - Polska efter Dräng Jerk |
23:04 | Ulf Karlsson,Göran Fredrikson,Anders Norudde,Stefan Ekedahl - PPP av Anders Norudde |
23:03 | Sigurd Holmberg - Tyska polskan, schottis |
23:00 | J.P. Nyströms Orkester - Kuppari |
22:58 | Gustav Jernberg och Herbert Jernberg - Polska efter A G Jernberg efter Daniel Skärberg |
22:56 | Pelle Gustafsson,Gunnel Johansson,Jonas Holmén,Hans Kennemark - Jann Mor |
22:54 | Burträskar'a - Då en bliver kär |
22:52 | Gert Ohlsson - Åsgålingen |
22:49 | Järfälla Spelfolk - Midvintermarschen |
22:45 | Jonathan Borgsjö - Hyllning till livet av Jonathan Borgsjö |
22:43 | Nordergutarnas Spelmanslag - Bjärs Nikla vals |
22:41 | Ola Håkansson - Fyra små grisar |
22:40 | Gunnar Tjörnebo, Laif Carr - Lönsbodapolskan av Laif Carr Olsen |
22:37 | Skäggmanslaget - Riddar Lasses polska efter Carl Sved, Delsbo |
22:35 | Katarina, Staffan, Viola, Christer - Polkett I Cdur hämtad ur notbok av Per Erik Ohlsson |
22:34 | Ivar Andersson, dragspel - Massa Kalles brudpolka |
22:31 | Offerdals Spelmanslag - En sensommarvals |
22:29 | Kall-1994 - Hambo från Häggenäs By i Oviken |
22:26 | Sven Olof Nilssons Dragspelssextett - Bromans vals av S O Nilsson |
22:24 | Gunnar & Marit Thomasson - Skackelhänt och |
22:23 | Gunnar Johansson - Radiopolka |
22:21 | Hjerp Erik - Polska från Oviken |
22:20 | Norrtelje Elitkapell - Nidvisa från Fasterna |
22:19 | M.Berglund, A.Möller, G.Brändström, L.Sörlin - Visa Mitt glas mitt glas utrunnit har |
22:16 | Carl Jularbo - Drömmen om Elin av Carl Jularbo |
22:13 | J.P. Nyströms - Isen går |
22:11 | Sven Härdelin & Thore Härdelin - Polska i G efter Mattias Blom |
22:09 | John Eriksson och Sven Englund - Cdurvalsen av Jon Erik Hall |
22:08 | Nils Eriksson i Skogstorp - Karl Anderssons polka |
22:05 | Munviga - Jag minns en gammal gubbe |
22:02 | Evert Sandin - Vågornas sång, vals av Olle Karlsson |
21:59 | Järfälla spelmän - Snoa på Söderhöjden |
21:56 | Anders Bjernulf - Lilla Hin, polska efter Hins Anders |
21:55 | Magdeburgarna - Fröjd på Vischan |
21:54 | Leksands Spelmanslag - Smed Mors polska |
21:52 | Rättviks Lilla Spelmanslag - Skänklåt, från Orsa |
21:49 | Gregor Brändström och Lasse Sörlin - Polska efter Anders Grelsson |
21:47 | OrigO - Polska efter Anders Moberg, SvL 726 |
21:44 | Elin & Edward - Sista pinnen |
21:42 | Östnora Folkton - Ridmarsch från Österhaninge efter Lasse i Tallbacken |
21:39 | Röjås Jonas, Pål Olle, Laggar Anders, Laggar Astrid - Å herre Gud nå je va brud, polska från Boda |
21:37 | Burträskar'a - Hambopolska |
21:35 | Anders O. Mårtensson, Renån, Ström, Jämtland - fiol - Polska efter Lapp Nils SvLJmtl 3 |
21:32 | Ringsjö Spelmän - Östra Grevie gånglåt av Carl Erik Berndt |
21:30 | Okända spelmän - Hambo efter Oskar |
21:27 | Lars Håkans - Vid Fjällsjön, vals av Gösta Westerlund |
21:26 | Päckos Helmer - Lasses Vallåt |
21:23 | Magdeburgarna - Afton på Solvik av Andrew Walter |
21:21 | Assar Bengtsson - Vals efter Ola Nilsson Lans |
21:16 | Gammaldanser och Gillesdanser - Landskronakadrilj |
21:15 | Kalle Almlöf, Pers Hans Olsson, Rosén, Soling, Ståbi - Polska efter Torbjörn Wallin, av Emil Olsson |
21:12 | Groupa - Polska efter Håkan Jansson |
21:11 | Gunnar Johansson - Polka hopparpolka |
21:10 | Camerata Lincopensis - Polnisch Dantz ur Finspongssamlingen |
21:08 | Olov Ekvall - Polska efter Johan Albert Ekvall |
21:06 | Thomas Westling - Rallarhambo av Thomas Westling |
21:03 | Jan-Helges Kvintett - Avestaminnen av Karl Hedlund |
21:02 | Östersunds Spelmanslag - Undromspolskan av Ol Persa |
20:59 | Dalapolisens Spelmän - Digerbergslåten av Gössa Anders |
20:56 | Simon Simonssons kvartett - Silkesvalsen efter Evert Åhs |
20:54 | Egil Storbekken - Dølatrall |
20:53 | Kalle Almlöf - Springlek efter Troskari Erik Persson |
20:49 | Nybrobygdens Spelemän - Polska från Tolg |
20:47 | Anders Svensson - Polska efter Johan Fogelberg, Aringsås |
20:44 | Offerdals Spelmän - Norsk galopp |
20:44 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
20:43 | Anders Henriksson,Anders Mattson,Margaretha Mattson,Sanna Öhlin - Allans polkett |
20:41 | Bröderna Lindqvist - Sno undan lite |
20:40 | Stina Brandin, Alva Granström, Magdalena Eriksson - Vallåt efter Karin Edvardsson Johansson |
20:38 | Påhl Olle, Rättvik - Sammeles Annas brudpolska |
20:36 | Duo Disparat - Johanna Karlsson och Anders Norudde - Höjdaren |
20:34 | Bosse Larsson & Ole Hjorth - Tierpspolskan efter Viksta Lasse |
20:31 | Pelle Gustafson och Marie Stensby - Trereprisar'n efter Albert Fossum, Dingle |
20:30 | Frifot - Morgonlåt |
20:28 | Trio Schedin - Lifstycket |
20:24 | J.P. Nyströms - Välstånd |
20:22 | Kalle Moraeus, Jonas Hjalmarsson, Ale Möller, Kalle Liljeberg, m.fl. - Ceremonilåt av Olle Moraeus |
20:14 | Börje Sommar med vänner - Jon Spelman av Curt Berglund och Börje Sommar |
