Εγκαταστήστε τη δωρεάν εφαρμογή Online Radio Box στο smartphone σας και ακούστε τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικοί σταθμοί online - όπου και αν βρίσκεστε!
Δεν ξέρετε ποιο τραγούδι παίζει στο ραδιόφωνο; Χρησιμοποιήστε την υπηρεσία μας για να το βρείτε! Η λίστα αναπαραγωγής μας αποθηκεύει μια λίστα κομματιών του Música Paraguaya RS1 για τις τελευταίες 7 ημέρες.
23:57 | Joan Manuel Serrat - Che Pycazumi |
23:54 | Orquesta de Javier Cataldo - Mi triste amanecer |
23:52 | En tu Ventana de Roberto F.Campo y Transito Cocomarola |
23:49 | Juan Carlos Oviedo y los Hermanos Acuña - Che jarakuemí |
23:47 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Ajepa iformal ko ñande joaihu |
23:45 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Felicidades madrecita |
23:42 | Los 3 Sudamericanos - Ensueño de un claro lunar |
23:40 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Nde ha che mante |
23:37 | Dúo Méndez López - Quyquyo |
23:34 | Che uru - de Herminio Gimenez .- HERMINIO GIMENEZ |
23:32 | Lorenzo Leguizamón - Mi abuelita |
23:30 | José Magno Soler con Reynaldo Sanabria - Rincón Guaraní |
23:27 | Transitando de E.R.Fernandez y Basilio Melgarejo Molinas |
23:25 | Jhonny Monte - Noches del Paraguay |
23:21 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos - Lidia Mariana |
23:19 | Mitakuña Jhukyete - D.Ortiz - Cristino Bez Monges |
23:17 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Ejuminte chemoiru |
23:13 | A San Lorenzo-P-Venancio Patiño-Pedro Roman - Duo.MUJI |
23:09 | Americanta - Al regresar |
23:07 | Pacholi de Eladio Martinez y Manuel Frutos Pane |
23:04 | El Alba Poty .de Aristides Valdez |
23:02 | Grupo Generación - Virginia |
22:59 | Lobo Martínez y su Órgano - Oda pasional |
22:57 | Los Hidalgos - Suegra celosa |
22:54 | Orquesta de Santos Lima - Al volverte a ver Asunción |
22:52 | Mi Linda Perla de Gerardo Aquino Roa y Rodis Segovia |
22:48 | Martín Portillo - Isla Saka |
22:45 | Amambay Cardozo Ocampo y Marizza - Che pueblo pora |
22:43 | Paloma Blanca-P-de Neneco Norton-RUBITO MEDINA-LOS GUA |
22:40 | Noche en el Corazon - de Emigdio Ayala B.Canta.Requena |
22:37 | Guarambare de Carlos Bordon y Rogelio Quintana |
22:35 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ne añaitegui chendive |
22:31 | Alex Espinola - Paraguaype |
22:29 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Así es la vida |
22:27 | Lorenzo Alvarez y su Orquesta - Silbido nocturno |
22:25 | Orquesta de Cesar Medina - Caminito verde |
22:23 | Adrian Barreto - A mi Roque González |
22:21 | Ne Keguype Purajhei--P-Manolo Meza-P.Roman.Interp.Quem |
22:18 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Serenata i |
22:15 | Los Comuneros - Che Pycazumi |
22:13 | Orquesta de Carlos Bordón - Ne mbo Jeroviavo |
22:10 | Quemil Yambay - Quesu rekavo |
22:08 | Luz Mabel Ortigoza - Bahía Negra Poty |
22:06 | Pajaro Chogui de Pitagua |
22:03 | Los Hidalgos - Mi rosal de amor |
21:58 | Clan Orrego - Loma Grande, Osvaldito, Musiqueada che ama pe |
21:54 | Grupo Generación - Villarica |
