This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Ilirida

Rating: 0.0 Reviews: 0
Radio Zeri i ILIRIDES ( Radio Ilirida ) është një stacion radio në internet nga Prishtina, Kosovë ofruar shumëllojshmëri dhe muzikë popullore.
24 0

On the air Radio Ilirida

Live Artan Jusufi - A don me dit Produksioni Beni (128 kbps)
10:20 Son Master Júralo Mi Amor
10:12 Taulant Bajraliu Potpuri 2021
Radio Ilirida playlist

TOP songs on Radio Ilirida

Pandora - Pandora — :)
Keli & Pandora Gostivari - CKA THOT GRUJA KA ME U BOPandora Gostivari — Sa mir te rrin fustani
Ylber Osmani - NdaloYlber Osmani — A E Din Sa Shumë Të Dua
Albrim Llapqeva - KatileAlbrim Llapqeva — Tash Ka Nis Me Ardh Pranvera
Lori x Osman Imeraj - Potpuri 2023Osman Imeraj — Potpuri
Keli ft. Pandora Gostivari - EMOCIONRomero — Emocion
BUTRINT IMERI , KIDA , LEDRI VULA - DALEButrint Imeri — Dale
Keli - KALLE BARBIKA ( Official Song )Kéli — Kalle barbika
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Un Po Dal 2o12Edi — Po Po
Adnan Daci - Pse behesh se sme sheh

Radio Ilirida reviews

Radio contacts

Phone: +39 0364 529032
Site:
Email: [email protected]
WhatsApp: +393276526762
Facebook: @Radio-Ilirida-1574405072794209

Viber: +39 327 652 6762

Time in Pristina: 16:24, 07.19.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!