20:12 | Modum Toraderlag - Masurka Hanseløkker'n etter Hans Støa |
20:10 | Nås Spelmanslag - Bröllopsmarsch efter tobaksspinnaren Bramans Erik Eriksson, KEF 14 |
20:07 | Magdeburgarna - Den gamle smeden av Thore Skogman och C Johansson |
20:05 | Ebbe Jularbo, Nils Olof Lundin, Lennart Wärmell - Amerikansk träskopolka av Nils Lundin |
20:00 | Gammaldanser och Gillesdanser - Sönderborgs kadrilj |
19:57 | Falu Spelmanslag - Polska efter Pers Erik Olsson |
19:55 | Gunnar Hahns folkdansorkester - Slängpolska från Närke |
19:52 | Mats Berglund - Polska från Glava efter Jonas Olsson |
19:50 | Wallmans Polskekvartett - Hambopolska från Södra Dalarna efter Ker Erik |
19:48 | Örnringens spelmanslag - Vals efter Emil Abrahamsson |
19:45 | OvaSidur, Ovansiljans Durspelare - Britta av Evert Taube |
19:42 | Pelle Björnlert - Grannas flickor, polska efter Pelle Fors |
19:40 | Röjås Jonas, Röjås Hans - Låt till Far av Pers Erik Olsson |
19:37 | Orsa Spelmanslag - Polska av Gössa Anders Andersson |
19:35 | Tore Bolstad - Jonsokdagen, springar |
19:31 | Bollnäsbygdens Spelmanslag - Nåsragan efter Eriksson, Polska efter Fjös Erik |
19:30 | Martin Martinsson - Je hade en son å han hette Jon |
19:28 | Kalle Almlöf och Anders Almlöf - Polska efter Troskari Erik |
19:26 | Norra Vätterbygdens FDG spelmän - Slängpolska från Enånger |
19:24 | Unga musiker från Hälsingland - Kråkan sitter på taket efter Lina Söder |
19:19 | Ringlekar - Fyrtur från Luggudde Härad I |
19:17 | Kalle Almlöf - Polska efter Olers Olof Olsson, SvL723 |
19:15 | Jeanette Eriksson - Slängpolska efter Jöns Andersson Ryberg |
19:13 | Johanne Flottorp, Tor Hoslemo, Gard Nergaard - Brureslag |
19:10 | Westlings Spelmän - Djurgårdsfärjan, mazurka av Erik Öst |
19:08 | Erik Pekkari, Pelle Björnlert, B & A Löfberg - Anglais efter Per Johan Carlsson |
19:06 | Nelly och Folke Östlund - Skänklåt eller Gånglåt från Enviken efter Vilhelm Hedlund |
19:05 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
19:04 | Leikstulaget - Ante i gammal dur |
19:02 | Ville Roempke - Tevepolska efter Olle Falk |
18:59 | Magdeburgarna - Läppsnuva av Carl Jularbo |
18:56 | Gunilla Lundh-Tobiasson, Ingvar Fohlin - Konung Erik, visa efter Olle Nygren |
18:54 | Finnskogkvintetten - Smedpolka fra Odalen |
18:52 | Signe Hall - Rida rida ranka, med tre textvarianter |
18:49 | SHE - Dufva 186 efter Peter Dufva |
18:48 | Roger Skoglöf - Först kommer ettan |
18:46 | Tisdagsgruppen - Långbacka Jans gånglåt |
18:43 | Lars Olof Ejstes - Marsch från Ore |
18:40 | Hjort Anders Olsson - Polska efter Hobergsgubben |
18:37 | Göteborgs Spelmansförbund - Bondessonvalsen |
18:34 | Simon Simonssons kvartett - Trollpolskan efter Einar Britt |
18:33 | Carl Krantz - Nicolina |
18:28 | Tyra Karlsson, Östersund - Det doftar av blommor i sommarklädd skog |
18:25 | S.Ohlström, Y.Hansen, O.& M.Wallman, O.Kristoffersson - Polska från Södra Dalarna |
18:23 | Orsa Spelmän och Radiosymfonikerna - Inledningsvisa |
18:22 | Bas, Fiol och Drag - Ungkarlspolskan |
18:20 | Mats Andersson, Gunnar Jonsson, Kjell-Åke Åsberg - Polska efter Öhrn |
18:17 | Lasse Sörlin - Polska efter Paul Andersson |
18:15 | Nils Agenmark, Alm Nils Ersson, Pontus Berggren - Vals |
18:11 | Åke UFO Gustafsson m.fl. - Brudvals från Seglarvik |
18:08 | Rättviks Spelmanslag - Skinnbracka med lucku efter Hans Börtas |
18:07 | Dans Brothers - Polska efter Stor Jonas, Föllinge |
18:05 | Kaisa Abrahamsson - Hambopolska efter Lars Olof Larsson |
18:03 | Spelmanslaget Kafferasten - Lördagskvällen |
18:00 | Sven Nyhus Kvartett og Glåmos Spellmannslag - Blinde Ola, reinlender |
17:56 | Anders Hällström och Agneta Wiberg-Hällström - Kristian x 2 |
17:54 | Erika Lindgren och Cecilia Österholm - Brännvinspolskan efter Viksta Lasse |
17:53 | Lennart Axborn, Robert Persson, Kjell Rosén - Dansa fyra |
17:51 | Offerdals Spelmanslag - Schottis efter Gustaf i Backa |
17:46 | Tim Rued - Polska efter Jernberg |
17:44 | Norrlåtar - Vals från Sävast |
17:42 | Triakel - God Morgon Här Kär Fader Var |
17:39 | Bertil Dahlins Orkester - Arholmavalsen |
17:35 | Spelmän vid tillfället - Slängpolska från Gryt variant 1 |
17:33 | Ville Roempke - Tre Småvisor |
17:30 | Björn Ståbi & Pers Hans - Sextioårspolska efter Hjort Anders |
17:25 | Rotation - Var det du eller var det jag, efter Anders Johan Eriksson |
17:20 | Daniel Pettersson och Daniel Fredriksson - Ön |
17:17 | Åsa Lindström, Linda Axelsson, Rune Westlin, Christina Wermelin - Rotälvens stenar av Åsa Lindström |
17:17 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
17:14 | Sone Bangers Spelemän - Hambo från Sumpan |
17:12 | Ås-Anders Gäng - Eschista mazurka av Roland Andersson |
17:09 | Wermdö Durspelare - Röysheimgamla |
17:06 | Toomas ja Meel Valk - Vanaaoline valss |
17:03 | Olle Erixons - Amor, amor |