21:51 | Los Indianos - Anahi |
21:48 | Félix de Ypacarai - Paraguay con amor |
21:45 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Guyra mi ityre'yva |
21:43 | Luis Bordon - Che Pycazumi |
21:41 | Arpa pu rory - -P-de Lorenzo Leguizamon |
21:38 | San Solano de E.M.Fleitas -Cesar Medina-Mauricio Cardo |
21:36 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Joya divina |
21:31 | Mirta Noemí Talavera - Selección Homenaje a Los Indios: A Mi Roque González, Coronel Martínez, Bravo Paraguay |
21:29 | Los Reyes Paraguayos - A mi ciudad natal |
21:26 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Che Mbuyapey |
21:23 | Margarita Pildayn - Quiero verte |
21:20 | Carlos Miguel Giménez y Agustín Barboza - Flor de Pilar |
21:17 | Orquesta de Florentin Gimenez - Estancia La Patria |
21:15 | Aníbal Lugo - Serenata del kunu'u |
21:12 | Che Kambami Poraite- P-Severiano Aguilera-Pedro Roman |
21:10 | Americanta - Acuarela del río |
21:08 | Despertar de Luque - Santa Elena Poty |
21:05 | Grupo Evolución - Ko'eti jave |
21:02 | Orquesta Típica Inspiración - Iporante camba |
20:57 | Los Troveros de América - Canción de ayer |
20:54 | Myriam y Eduardo - Amor supremo |
20:51 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - Ndaipokuaai ne pore'y |
20:49 | Orquesta de Javier Cataldo - Linda Rubita |
20:46 | Los Electrónicos Disonantes - Apytavo che añomi, Tupasy del campo, Caturi Abente |
20:43 | Mariposa mi - de F.P.Cardozo - y Andres Aguilera.C.Hno |
20:40 | Contrapunto - Josefina |
20:38 | Luz Aurora - Chiricoe |
20:36 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Okambia che rekove |
20:33 | Che pochyma nendive-E.R,F y F.P.C.Cantan.Justo L.Benit |
20:30 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - A mi hermosa Atyra |
20:27 | Carapegueña de mis desvelos-de Teofilo Noguera y A.Ort |
20:25 | Dúo Virginia y Rossana - Tapyi ha'eño |
20:23 | Piririta - de Alejandro Villamayor |
20:22 | Tres de Mayo de Julian Alarcon - Tres de Mayo de Julian Alarcon |
20:10 | Sensación 5 - Adiós querida del alma |
20:06 | Jha Pilincho de Teodoro S.Mongelos y Toledo Nuñez - Ar |
20:04 | Alberto Ríos Báez - Ayer nomas |
20:02 | Los Electrónicos Disonantes - Que lindo que esta mi pueblo |
19:58 | Diosnel Aldama y su Grupo Nostalgia - Ensueño de un claro lunar |
19:55 | Al pie de tu reja - de Fernando Rivarola |
19:53 | Santos Lima e Isabel - Arribeño Mborayhu |
19:50 | Musiqueada - de Jose A.Flores -Orq.de JOSE A.FLORES |
19:46 | Marcos Brizuela - Soy de la Chacarita |
19:43 | Recuerdos de Ypacarai - de Demetrio Ortiz y Z.de Mirki |
19:42 | Natalio Gonzalez y Orq. de Felix Valois Franco - Areguá pe maiteí |
19:39 | Dúo Méndez López - Jasy moroti |
19:36 | Orquesta de Juan Escobar - Pacholí |
19:34 | Los Hijos del Paraguay - Bravo Paraguay |
19:31 | Berta Rojas - Danza Paraguaya |
19:29 | De Alberto Ruíz Díaz - San José de los Arroyos |
19:27 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Lorito oga |
19:25 | Vocal 2 - Che mbo'ehare pe |
19:20 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Chokokue che rekoitepe |
