This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Prishtina

Pristina, 89.8 MHz FM
Rating: 5.0 Reviews: 1
Radio Prishtina mëton t'i frymëzojë njerëzit, jo vetëm në baza ditore, që ta shohin botën në mënyra e përmes përvojave të ndryshme, duke u ofruar mundësi të reja dhe gjetje interesante përmes transmetimeve të prog
41 2

On the air Radio Prishtina

Live BENEE Night Garden (feat. Kenny Beats & Bakar)
11:23 J Balvin Agua
11:20 Tiwa Savage Dangerous Love
Radio Prishtina playlist

TOP songs on Radio Prishtina

Benee - Night Garden (feat. Kenny Beats & Bakar)BENEE — Night Garden (feat. Kenny Beats & Bakar)
AJ Tracey and Mabel - West TenAJ Tracey — West Ten
KOKATAT - INTO THE WATER 2019Water — Into the Soul
Tones And I - Ur So F**kInG cOoLTones And I — Ur So F**kInG cOoL
Joel Corry - Head & Heart (feat. MNEK)Joel Corry — Head & Heart (feat. MNEK)
Tainy - Agua Ft. J BalvinJ Balvin — Agua
Tina Turner - What's Love Got To Do With ItTina Turner — What's Love Got To Do With It
Ellie Goulding - PowerEllie Goulding — Power
Lady Gaga - Sour Candy (Feat. BLACKPINK)Lady Gaga — Sour Candy
Tiwa Savage - Dangerous LoveTiwa Savage — Dangerous Love

Radio Prishtina reviews

  • 5
    22.03.2024
    🥰

Radio contacts

Address: Rr. Garibaldi, ish-objekti Rilindja
Phone: +383 49 905 000
Site:
Email: [email protected]
WhatsApp: +38349230106
Facebook: @prishtina89.8
Twitter: @8fmRadio

Time in Pristina: 08:38, 06.19.2024

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!