17:01 | Margareta Kjellberg med Eric Östs Spelmanslag - På vägen till Lyckeby |
16:58 | Urban Andersson - Vals efter Lomjansguten |
16:56 | Marks Dragspelsklubb - Westbovalsen av Gösta Westerlund |
16:53 | Eva Tjörnebo & Viskompaniet - Vals efter Marsätrarn av Anders Ekström |
16:49 | Gammeldax: Ingvar Andersson, Marianne Palm, Bosse Lindström, Lennart Axborn - Reinländer från Eda socken |
16:47 | Dans Brothers - Polska från Stranstrand efter Omas Per |
16:45 | Möklinta Hembygdsmusik - Sympatipolka |
16:42 | Iggesundsgänget - Sofiavalsen av K Andersson |
16:39 | Örebro Dragspelsklubb - Kväll i Trondheimen, vals |
16:36 | Dalapolisens Spelmän - Gärdebylåten efter Hjort Anders Olsson |
16:35 | Lill Lindfors, Tommy Körberg, Nacka & Uppsala - Vallvisa |
16:32 | Robert Perfors, Bruno Åfors, Jarent Eklund - Änkeman Jarls polkett |
16:30 | Sonia Sahlström-Larsson & Håkan Larsson - Oles polska av Viksta Lasse |
16:28 | Bröderna Lindqvist - Brudarnas polska av Ols Munter |
16:23 | Klas af Edholm, Andreas Risan - Paushalling upptecknad av Ludvig Mathias Lindeman, efter Patrick Andersson |
16:20 | Modum Toraderlag - Møllervalsen etter Ole Ellingsen Dalen |
16:18 | Åkerbypojkarna - Gladvalsen efter Gås Anders |
16:17 | Rosenbergs Sjua - Jorid Lockrop |
16:15 | Margareta Jonth - Nu äro vi redo att vandra till skogs |
16:12 | Göran Premberg - Finske Lura, polska efter Helldin Johansson |
16:10 | Embrik Bergaplass - Valdreskvelven |
16:09 | Nelly och Folke Östlund, Birg. och Björn Cederberg - Letir int' mer, vallåt från Mora efter Anders Zorn |
16:08 | Röjås Jonas och Påhl Olle - Minns du hur vi lekte alla da'r, vispolska från Boda |
16:07 | Karlsson, Svensson, Myrén, Holmgren, Aderum - Bondpolska meddelad av A Fransson, Vångedala |
16:06 | Karin Thörn, Olle Wallman, Mats Wallman - Polka och slunga efter Johans Forss & Carl E Norman, Säter |
16:03 | Anders Eriksson & Håkan Olsson - Kalle Olssons vals, Hästbytarvalsen |
16:01 | Kollijox - Reiedeia |
16:00 | Jörn,Tove,Sverre Halbakken, E.Schöyen, B.Mistereggen - Brurdans etter Halvor Berget |
15:59 | Gösta Tiensuu, Pajala - Soutelin kerran |
15:57 | Evert Sandin med Evert Sandins - Blånn Olles polska av Blånn Olle |
15:54 | Triakel - Julgranspolska |
15:53 | Erik Moraeus - Forslundspolska efter Jemt Olov SvL126 |
15:46 | Olika spelmän - Vals |
15:43 | B. Gabrielsson, G. Nordlinder, J-E. Hammarberg - Brudvals från Kolåsen |
15:40 | Gunnar Hahns Folkdansorkester - Åstorpastycket |
15:38 | Hisingens Spelmanslag - Hakbergs stora Bleking |
15:37 | Magne Haugom, Tron Westberg - Karlfant vals |
15:33 | Spelmanslaget Raj-Raj - Rimbostämman |
15:31 | Olle Gällmo - Gubbdansen |
15:29 | Erik Östs spelmanslag med Bosse Larsson, lekledare - Sju vackra flickor i en ring |
15:27 | Egil Storbekken - Fjelltrall |
15:25 | Geir Egil Larsen m.fl. - Visetone Etter Karl P Alexandersen |
15:24 | Sven-Ingvar Heij - Farväl min vän |
15:22 | Pelle Gustafsson,Gunnel Johansson,Jonas Holmén,Hans Kennemark - Brudmarsch efter Per Löf |
15:20 | Carl Jularbo - Midsommarhambo av Fritz Oska Brandegren |
15:18 | Tolv Manne Elg Emanuel Andersson - Polska efter modern och farmodern |
15:17 | Okända spelmän - Polska från Orsa |
15:14 | Vänga Spelmän - Vänga spelmän |
15:12 | Unga spelmän från Skåne och Småland - Polska efter John Enninger |
15:09 | Boda Mollkapell - Fantomen efter Tjädur Hedin |
15:07 | Anders Eklundh och Pär Furå - Polska från Grinstad |
15:07 | Olika sångare - Tänker du att jag går och friar |
15:04 | Bohlins Barnbarn - Brobergspolskan i D av August Bohlin |
15:03 | Emma - Vallvisa efter Velanes Anna, Gnarp |
15:01 | Ulf Svansbo, Jan Fridolfsson, Jan Olsson - Pelikanvalsen efter Påhl Olle |
14:59 | Ville Roempke - Stafen efter Erik Nilsson |
14:56 | Thore Härdelin och Oline Sofie Bakkom Härdelin - Guldmarschen av Thore Härdelin |
14:54 | Säters Spelmanslag - Vals efter Sven Nyhus |
14:52 | Anders Eriksson & Håkan Olsson - Polska efter Valfrid Rönnlund |
14:50 | Visor i Väst - Bockeluras polska från Skaftö efter Olle Alexandersson |
14:48 | Eric Sahlström - Brudmarsch efter Per Hellsted |
14:46 | Olika spelmän - Norska polskan |
14:43 | Åsa Jinder & Svenska Låtkvintetten - Knobben, snoa av Lars Erik Jansson |
14:41 | Peter Pedersen - Major Kocks vals efter Nils Mårtensson |
14:38 | Eva Åström Rune & Mattias Pérez - Jag gick mig ut i lunden |
14:37 | Bodil Bensons Folkmusikorkester - Kadrilj från Sörbyn, Kadrilj från Trångfors, efter Per Henriksson |
14:34 | Bo Isaksson - Adurvals efter Lomjansgutten |
14:31 | Gammaldanser och Gillesdanser - Hambo |
14:29 | n'Skogsbylasse - Sjötorpsvalsen av Carl Jularbo |
14:28 | Nils Rune Jonsson; Rossön - Snoa eller hyfsa |
14:26 | Gagnefs Spelmanslag - Polska efter Pros Mases Olle |
14:20 | Folk och Rackare - Silibrand, Rull efter Lars Istad |
14:20 | Bröderna Färm och barn - Djupblåa ögon, rosor på kind |