19:17 | Kiko del Paraguay - Che la Reina |
19:15 | Orquesta Típica Inspiración - Nde raihu porava |
19:12 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Tesay (Lagrima) |
19:10 | Juglares . Vocal 2 - Viva |
19:07 | Los Hermanos Larramendia - Misiones |
19:05 | Los Alfonso - Angel de la Sierra |
19:02 | Orquesta de Florentín Giménez - Primero de Marzo |
19:00 | Grupo Generación - Paloma blanca |
18:57 | Apytavo che añomi - de Eulogio Ayala R y Ramon Mendoza |
18:54 | China Querida - De H.Gimenez - Duo.PUCHETA - GIMENEZ |
18:51 | Para ti mi Cancion de Prudencio Jimenez -PRUDENCIO JI |
18:48 | La Tejedora de Ñanduti - Habanera de Montez y R.Medina |
18:45 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - San Antonio mi ciudad |
18:42 | Orquesta de Florentin Gimenez - Gallito cantor |
18:39 | Orquesta de Eulogio Ayala - Porque no te olvido |
18:36 | Dúo Méndez López - Oda pasional |
18:34 | Prohibida Flor - de Luna Martinez y Alfonso Perez - C- |
18:31 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - Santa Rosa de Lima |
18:28 | Orquesta Hermanos Vázquez - Panambi Morotimi |
18:26 | Tetagua Sapucai-En Castellano-De F.P.C.y V.Montorfano. |
18:23 | Roberto Riveros y su Conjunto - Quyquyo |
18:20 | Mis noches sin ti . De Demetrio Ortiz y MT.Marquez |
18:16 | Kiko del Paraguay - Mboraihu Ara |
18:13 | Perez Cardozo-de Q.Irala yPedro Boloqui.C.Carlos Reyna |
18:10 | Burrerita - de A.Ortiz M-y F.Perez C - C.Hnos.Larramen |
18:08 | Alberto Ríos Báez - Misiones ñu |
18:06 | Che morena Mime - Canta - LUIS ALBERTO DEL PARANA |
18:03 | Dúo Virginia y Rossana - Rohecha jeyvo |
17:59 | Alberto de Luque - Che Pycazumí |
17:57 | Luz Mabel Ortigoza - Mi pobre vida |
17:55 | Lorenzo Leguizamón - Carai Fermín |
17:51 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Che raihu vaera aheka |
17:49 | Alberto Gines - Reseda poty |
17:45 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - La última letra |
17:43 | Mi Clavelina - de Hilarion Correa |
17:40 | Serenata de A.Barboza-J.Alarcon e I.A.PANE |
17:37 | Che mboracjhu anguecoi - de J.B.Duarte- GIL ESPINOLA - |
17:35 | Los Hidalgos - Serenata koygua |
17:31 | Che Lucero Ñemimby - de E.R.Fernandez |
17:28 | Novia Querida de Domingo German y Roberto Gonzalez |
17:27 | Liza Bogado - Ka'aruete |
17:23 | Dúo Oviedo Acuña - Che lucero ñemimby |
17:20 | Che cunu u Jhague - de S.Aguayo - Canta Duo - SOLE |
17:17 | Cantar Lejana - JOSE MAGNO SOLER |
17:13 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ñemboki okara |
17:11 | Rigoberto Arévalos y su Trio de Siempre - Aseta añehundivo |
17:09 | Santos Lima e Isabel - Mis trovas de amor |
17:06 | Mario Alfonso y Los Zorzales de Caacupé - Che Valle Areguá |
17:03 | Los Troveros de América - Angustia de un amanecer |
17:00 | Grupo Generación - Lucerito Alba |
16:55 | Aníbal Lovera y su Conjunto - Concepción jerere |
16:52 | Dúo Vargas Saldívar - Che sy mí |
16:49 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Jajegustaro guare |
16:45 | Grupo Generación - Novia querida |
16:43 | Nino Enriquez - Ani ne ñaña |
