This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.
×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Club FM

Tirana, 100.4 MHz FM
Rating: 4.5 Reviews: 15
Radio Kombëtare Albanian National Radio
91 1

Club FM reviews

 • 5
  23.03.2022
  Rikosheti me solli ketu 🙏
 • 5
  16.03.2022
  Prezantues te mire , muzike e bukur . Cfare doni me nga jeta o njerez 🤣😂 . Faleminderit Club Fm
 • 5
  26.08.2021
  Radio Club FM, programi, muzika, lojrat e gjithçka që bën janë SUPER !🌟🌟🌟🌟🌟
 • 5
  29.03.2021
  Super bravo pershendetje nga greqia
 • 4
  10.03.2021
  Ora 2 e mengjesit / cik vere e mir dhe clubfm / big up per dj
 • 5
  04.02.2021
  The Best! Radio me e mire dhe profesionale ne Shqiperi! Bravo, vazhdoni keshtu gjithmone!
 • 3
  06.10.2020
  Playlisti me i mire se cdo radio tjeter po qe ate playlist nuk e mundeson orion construction jam i sigurt.
 • 2
  10.09.2020
  Radio që më shum ka rreklama sesa muzik ose emisione. un ja kam ndu emrin nga radio club fm me radio Reklama jo club leshi
 • 5
  01.09.2020
  Harmoni, profesionalitet, spontanitet...ju ndjek nga Milano. Pershendetje te gjitheve!
 • 5
  16.06.2020
  Radio me e mire ne Shqiperi. Ju lumt Club Fm! Suksese, ju ndegjojme nga Lugano.

Radio contacts

Address: Vila Club FM, Ruga, Rexhep Jella 9
Phone: +355682000789
Site:
Email: info@clubfm.al
Viber: +355682000789
WhatsApp: +355682000789
Facebook: @clubfmradio
Twitter: @ClubFMRadio
Instagram: @clubfmradio

Time in Tirana: 03:03, 06.28.2022

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!