14:17 | Erik Östs spelmanslag med Bosse Larsson, lekledare - Vilje i veta |
14:15 | Geitungen - Springar etter Hans Risa Hohnsen |
14:11 | Tibblekören - Överbyvals |
14:07 | Mattias Pérez Trio - Fanitullen |
14:05 | Ola Bäckström - Klimpen, polska av Timas Hans |
14:01 | Hans Röjås och Greger Siljebo - Två systerpolskor |
13:59 | Hisingens Spelmanslag - Långdans från Seglora |
13:54 | Ellinor Fritz och Leonor Palazzo - Polonesse de Nyström efter Fredrik Salling |
13:51 | Anders Hällström & Kristina Bergström - Menuett i gmoll ur Winblad och Engelmarks notbok |
13:50 | Emma - Vallåt av Emma Bellung Eriksson |
13:48 | Lars Orre - Polska av Södersten |
13:45 | Luftstråk: Maria Kalaniemi, Sven Ahlbäck - Polska efter Karl Ragnas |
13:42 | Vis & Låtgruppen Saxdalingarna - Sjömansbruden, Åland |
13:38 | Anders Larsson och Patrik Andersson - Dansar ensam |
13:37 | Tolv Manne - Jemsken, polska |
13:33 | Kraja - Arvids visa |
13:31 | Bygdedans på skiva - Schottis från Lomträsk |
13:28 | Åsa Jinder & Svenska Låtkvintetten - Back Ols Eriks hambo av Lars Erik Jansson |
13:27 | Gröna Boken - Snurrebock |
13:22 | Örebro Spelmanslag - Karusellen, hagervals efter bröderna Tillman |
13:18 | Ekor Anders - Evertsbergs nya vals |
13:16 | Dalakopa - La Folia, polska |
13:13 | Arnt Haugens Kvintett - Vals i solnedgag av Arnt Haugen |
13:11 | Orust Special - Engelska efter Olle Alexandersson |
13:09 | Runa Ivarsson, Huskvarna - Sist när på luvlig blomsterplan |
13:08 | Mats Berglund, Leo Svensson, Andreas Ralsgård - Vals efter Gottfrid Johannesson, Nössemark |
13:06 | Bröderna Lindqvist - Klöversnoa av Ted Gärdestad |
13:04 | Per-Thomas Eriksson - Bröstvärken, polska efter Jan Calsa, noter 103 |
13:02 | Sven Olov Nilsson & Erling Grönstedt - Cloudetta, vals |
13:00 | Stråkkvartett - Diger Jankes vals |
12:58 | Lekstulaget - Schottis efter Per Eriksson |
12:56 | Lars Håkans - Snoa på Björnkullen av Yngve Ludgo Pelle Pettersson |
12:53 | Duo NoordWest: Els Doekes och Thomas Steenweg - Lima Lima Lima, Bourree syncope |
12:50 | Tensta Spelmanslag - Polska 32an efter Byss Calle |
12:48 | Torsten Lundberg - Lillpigan av Torsten Lundberg |
12:46 | Emil Olsson - Gråkåpan 1, polska av Emil Olsson |
12:44 | Helge Blom, W.Eriksson, H-E. Nääs, A.Walter - Gubben och Gumman, schottis |
12:42 | Spelvilda - Ack, ack, om det vore dag |
12:40 | Jan Wesenberg - Halling etter Thorvald Tronsgård |
12:38 | Mölnbacka Spelmanslag - Reinländer efter Wahlström |
12:35 | Kulingarna - Morronschottis |
12:33 | Pers Hans & Alexander Olsson - Låt till far av Pers Erik Olsson |
12:31 | Bröderna Lindqvist - Vals i Viskan av Åke Lindqvist |
12:30 | Calle Hernmarck och Sten Andersson - Polska från 1982 av Calle Hernmarck |
12:27 | Leif-Billyz - En liten pilt |
12:25 | Marie Stensby och Per Gudmundson - Trippvals efter Niklas Larsson |
12:22 | Svenska Nationaltruppen, Jon-Erik Hall, Thore Härdelin - Fjusnäsvalsen och Hultkläppens vals, 1911 |
12:20 | Christer, Katarina, Peter - Polska efter Carl Viktor Rulin, SvL 133 |
12:18 | Elvings Spelmanskapell - Harry |
12:17 | Håkan Frykmo - Om alla berg och backar, polska efter Robert Nordström |
12:14 | Ulla-Britt och Sven Henrikssons Dragspelskvartett - På direkten, marschpolka av Sone Banger |
12:12 | Wermdö Durspelare - Böl Olle schottis |
12:11 | Nolagillets spelmanslag - Gånglåtspolkett efter Lars Persson |
12:07 | J.P. Nyströms Orkester - Vals från Pajala efter John Groth |
12:07 | Ceciliakören - Bysskassemora |
12:04 | Paul Johansson - Annelundsvalsen av Paul Johansson |
12:01 | Jonsson Linjen - Polska från Rättvik efter Pers Hans |
11:58 | n'Skogbylasse, Petter A R"stad, Reidar Krokstad, Åke Lindqvist - Schottis på Sandtjärnsvallen av n'Skogsbylasse |
11:55 | Lena Willemark, Kristina Cedervall, Lena Werf - Åsnes Brudlåt efter Bälter Erik Olsson |
11:53 | Sibbarps Spelmanslag - Vals efter Sören, SvL 278 |
11:51 | Jenny Gustafsson och Hans Kennemark - Polska från Sandhem efter Karl Ljungström |
11:49 | Kurbits - Polska efter Troskari Erik Persson |
11:47 | Quille Spelmanslag - Polska från Hogdal |
11:44 | Bröderna Lindqvist - Dalstugekvällar, vals av Ivan Thelmé |
11:42 | Maria Röjås - När ålderdomen trycker på, Långdans från Västmanland |
11:39 | J.P. Nyströms - Taitaa tulla |
11:37 | Sölve Strands kvartett - Ett misstag, polka av Sölve Strand |
11:35 | Ann-Marie Forsberg och Ulf Knutsson - Polska efter Carl Johan Björklund, Hagfors |
11:32 | Christer & Kristina Samuelson & Katarina Hammerström - Femtioåringen, polska av Kristina Samuelsson |
11:30 | Anna Liss, Gagnef - Lille Karl sov gott |
11:27 | Bröderna Lindqvist - Stubb Emils polka av Bosse Eriksson |
11:25 | Jonas Brandin, Erik Berg, Hadrian Prett - Vals efter Nylandspojkarna |
11:25 | Alice Babs, Titti, och Torsten Tegnér - Goder afton, goder afton |