16:40 | Dúo González Espínola - A Elisa Otero |
16:38 | Roberti de Adolfo Peña |
16:35 | Pajaro Campana Recop.de F.P.Cardozo -AMADEO MONGES |
16:33 | Orquesta Típica Inspiración - Che yvotyra rekavo |
16:29 | Serenata - Serenata |
16:27 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Che yvoty mi mombyry |
16:24 | Serenata a mis Asunción - Serenata a mis Asunción |
16:22 | Jha Kuña-P-Alberto R.Marecos-Pedro Roman .Inter.Duo.MU |
16:19 | Isla Saca de Santiago Cortesi y M-Cardozo O |
16:16 | Los Indianos - Setiembre en tu piel |
16:13 | Alicia Patiño - Alma Vibrante |
16:10 | Guavira Poty de E.R.Fernandez y Mauricio Cardozo O |
16:08 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Alberdi por siempre Alberdi |
16:05 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Golondrina mía |
16:03 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Eju mi jeynte |
16:00 | Orquesta de Eulogio Ayala - Mi serenata |
15:57 | Los Zorzales de Ka'akupe . Dúo Rolón Alfonso - Ko'eti jave che retame |
15:53 | Los Troveros de América - Kaa ty |
15:51 | Los 3 Sudamericanos - Naranjerita |
15:48 | Los Electrónicos Disonantes - María Cristina |
15:46 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Ne ñañare rohejata |
15:42 | Grupo Genesis - Che tava Nueva Colombia |
15:40 | Chonita pe Guara - de Felix Bogado - Bernardo Avalos |
15:38 | Soy de la Chacarita - Soy de la Chacarita |
15:35 | Grupo Generación - Al pie de tu reja |
15:33 | El suspiro de Emilio Biggi |
15:29 | Ipojhyi ne pore y--P-Severiano Aguilera y Pedro Roman- |
15:28 | Anibal Lovera y su Conjunto - A mi pueblo Santaní |
15:24 | Amambay Cardozo Ocampo - Recuerdo de Ypacarai |
15:21 | Dúo Oviedo Acuña - Tupasy del campo |
15:18 | Dúo Núñez Martínez - Trigueñita mi |
15:16 | Grupo Sagitario - Che kamba mí rovetame |
15:14 | La Taba de Isaco Abivol de CARLITOS VERA |
15:11 | Alberto Gines - Muchachita campesina |
15:09 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Nde pukavy che renoi |
15:07 | Lilian Romero - Itacoreña |
15:05 | Los Indianos - Nunca te podré olvidar |
15:01 | Orquesta de Florentín Giménez - Nocturnal |
14:58 | Orquesta de Carlos Bordón - Canto al Paraguay |
14:55 | Los Troveros de América - Homenaje a Luís Alberto del Paraná |
14:52 | Ramona Galarza - Alma Guaraní |
14:50 | Los 3 Sudamericanos - Pájaro Campana |
14:47 | Orquesta de Carlos Bordón - Che renduminte che yvoty |
14:45 | José Magno Soler - Alfonso Loma |
14:42 | Che mita ramo guare - Arr.de Anibal Vera Yegros.ANIBAL |
14:39 | Marco de Brix - Pasionaria |
14:37 | Par ti Beni - de Cirilo A.Rivarola |
14:34 | Ramona Galarza - Rio Rebelde |
14:32 | El Arriero de Rigoberto Fontao Meza y F.P.Cardozo.LOS |
14:30 | Flaminio Arzamendia y su Conjunto - Ñane quebranta kuaitepiko nde |
14:28 | Juan Carlos Sosa y su Grupo - Club amigos de mangoty |
14:25 | Los Alfonsinos de Quemil Yambay - Alfonso Loma |
14:21 | Orquesta de Florentín Giménez - Mensaje |
14:18 | Orquesta de Florentín Giménez - Kaaguype |
14:16 | La Alegre Conmoción . Canta: Pablo Rodríguez - Che renda alazán |
