This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Shqip

Tirana, 92.0 MHz FM
Rating: 4.8 Reviews: 30
Muzikë e zgjedhur Shqiptare.
184 82

Radio Shqip reviews

 • 5
  12.08.2023
  Muzika eshte shum e bukur do ishte mire sikur te fusni edhe ca kenge te tjera se ka shum perseritje te kengeve flm klm
 • 5
  19.11.2022
  Staticion shume i bukur e këngë shumë të bukura
 • 5
  01.04.2022
  Shume muzike e bukur , sidomos per udhetime.
 • 4
  20.10.2021
  shume faleminers per muziken e bukur....gj t mirat
 • 5
  23.04.2021
  Faleminderit per ket mbremje te bukur. Ju pershendes nga Anglia Vasili
 • 5
  17.04.2021
  ok
 • 5
  02.04.2021
  Buenas tardes, felicitaciones por la buena música que difunden, saludos desde Perú!!
 • 5
  07.02.2021
  best radio bravo
 • 3
  22.01.2021
  Radio shumë e mirë dhe e dëgjojmë me kënaqësi por një sugjerim të vogël.... ndërrojeni ndonjëherë atë kasetën se na....... Të njëjtat këngë përditë. Flm.
 • 5
  08.01.2021
  Sa muzike e bukur! Bravo!

Radio contacts

Address: Radio Shqip Rogner Hotel Tirana, Bvd.Deshmoret e kombit, Tirana Albania
Phone: +355 68 20 71 247
Site:
Email: [email protected]
WhatsApp: +355682000789
Facebook: @shqipfm

https://www.instagram.com/radioshqip92fm

Time in Tirana: 11:10, 07.19.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!