11:22 | Cittrakompaniet & Husbandet - Brittsommarpolska |
11:20 | Jonny Soling - Sorglåt av Jonny Soling |
11:18 | Täby Spelmansgille - Pekkos Pers lilla polska efter Päckos Helmer |
11:17 | Britt-Marie och Berth Eriksson - Polska från Boda |
11:14 | Leif-Billyz - Reinländer efter Ole Langmoen |
11:11 | Mazurka - Mazurka |
11:08 | Bröderna Lindqvist - Polska efter Nicanor Lindqvist |
11:06 | Roynes Orkester och Leif Pepparn Pettersson - På högan loft, hambo av O Hultner |
11:04 | Leksands Spelmanslag - Schottis från Övermo |
11:00 | J.P. Nyströms - En frälsningsfrökens nattliga äventyr |
10:58 | Spelmän vid tillfället - Schottis från Mörkö, Schottis från Stigtomta |
10:55 | Kristina Ståhl-Cedervall & Haga Anders Rosén - Sven Marits brudlåt efter Lars Orre |
10:53 | Pers Hans Olsson och Björn Ståbi - Vikarängslåten, gånglåt av Björk far |
10:51 | Häverö spelmän - Lilla schottisen |
10:47 | Falu Spelmanslag - Pekkos Pers storpolska efter Hjort Anders Olsson |
10:43 | Öbarna - Framnäs vals |
10:41 | Österleningabunken - Pelle |
10:38 | Bengt Löfberg - Schottis efter Kongen af Trehörna |
10:36 | Wallmans Polskekvartett - Tre små gummor |
10:34 | Bröderna Lindqvist - Jämtgubben av Gnesta Kalle och Sölve Strand |
10:31 | Bjursås Dragspelsklubb och Bjursås Nyckelharpor - Källviksminnen, vals av Karl Ivar Jonsson |
10:30 | Olof Jansson - Vals efter Byss Calle |
10:27 | Triakel - Näktergalen |
10:23 | Gun Rickardsson och Karin Olsson - Polska från Skucku efter Johan Hansson |
10:21 | J.P. Nyströms - Engelska från Släp efter Fritz Oskar Brogren |
10:20 | Thorslundagänget - Eklundapolska nr 3 av Viksta Lasse |
10:18 | Gammaldans och polskor - Fjäskern |
10:16 | Ingrid och Christer Olsson - Polska efter M Mattsson |
10:13 | Christer & Kristina Samuelson & Katarina Hammerström - Herr Arnes schottis av Christer Samuelsson |
10:12 | Lilla Spelmanslaget och Orsa Spelmanslag - Polska efter Blecko Anders SvL102b |
10:09 | Täby Spelmansgille med Knapp Karin Norrfors - Knapp Brittas brudpolska, Maka e du Britta av Röjås Jonas |
10:07 | Axel Sjölander - Karla Nisses Vals, spelad av Axel Sjölander |
10:04 | Alice Babs, Titti, och Torsten Tegnér - Var kommer det vackra ifrån |
10:02 | Södertälje Spelmanslag - Ridmarschen efter Robert Nordström |
09:58 | Fredrik Lundberg, Mats Berglund - Två polskor efter Magnus Olsson |
09:56 | Christina Lundqvist och Silva Musica - Lejsme Pers brudmarsch |
09:54 | Axel och Karin Herjö - Brudmarsch från Funäsdalen |
09:52 | Björn Ståbi & Pers Hans - Orsapolska efter Gössa Anders |
09:51 | Päkkos Gustaf, Ellika Frisell - Skogspolska, polska efter Päckos Olle |
09:51 | Tolv Manne Elg Emanuel Andersson - Vårvindar friska, polska efter Södersten |
09:49 | Saxdalens Manskör - Visa vid kolvakten |
09:45 | Laget Hass Knut - Gro Valsen av Peder Nyhus |
09:42 | Simon Simonsson, Olle S., Kjell-Erik Eriksson, Joel Bremer - Vals efter Olof Hedmark |
09:39 | Spelmän vid tillfället - Engelska från Floda |
09:35 | Anders Bjernulf - Polska efter Pekkos Per Olsson och av Hjort Anders |
09:33 | Åsa Lindström, Linda Axelsson, Rune Westlin, Christina Wermelin - Om sommaren den sköna |
09:30 | Patrik Andersson, Peter Rousu - Polska 1814 |
09:28 | Sven Nyhus & Harald Gullikstad - Gammal pols frå Røros |
09:25 | Nio spelmän från Boda och Bingsjö - Furuboms polska |
09:23 | Toradertrioen - Helsing frå Oddvar Nygaard |
09:20 | Orsa Spelmän - Punsch på verandan |
09:18 | Målgruppen från Medborgarskolan - Minns du i år |
09:18 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
09:16 | Malmö Spelmanslag - Polska efter Johan Christian Tydell |
09:14 | Erik Sahlström och Gösta Sahlström - Polska efter Wesslén |
09:13 | Gagnefs Spelmanslag - Skänklåt efter Erik Köpman |
09:10 | Gun Rickardsson och Karin Olsson - Gammalpolska från Ramsele efter Hj Åhlander |
09:08 | Ludgo-Pelles - Uppsalaminnen av Carl Jularbo |
09:04 | Ulrika Gunnarsson, Esbjörn Hazelius, Anders Löfberg - Brännvinspolska i murr av Ulrika Gunnarsson |
09:02 | Ovansiljans Durspelare - Sunes mazurka av Sune von Knorring |
08:57 | Thomas von Wachenfeldt - Kvarngubben |
08:54 | Dalakopa - Aursundvals 2 |
08:51 | Roynes Orkester och Leif Pepparn Pettersson - Livet i Finnskogarna, vals av Carl Jularbo |
08:48 | Bosse Villén - Mogen man av Ove Pilebo |
08:46 | Walter Eriksson & Andrew Walter - Öckerövalsen |
08:44 | Anders Rosén - Säckpipelåt, brudmarsch från Norra Råda efter Carl Wahlström |
08:41 | Evert Sandin - Midsommar uti Dalom, hambo av Ingemar Ihlis |
08:37 | Jane Karlsdotter, Lars Lindkvist, Tommy Wallster - Ramnäs Brudmarsch av Jane Karlsdotter |
08:36 | Röjås Jonas och Pål Olle - Minns du hur vi lekte alla da'r, vispolska från Boda |
08:34 | Ulf, Nils, Mats Andersson, Anders Hällström - Polska efter Ström Erske |