14:13 | Resaitegui ndas vy.ai de Tito Gomez y Vidal Franco D-L |
14:09 | Mi eterno querer - de Ada Valiente y O.Mendoza - O.MEN |
14:07 | Orquesta de Javier Cataldo - Bello Jardín |
14:05 | Kokuerero Purajhei de Cornelio Coronel y Juan A.Torale |
14:02 | Los Hidalgos - Kuña jero |
14:00 | Grupo Surgente - Esperanza mía |
13:56 | Marcos Brizuela y Juan Cancio Barreto - Che renda alazán |
13:53 | Yo te quiero Mucho - G- de Demetrio Ortiz y A.Ortiz.Gl |
13:50 | Alex Espínola - La palomita |
13:46 | Divina Mujer de Segundo Udagawa y Hermenegildo Barrientos |
13:44 | Los 3 Sudamericanos - Mombyry guive |
13:40 | A Villa Guillermina-Chamame de V.Vallejos y Gregorio M |
13:38 | La Mimosa de Aristides Valdez |
13:36 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Cariñito mío |
13:33 | Mboracjhu jha Tapere de A.C.Zaldivar y A.Cabrera Gimenez |
13:31 | Par ti Elsita - de Teofilo Noguera |
13:28 | Artistas Unidos - Virgencita de Caacupe |
13:25 | Akoike emimbi--P-de Fc.Aguero Thompson y P.Gonzalez |
13:23 | Al Partir - de Neneco Norton y Mariano Mora - JUAN CAR |
13:20 | Luis Alvarez - Alma y violín |
13:17 | Jheroky ra - de Herminio Gimenez - H.GIMENEZ y Orq. |
13:15 | Ñande Purajhei de E.B.Caceres |
13:13 | Malvita - de H-Gimenez |
13:10 | El Percador- G- de Roth |
13:06 | Hermanos Vergara - Nendive aime rire |
13:04 | Clan Orrego - Jeroky popo |
13:01 | Mi serenata - de Santos Lima - EULOGIO AYALA y su Folk |
12:58 | Americanta - Emilia |
12:56 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Alba Yolanda |
12:53 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ahata che nendive |
12:51 | Los 3 Sudamericanos - Pajaro Choguy |
12:49 | Chinita Ñaña de Pastor H.Melgarejo y Vidal F.Dominguez |
12:45 | Los Troveros de América - Kaaty |
12:42 | Dúo Quiñonez Moray - Che Quyquyo poty |
12:40 | Alberto Ríos Báez - Sinceridad |
12:37 | Duo Guerreno Penayo - Sinceridad |
12:33 | Los Hidalgos - Nanawa, Primero de Marzo, Vapor kue, Achuita |
12:30 | Orquesta Típica Huracán - Campamento |
12:27 | Alicia Patiño - Te aguardo |
12:24 | Dúo González Alarcón - Yeyita pe guara |
12:21 | Nino Enriquez - Nostalgias Asuncenas |
12:19 | Sensación 5 - Ka'avo tory |
12:17 | Los Viajeros del Paraguay - Quiindy |
12:14 | Tori Luveca y Aníbal Lugo - Che corazo ratara |
12:11 | Carapegua de Hermenegildo Amarilla |
12:09 | Los Indianos - Itapúa poty |
12:06 | Nostalgia Guarani - de Juan Max Boettner .H.Gimene |
12:03 | Minero Sapucai - de Emilio Biggi y T.S.Mongelos -LOS G |
12:00 | Grupo Surgente - Te sigo esperando |
11:57 | Guarania para Mama-de Arsenio Martinez y Adolfo Peña |
11:55 | Ambohyruma che Mbaraka - P-Pedro Roman-Nestor D.Giret- |
11:52 | Triste Ausencia - JOSE MAGNO SOLER |
11:49 | Valdez Trio - El Mangal |
11:47 | Josefina de Mauricio Cardozo O. Canta.CARLOS REYNAL |
11:43 | La Tejedora de Ñanduti de R.Medina y Montes -LOS GUAIREÑOS |
11:40 | Dúo Rojas Escalante - Che la reina |
11:38 | América 4 - Mitai churi |
11:35 | Los Colosos - A mi pueblito Trinidad |
11:33 | Los Troveros de América - Tetagua sapucai |
