This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

Radio Kontakt 89.3 FM

Rating: 4.3 Reviews: 3
Radio Kontakt is the first commercial Albanian radio station.
17 2

Radio Kontakt 89.3 FM reviews

 • 5
  10.09.2020
  Shum Radio e mir me Programe te ndryshem argetues.
 • 5
  16.03.2020
  🧡
 • 3
  16.10.2019
  Pershendeje jam Dhurata nga Komo ne Itali e ndjek me shum kenaqesi programin tuaj dhe ne qofte se keni mundesi te me bene te degjoj kengen e Ardit Gjebreas... Jon.. Me kete kenge desha te pershendes djalin Tim Jonin qe dje morì dipllomen si personal trajner Gjithashtu ju pershendes edhe ty Silva dhe Gentian qe ben dixhein. E te gjith degjuesit e Radios Kontakt ju flm dhe ju uroj nje dite te mbare

Radio contacts

Address: rruga fadil rada Tirana

Phone: +355 4 227 1610

Email: radiokontakt.al@gmail.com

https://www.instagram.com/radiokontakt/

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!