08:33 | Järfälla FDG,Näshulta Lekare,Nyköpings SPG,Sine Nomine, mfl - Spinnvisa efter Matilda Eriksson |
08:31 | Skår Arvid Olsson och Per-Olof Moll - Reinlendern Hass Skar Jo |
08:29 | Glåmos spellmanslag - Brurmarsj i A Dur etter Sven Pålsa |
08:26 | Leikstulaget - Pe Ersapolskan efter Per Eriksson |
08:24 | Lars Roland Sjödin - Snoa med angina pectoris |
08:21 | Magdeburgarna - Horgalegenden |
08:19 | n'Skogbylasse, Conny Axelsson, Sven Ivar Jonsson, Olle Hemmingsson - Huggkubben, polka efter Karl Henry Jansson |
08:16 | Snoa och polka - Snoa |
08:14 | Eric Sahlström - Pinntorparfrun, polska efter Anders Sahlström |
08:12 | Peter Puma Hedlund - På Stormyren av Eric Sahlström |
08:10 | Anders Rosén & Jonas Åkerlund - Gånglåt efter tobaksspinnare E Eriksson, Nås |
08:09 | Dalmasarna - Schottis från Frykerud efter Carl Iderström |
08:07 | Gert Ohlsson - Triolpolska |
08:05 | Röjås Jonas - Jiss Kristös tä vi roli', polska efter Röjås Erik Andersson |
08:03 | n'Skogsbylasse - Lapp Nilspolska efter Nisse i Böle |
08:01 | Dalapolisens Spelmän - Vals fra Sogn av Edvard Veum |
07:57 | Triakel - Tackvisan |
07:52 | Gränsdragarna - Indalingen av Ruth Johansson |
07:49 | Klintetten - Polska efter Jöns Andersson Ryberg, slängpolska |
07:47 | Möklinta Hembygdsmusik - Polska |
07:45 | Nils Wiberg - Snöpolsk |
07:43 | Påhl Olle - Knäppschottis av Påhl Olle |
07:43 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
07:40 | Komp I Slaget - Stugusnoa |
07:37 | Hans Wahlgren / Stig Emnauelsson / Giovanni Jaconelli - Kadrilj från Östra Sallerup |
07:35 | Unga spelmän från Skåne och Småland - Kruspolska efter Gotthard Sjöman |
07:33 | Spelmanslaget Kafferasten - Då Var Det Svårt Att Sova |
07:31 | Österleningabunken - Etter Perssons Musik |
07:27 | Septentrio - Hannu Kella, Leonor Palazzo, Hennemark - Där intet vissnar mera av Hans Kennemark |
07:25 | Pernilla Band - Mazurka |
07:23 | Anders Wedlund - Polska efter Christoffer Tholson |
07:20 | Hale Bill & The Bopps - Kaheksu Cykkel |
07:18 | Ånge Spelmanslag - Polska efter Verner Vernberg, Sundsvall |
07:16 | Carl Erik Lundgaard Jensen - Sofies lille polka av Carl Erik Lundgaard Jensen |
07:15 | Carl Lindqvist - Folkvisemelodi från Småland |
07:13 | Bo Isaksson, Bengt Lindroth - Polska i Ddur efter Jan Calsa, SvL 90 |
07:11 | Kjell Kraghe med Melker Davidssons Kvintett - Balladen om Oskar Lundén |
07:07 | Burträskar'a - Villvassvisa |
07:05 | Duo NoordWest - Kringellek från Siljansnäs |
07:03 | Ingvar och Rolf Lindblom, Erik Saedén - Dra ett strå till stacken av Ingvar Lindblom |
07:01 | Pethers - Norrlandshambo |
06:58 | Mats Andersson, Göran Ohlsson - Skänklåt efter Gustav Persson |
06:54 | Emma Härdelin, Kjell-Erik Eriksson, Janne Strömstedt - Oväntad Bröllopsgäst |
06:52 | Malungs Spelmanslag - Malungdans, polska efter Erkgärds Mats Ersson |
06:50 | Bo i Rannsätt, Bengt Lindroth, Rune Åsell, Erik Gustavsson - Polska efter Lars i Kontere, Lars Henriksson, SvL 32 |
06:49 | Päckos Helmer - Kronprinsen, polska efter Mårtamesgubben |
06:46 | Västerås Spelmansgille - HPD3, polska efter Hyvlar Pelle |
06:43 | Tony Wrethling - Klockskojarvalsen efter Karl Wiberg |
06:41 | Gunnar Andersson, Erik Maritz, Ivan Ericon - Hjort Anders polska efter Hjort Anders |
06:37 | Upplands Låtverkstad - Flytten |
06:36 | Agö Fyr - Hoppetossa |
06:35 | Tibblekören - Värmlandsvisa Ack Värmeland du sköna |
06:32 | Svante Schöblom - Holmgrens polska efter Johan Wetter |
06:28 | Duo NoordWest: Els Doekes och Thomas Steenweg - Maklins brudmarsch, Långdans från Sollerön |
06:25 | Ebbe Jularbo, Nils Olof Lundin, Lennart Wärmell - Lilla Carols vals av Nils Lundin |
06:23 | Per Gudmundsson - Kalla kårar, polska efter Päckos Helmer, Bingsjö |
06:20 | Ingrid och Kicken Ingels - Polska i F efter Laggar Anders |
06:18 | Björn Ståbi - Orsa brudmarsch på gammalt vis, efter trall av Gubb Olof Olsson |
06:17 | Hjort Anders Olsson - Mårtamösgubbens polska 1948 |
06:16 | Marie Selander, Sturbjörn Bergelt, Susanne Broms - Har du någon annan så tag den efter Mor Lindros |
06:13 | J.P. Nyströms - Visa från Gällivare socken |
06:11 | Lars Hökpers, Matts Arnberg, Sven & Sören Roos - Kastve Pers polska |
06:08 | Ludgo-Pelles - Elg Anders gånglåt, snoa av A Elggård |
06:06 | Bygdeton - Kåralundspolkan efter Axel och Martin Svensson |
06:04 | Karl Erik Sandberg - I Vällingby, hambo |
06:02 | The Georg Riedel Orchestra - När jag var en bondedräng |
06:01 | Westlings Spelmän - Tjugondaknuten |
05:57 | Per-Axel Karlsson, Torbjörn Sundqvist, Laif Carr-Olsen - Rocken Och Västen av Skånska Lasse |
05:55 | Gun Rickardsson och Karin Olsson - Slängpolska från Attmar |
05:53 | Pers Hans Olsson och Björn Ståbi - Polska efter Blank Kalle |
05:50 | Örebro Spelmanslag - Polska efter Carl Gudmundsäter, Transtrand |
05:48 | Ransäterspôjkera - Stavnäsmazurka av Sune Karlsson |
