This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Rock Fans Kosova

Prizren, 99.95 MHz FM
Rating: 4.8 Reviews: 5
"Mirë se vini në Rok Radio shqip dhe anglisht Online, vendi ku rock muzika zgjohet në gjithë krenarinë e saj me hite të përjetshme ! Bëhuni pjesë e komunitetit tonë të ndjekësve të përkushtuar dhe bashkohuni me ne në rrugën e muzikës që rrëzon shpirtin! në valën e energjisë rock, përjetoni adrenalinën e zemrës!" Per me shume na ndiqni ne, Facebook,Instagrm, Twitter.Linkedin,You Tube,Tik Tok. Rock Fans Kosova Ju deshirojme ndegjim te kendshem .
8 1

On the air Rock Fans Kosova

Live 50- Radio Radio - Rock Fans Kosova
14:41 52- Radio Rock - Rock Fans Kosova
14:37 Aurela Gace Fati Yne, Shprese E Marrezi
Rock Fans Kosova playlist

TOP songs on Rock Fans Kosova

Aranit Kola - Shko te JezusiShko — Gift
VENERA LUMANI - LARG (& LIND ISLAMI)Venera Lumani — Larg
Remzi Halimi - Treni i ziRemzi Halimi — Treni I Zi
AURELA GACE 2009 - Fati yne shprese e marrez i - AURELA GACE 2009Aurela Gace — Fati Yne, Shprese E Marrezi
Naser Berisha - KohëNaser Berisha — Kohe
KLAJDI MUSABELLIU - SYTE E TUKlajdi Musabelliu — E Di
Do te Doja- Naser BerishaNaser Berisha — Do Te Doja
ILIR VELIU - BENG BENGIlir Veliu — Beng Beng
Alban Skenderaj - Stoli i TrendafilaveAlban Skenderaj — Stoli i Trendafilave
Arilena Ara - Dashuria Ime 2023 mp3Arilena Ara — Dashuria Ime

Rock Fans Kosova reviews

 • 5
  05.09.2023
  👍
 • 5
  05.09.2023
  Rock on best hits ever albanian rock
 • 5
  05.09.2023
  👍👍
 • 5
  05.09.2023
  Best Radio ♥️
 • 4
  06.06.2022
  Very nice Rock-On

Radio contacts

Phone: +38349339111
Site:
Email: [email protected]
Viber: +38349339111
WhatsApp: +38349339111
Facebook: @kosovaadhuruesiterockmuzikes
Twitter: @rockfanskosova
Instagram: @rockfanskosova
Tiktok: @rockfanskosova
Youtube: @UCQU92UX-vnpsGBQe461jBiQ

Time in Prizren: 21:10, 09.25.2023

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!