This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free mobile app Online Radio Box

Get it on Google Play No, thanks
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×

Kiss Albania Radio

Rating: 5.0 Reviews: 2
Krijuar ne 2017, Kiss Fm Albania eshte radio me e re ne kryeqytet e cila transmeton ne 98.5 MhZ dhe sjell hitet me te mira nderkombetare, lancimet me te reja. Drejtuar nje audience rinore dhe energjike. Kiss Fm Albania eshte aty 24 ore, ne cdo moment te dites dhe kudo ku ti ndodhesh.
26 4

Kiss Albania Radio reviews

  • 5
    10.08.2019
    Amazing music I love it!
  • 5
    10.12.2017
    love the radio, nje nder radiot me te mira qe kam ndegjuar deri tani, kenge te zgjedhura qe te ben ta ndegjosh tere diten

Radio contacts

Address: Rr. Liqeni thate, ndertesa 21, H.11, apt 29, Tirane

Phone: 0693939000

Email: info@kissfm.com.al

https://www.instagram.com/kissfmalbania98.5/

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!