05:46 | Sågskära - Strömbergs Häng, polska efter August Strömberg, Jät |
05:43 | Jane Karlsdotter, Lars Lindkvist, Tommy Wallster - Convenient Dance, Menuett av Jane Karlsdotter |
05:40 | Nio spelmän från Boda och Bingsjö - Sulhus |
05:38 | Anders Rosén - Polska efter Magnus Olsson |
05:36 | Magdeburgarna - Jämtlandsgille av Åke Lindkvist |
05:34 | Lennart och Signe Olsson, Mats och Ulf Andersson - Polska av Göran Oskarssons Föllinger |
05:32 | Delsbopojkarna - Upplands mazurka |
05:31 | Jörn,Tove,Sverre Halbakken, E.Schöyen, B.Mistereggen - Vals etter Anders Olsen Skierbaek |
05:29 | Gulis Erik - Polska efter Blecko Anders |
05:27 | Mats, Nils, Ulf Andersson - Polska av Ulf Andersson, Föllinge |
05:25 | Tony Wrethling - Polka efter August Johansson |
05:23 | Ann-Marie Forsberg - Polska efter C J Björklund, SvL 106 |
05:20 | Svärdsjö Spelmanslag - Helsingepolska efter Petter Ala |
05:17 | Mittlåt - Polska efter Bengt Bixo, Mörsil |
05:14 | Wallmans Polskekvartett - Polska efter Anders Jansson |
05:12 | Mats Edén - Polska efter Snubben efter Olof Fredrik Schymann |
05:08 | J.P. Nyströms - Kadrilj från Haparanda |
05:06 | Per Gudmundson - Polska efter Blank Anna |
05:04 | Pelle Björnlert & Johan Hedin - Fogelvikar'n, polska ur Andreas Dahlgrens notbok |
05:01 | Ekstav-Sundberg-Hammar - Polska sjungen av Werner Erikstorp, Tierp |
04:59 | Ransäterpôjkera - En sväng på torpet, schottis av Harald Karlsson |
04:57 | Kalle Almlöf och Jonny Soling - Lappleken, polska från Lima |
04:55 | David Eriksson och Josefina Paulson - Österbottenvals från Jeppo |
04:53 | Gamla Vis- och Spelmansklubben Karlskrona - Hilsen fra Boye |
04:51 | Eric Öst - Fingerpolkett |
04:48 | Anders Bjernulf - Polska efter Hjort Anders Olsson |
04:46 | Rudolf Ritttberg; Örebro - Björkängs Anders' vals efter Blinda Petter |
04:44 | Västmanlands Spelmansförbund - Jag gick mig uti skogen |
04:42 | Rattviks Lilla Spelmanslag - Hopp Pojkar, vispolska från Boda, Enskvarkåntjôn från Rättvik |
04:40 | Rickard Näslin, Kjell-Erik Eriksson, Jens Comén - Calles Schottis |
04:40 | Johan Alfred Johansson - En Solskensbit |
04:37 | Toradertrioen - Trettondagssnoa |
04:34 | Gitarrtrion Olle, Svein & Ola - Bergsexpress |
04:33 | Erik Pekkari, Pelle Björnlert, B & A Löfberg - Polkett efter bröderna Hellström |
04:31 | Orsa Spelmanslag - Wörtgubben, vals efter Gulis Erik |
04:29 | Duo NoordWest - Polska efter Ström Erske |
04:26 | SHE - Brudmarsch efter Per Johan Carlsson |
04:25 | Kerstin Aulén - Annikas visa |
04:20 | Bas Fiol & Drag - Ekebypolska |
04:19 | Yngve Andersson - Morfars hambo |
04:17 | Anders och Ingrid Säbb - Polska efter Höök Olle |
04:16 | Bengt Mattsson och Hans Dhejne - Svanlåten efter Anders Eriksson |
04:13 | Sone Banger - Valsé Jiovanni av Kjell Söderström |
04:10 | Eva Tjörnebo och Viskompaniet - Alla mina glada dagar |
04:09 | Brekken Spellmannslag - Pols etter Ola Løkjen |
04:06 | Roynes Orkester och Leif Pepparn Pettersson - En sjömansvisa, vals av S Ahde och Prins Wilhelm |
04:03 | SpeelDuo Ephraim: Helga en Rudy Ephraim - Vallåtspolska efter Gössa Anders, Orsa |
04:00 | Östnora Folkton - Hamburska, polska efter Lars Edvard Öhlin |
03:58 | Åke Steinholtz & Peter Westerlund - Eklundapolska nr 1 av Viksta Lasse |
03:56 | Stråkkvartett - När Hultkläppen spelade hustrun till graven |
03:54 | Eva Tjörnebo & Viskompaniet - Den första lördagsafton |
03:51 | Orsa Spelmän - Bodakölla |
03:48 | Groupa - Gamle grå vantar |
03:44 | Anders Wedlund - Målängsbruden, vals |
03:41 | Grindsäters Spelmän - Hambo |
03:38 | Saxdalingarna - Gånglåt från Mockfjärd efter Anders Frisell |
03:36 | Gagnefs Spelmanslag - Gustavs polska efter Gustav Holmkvist |
03:35 | Anders Bjernulf - Polska efter Päckos Olle, Päckos Olof Hansson |
03:32 | Carl Jularbo - Horgalåten från Hanebo |
03:30 | Ville Roempke, Olle Simonsson, Rickard Näslin - Polska efter Erik Nirsa |
03:29 | Bröderna Färm - Dans på Slöjdstugan av Sune von Knorring |
03:27 | Kangis Spelmän - Hyfs från västra Jämtland |
03:24 | Saxdalingarna - Räfvål pojkarna och skommarvisa, Jag är så ledsen |
03:22 | Klaebu Torader - Intet som stugan är hemma |
03:19 | Jeanett Walerholt-Rousu och Peter Rousu - Oxbergsmarschen efter Ljuder Anders |
03:17 | Bröderna Lindqvist - Eskilstunaminnen av Carl Jularbo |
03:15 | Leif Johansson, Karin och Lena Ohlsson - Gamla Lunken, efter A F Andersson, Knappekulla |
03:13 | Okänd - Altarpolska, Åtabakspolska |
03:11 | Hans Bjerkeling - Styrmansvalsen |
03:08 | n'Skogsbylasse - Fjällbruden av Arthur Hedström |
03:05 | Gun-Mari och Arvid - Stegvals |
03:01 | Tibblekören - Calle Schewens vals |
02:59 | Kall-Kagges - Brudens snoa av Tage Öst |
02:54 | Övningsmusik gammaldans - Schottis från Halland |
02:52 | Groupa - Utan sans, av Mats Edén |
02:48 | Spelmän vid tillfället - Slängpolska från Gryt variant 2 |