11:30 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Koa ko mbaraka |
11:28 | Mitacuña mi - JOSE MAGNO SOLER |
11:26 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Rohaihu guinte ahata mombyry |
11:24 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Che yvoty ñemí |
11:22 | Ycua Potrero-Polka de Lorenzo Leguizamon |
11:19 | Lilian Romero - Tortola mi |
11:15 | Los Troveros de América - Mi retorno |
11:13 | Dúo Quintana Escalante - Tosoro osorova |
11:11 | Danza Paraguaya . Agustin Barrios |
11:07 | Los Troveros De América - Mburikao |
11:04 | Los Alfonso - Che kamba resa jajai |
11:01 | Los 3 Sudamericanos - Chipera Luque |
10:58 | Ñesujhape - de Emiliano R.Fernandez |
10:56 | Alberto Ríos Báez - Che Guarambaré |
10:52 | Victor Garcete - P |
10:50 | Solo para ti - de Virgilio Centurion - JUAN CARLOS SORIA |
10:47 | Rafael Vargas El Trovador - Pasionaria |
10:44 | Grupo Generación - Villarrica |
10:41 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Jajeima ojuehegui |
10:38 | Orquesta de Santos Lima - Farra hape sapukai |
10:35 | Luisa de Herminio Gimenez - H.Gimenez -Estribillo |
10:31 | Trio se Siempre - Che valle mi |
10:30 | Los Hidalgos - Nde rehejey |
10:27 | Che sy mi ta ñañua - de Crispiniano Martinez y E.B.Cac |
10:24 | Che camba resa jajai - Che camba resa jajai |
10:22 | Amambay Cardozo Ocampo con José Magno Soler - Che corazo jaramí |
10:20 | Los Electrónicos Disonantes - Angel de mi sueño |
10:17 | Che Yboty mombyry - de Hilarion Correa |
10:14 | Orquesta de Santos Lima - Mariposa para mi |
10:12 | Los Hidalgos - Morena mía |
10:10 | Yajhantema China - de Ramon Romero-S.A.Corrales-LOS CH |
10:06 | Orquesta de Santos Lima - La canción del bohemio |
10:02 | Los Troveros de América - Ñande aramboha |
09:55 | Oscar Gómez - Cerro Corá |
09:52 | Los Electrónicos Disonantes . Canta: Abrahám Areco Gómez - Buen viaje |
09:49 | Carreta guy - Carreta guy |
09:47 | Orquesta de Javier Cataldo - Flor de Ypacarai |
09:45 | Kuña Guarani - -P-Julian Acosta Pedro Roman.Interp.Duo |
09:42 | Rigoberto Arévalos y Trio de Siempre - Flor de Pilar |
09:39 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Ko'agantema ipaha |
09:36 | Grupo Alianza con Graciela Moreno - Ha che tava Mbutuy |
09:34 | Solo amo a la Morena - de Q.Irala y M.C.Ocampo.C.C.Rey |
09:30 | Aníbal Lugo - hekovia techaga'u |
09:28 | Lorenzo Leguizamón - Sombrero i |
09:25 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Villarica che ciudad |
09:22 | Joyita de Q.Irala y Pedro Bolonqui |
09:20 | Los Electrónicos Disonantes - Jaha chendive, koygua ñemboki, Barcino coli |
09:18 | Dúo Irala Mendoza - Areguá pe maiteí |
09:15 | Paraguay de H.Gimenez - HERMINIO GIMENEZ |
09:13 | Víctor Ibarrola y sus Ídolos Paraguayos - Che Pueblo mí Santa Elena |
09:10 | Alberto Sanabria y su Grupo Instrumental - Ypané |
09:06 | Los Troveros de América - Gallito cantor |
09:02 | Dúo Rojas Escalante - Trece Tuyuti |
08:59 | Morocha mia . de Emigdio Ayala B-Herminio Gimenez- |
08:57 | Diosnel Aldama y su Grupo Nostalgia - Brisa primaveral |