02:45 | Nätt och Jämt - Polska från Ore |
02:44 | Ville Andersson - Kadrilj efter Oskar Andersson |
02:42 | Sven, Jonas och Sune Falk, Skara - Schottis från Ransberg |
02:40 | Enar Lönn - Rhenländare efter Johan Emil Lönn |
02:35 | Patrik Andersson, Peter Rousu - Nils & Jens |
02:33 | Rickard Näslin - Norskleiken av Rickard Näslin |
02:31 | Bröderna Färm - Bittemand i Knibe |
02:30 | Benny Johansson, Håkan Frykmo, Arne Modén, Olle Carlsson - Polska efter August Bohlin |
02:26 | Okölat - Lördagskvällen, polska efter Lars Fredriksson |
02:24 | Sven Roos, Sören Roos, Matts Arnberg, Lars Hökpers - Storpolska efter Olof Tillman |
02:22 | Ulf Störling - Rullstråksfabriken, av Ulf Störling |
02:19 | Ringsjö Spelmän - Munken, skänklåt efter Anders Hansson |
02:18 | Hisingens Spelmanslag - Polska efter Albert Augustsson, Hogdal |
02:14 | Esbjörn Hogmark, Sture Hogmark, Göran Hogmark - Lurbotrollet |
02:12 | Kangis Spelmän - Schottis från Kangis |
02:10 | Anders Gesar - Vals på Storön i G Dur av Anders Gesar |
02:07 | Lasse Dahlquist med Thore Erlings Orkester - Very welcome home, Mr Swanson, 1939 |
02:05 | Bröderna Lindqvist - Sprättgubben, schottis av Åke Lindqvist |
02:02 | Sone Banger - Accordion swing av Kjell Söderström |
02:00 | Robert Perfors, Bruno Åfors, Jarent Eklund - Schottis efter Myr Hans |
01:59 | Joel Bremer - Polska efter Troskari Erik Persson och Valla Erik Samuelsson |
01:56 | Boda Spelmanslag - Vals till Kerstin av Vikmans Hans |
01:53 | Ingå Spelmansgille - Kivikpolka |
01:51 | Måns Olsson, Mällbyn, Mattmar, Jämtland - trall - Lapp Nilspolska efter Munter Johan |
01:49 | Småviltlaget - Kømmen frå Kongsvinger, pols |
01:48 | Daniel Danielsson - Polska från Värmland |
01:44 | Ellika Frisell - Ack om jag hade, polska efter Gössa Anders |
01:41 | Bertil Dahlins Orkester - I en grönmålad båt, vals av E Fryman |
01:39 | Norrtelje Elitkapell - Adurspolketten efter Hjort Anders |
01:37 | Fingal, Björn Andersson, Kalle Rapp, Erik Lindberg, Janne Block, Åke Wänn - Danielsmors schottis efter Vilhelm Hedlund |
01:34 | Dalarnas Spelmansförbund - Trettondagsmarschen av Hjort Anders Olsson |
01:30 | Skolkis - Gråkøyllin etter Leif Inge Schjølberg |
01:30 | Nyckelknippan - Loppan |
01:28 | Hudiksvalsortens Spelmansgille - Trollens brudmarsch av Pelle Schenell |
01:26 | Eva Åström Rune & Mattias Pérez - Vägen som leder till min vän |
01:24 | Hasse Wallin & Hilding Höglin - Spel Eriks hambopolska |
01:23 | Jörn,Tove,Sverre Halbakken, E.Schöyen, B.Mistereggen - Gangar Polstrall etter Oskar Heien |
01:22 | Edwin, Paul & Broce - Visby Gånglåt |
01:18 | Bengt Löfberg - När de är tillbaka i Småland, marsch efter Nils Bernhard Ljunggren |
01:17 | Per-Axel Karlsson, Torbjörn Sundqvist, Laif Carr-Olsen - Grispolka av T Sundqvist |
01:12 | Germund Larsen - Prillaguri, Halling efter Hilmar A |
01:09 | Herr T och alla hans spelmän - Morgon i Ligurien |
01:04 | Anders Larsson och Patrik Andersson - Jag som bondedräng |
01:02 | Sju unga spelmän från Skåne och Småland - Polska efter John Enninger |
01:00 | Dalmasarna - Min hembygdsmelodi, vals av Ejnar Westling |
00:56 | Bromans Blandning - Ris Jerk |
00:54 | Bröderna Lindqvist - Swartlingpolskan |
00:52 | Västerås Valsverk - Reggaepolska av Ove Svensson |
00:49 | Melpa Jockes Jam Club - Griffenfeldt |
00:48 | Nelly, Birgitta, Folke Östlund - Polska från Stora Skedvi |
00:45 | Mats Edén - Halling från västra Värmland och Norge |
00:43 | Finnskogkvintetten - N'Bestefar, reinlender etter Oddvar Nygård |
00:41 | Elvings Spelmanskapell - Bönen av Gällsbo Emil Olsson |
00:39 | Jörn,Tove,Sverre Halbakken, E.Schöyen, B.Mistereggen - Bånsull for fele etter Martinus Amundsen Nordstad |
00:37 | Mats & Ulf Andersson - Hyfsa efter Pål Nilsson |
00:33 | Dans Brothers - Polska från Idre |
00:31 | Jonsson Linjen - Lapp Nisses polska, slängpolska från Enånger |
00:29 | Bröderna Lindqvist - Klarinettvals av Rubert Wigg |
00:25 | Rättviks spelmanslag - Vals till Pers Hans av Marianna Olsson |
00:23 | Upplandskubbarna - Hambopolska från Boda |
00:21 | Olof Flodin, Pontus Selderman, Anna Aronson - Kings Olofs Brudmarsch |
00:18 | Katràja - Gärdesvisan av R Lindström |
00:17 | Olika sångare - Å köre vann och köre ved |
00:15 | Lars Håkans - Rose Room, foxtrot |
00:12 | Svante Pettersson & Karl Grönstedt - Femtiriksdalervalsen |
00:11 | Anders Bjernulf - Polska efter Hjort Anders Olsson |
00:10 | Gränsdragarna - Sågverkspatron av Sven Olof Nilsson |
00:08 | Dalapolisens Spelmän - Furuboms polska |
00:06 | Ovansiljans Durspelare - Fåsåsvisan av Göta Såsser |
00:02 | Simon Simonssons kvartett - Garbergsbrudens dödsmarsch, Marsch efter Sven Anders Svensson |
Instalirajte besplatnu Online Radio Box aplikacija aplikaciju na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!