08:54 | López Simón - Galopera |
08:51 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Ne ma'e |
08:48 | de Ireneo Rotela y Alfonso Gonzalez - Vapor cue ahasavo |
08:46 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos . Dúo Barrios Yambay - Ha mainumby mí |
08:43 | Orquesta de Juan Escobar - Ven que te espero |
08:41 | Arroyos y Esteros -MP-Papi MEZA |
08:39 | Felicidades de Cirilo R.Zayas -CRISTINO BAEZ Monges |
08:35 | Los Ruiseñores - Pueblo de Borja |
08:31 | Ingratitu de E.R.Fernandez y Andres Cuenca Zaldivar |
08:29 | Angel de la Sierra.de Emilio Bobadilla C.y Carlos Migu |
08:26 | Los Electrónicos Disonantes - María Elsa |
08:23 | Quien sabe - Canta LUIS ALBERTO DEL PARANA |
08:20 | Oscar Mendoza - Che Pycazumi |
08:18 | Los Indianos - Che la reina |
08:15 | Trío de siempre - Che reta pora |
08:12 | Amambay Cardozo Ocampo - Camba La Mercé |
08:09 | No me abandones de Nolo Lopez y Americo Cabrera |
08:07 | Paloma Blanca . de Neneco Norton .ANIBAL LOVERA y su C |
08:05 | Cristhian Rivero y su Orquesta . Canta: Enrique Rivero - Nde tapere |
08:03 | Polka Motivo Popular - Alfonso Loma |
08:00 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Arroyo syry |
07:58 | Esperanza mia de Demetrio Ortiz |
07:54 | Los Troveros de América - Tupasy del campo - Adios che paraje cue - Maria Escobar - Ajhacuetevo ascribita |
07:51 | Alberto Castelar - Indiana |
07:49 | Orquesta Hermanos Vázquez - Por siempre vivir |
07:46 | Tory ara - SAN SOLANO |
07:43 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Mi dulce pena |
07:40 | Artistas Unidos - Che corazo jara |
07:38 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Loma Clavel |
07:33 | José Magno Soler - Pueblo Ybycui |
07:31 | Amor Fecundo .P- de Ponciano Florentin y P.Gonzalez |
07:29 | Hilarión Correa y su Conjunto - Che yvoty mí mombyry |
07:26 | Plegaria a la Navidad - de Eladio Martinez,Emigdio Aya |
07:23 | Te perdamos Mujer - de L.Franco Rivarola - y M.C.Ocamp |
07:21 | Los Indianos - Rohejata che morena |
07:17 | Grupo Surgente - Serenata |
07:16 | Orquesta Hermanos Vázquez - Al Club Guaraní |
07:14 | Lobo Martínez y su Órgano - Casamiento del tarave |
07:11 | La Alegre Conmoción . Canta: Pablo Rodríguez - Che prenda kue mí |
07:09 | Kuña resa Jhu-P-Pedro Angel Chamorro-Pedro Roman.Inter |
07:07 | Mi serenata arribeña -Cancion de C.M.Gimenez y E.B.Caceres |
07:05 | Orquesta Típica Inspiración - Bella Elsita |
07:03 | Los Hidalgos - Rosa de mi amor |
07:00 | Porfirio Báez - La última letra |
06:56 | Muy lejos de ti - de Herminio Gimenez-C- J.L.Benitez y |
06:53 | Che rendumi María Ana - Che rendumi María Ana |
06:49 | El Cosechero -Rasguido Doble de Ramon Ayala |
06:47 | La carreta - La carreta |
06:44 | Alejandro , Pablito y López Simón - Amigo de verdad |
06:40 | Cascada.D.Garcia-Quintin IRALA-Castro Noguera-C.Reynal |
06:38 | Virgilio Centurión - Villa Del Rosario |
06:35 | Los 3 Sudamericanos - Burrerita |
06:31 | Herminio Gimenez - Che Pycazumi |
06:28 | Dúo Peña González - Caminante triste |
06:26 | Tesarai Mbocve de E.M.Fleitas - y Augusto Roa Bastos - |
06:23 | Myriam y Pablo Simón - Juan de Mena |
06:20 | Che pueblo Pora de Mauricio Cardozo O |
06:17 | Orquesta de Carlos Bordón - Divina mujer |
06:14 | Che sy pe Guara de B.Echague - Duo RIVERO - ECHAGUE |
06:12 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Ojojarara |
06:10 | Los Sombreros Blancos - Yvapovo poty |
06:06 | Vapor cue -de Zoilo F.Cantero y E.Iglesias - LOS CHULUPIES |
06:04 | Los Electrónicos Disonantes - Olimpia de Itá |
06:02 | Santos Lima e Isabel - Lucerito Alba |
05:55 | Dúo Oviedo Acuña - Vapor kue |
05:53 | VILLARRICA - Villarica |
05:50 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Tacho'i |
05:48 | Mi delirio de Aristides Valdez .Canta Requena-Britez y |
05:44 | Grupo Genesis - Che vallemí Yaguarón |
05:42 | Rubén Osuna - Che ruguy poty |
05:39 | Galopera de Mauricio Cardozo O |
05:37 | Senda de Amor - P- de Lorenzo Leguizamon - Bandoneo de |
05:31 | Grupo Generación - Canción de ayer |
05:29 | Che recove remimbyasy de Nito Gonzalez y Vidal Franco |
05:26 | Orquesta de Carlos Bordón - Quiero para ti |
05:24 | A orillas del arroyuelo - A orillas del arroyuelo |
05:18 | Mirta Noemí Talavera - Alfonso Loma, Alfonso Tranquera, Pueblo de recuerdo |
05:16 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Jeroky popo |
05:14 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Hasta oiko la ja'e vaekue |
05:11 | Orquesta de Florentin Gimenez - Juntitos los dos |
05:09 | Nicolás Alfonso - Trigueña ma'e rory |
05:07 | Grupo Surgente - Buscándote |
05:04 | San Baltazar de Mauricio Cardozo O.-Hipolito Sanchez Q |
05:01 | Dúo Quintana Escalante - Potrero Jardín |
04:59 | Mi dicha Lejana de Emigdio Ayala Baez |
04:56 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Suegra ñaña |
04:54 | Los Electrónicos Disonantes - Sportivo Iteño |
04:51 | Aníbal Lovera y su Conjunto - Barcino colí |
04:47 | Orquesta de Florentin Gimenez - Ravel pu rory |
04:45 | Dúo Mongelos Torales - Kunu'u raitype |
04:42 | Dúo Méndez López - Apytavo cheaño mi |
04:39 | Rubio Ovelar del Paraguay - Che Ita Piru |
04:37 | Orquesta Típica Huracán - Vy'a'y pohei |
04:35 | Los 3 Sudamericanos - Viajero |
04:33 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Ndaikoseveima |
04:31 | Flor de Camalote de Roberto Bordon y Juan Carrera |
04:28 | Los ídolos de Piribebuy . Dúo Alcaráz Roa - Carancho pepo |
04:25 | Primavera de E.R.Fernandez y Mauricio Cardozo O. |
04:22 | Los 3 Sudamericanos - Nueva flor |
04:19 | Aguita mansa - Aguita mansa |
04:17 | Matei mbaraka pupe - de R.Miranda - D.Rojas |
04:13 | Paraguaype - Paraguaype |
04:10 | Los Indianos - Mis noches sin ti |
04:07 | Che Morena mime - San Solano |
04:04 | El Mensu-Cancion de Ramon Ayala |
04:02 | Aníbal Lovera y su Conjunto - Adiós che parajhe kue |
03:59 | Mi dicha Lejana.de Emigdio Ayala B.Canta.Ojeda-Chinita |
03:56 | Alberto Ríos Báez - Ciudad Jardín |
03:53 | Los 3 Sudamericanos - El Mensú |
03:50 | Los 3 Sudamericanos - Que sera de ti |
03:47 | Los 3 Sudamericanos - Dulce penar |
03:44 | Orquesta de Juan Escobar - Ka'aguy ryapu |
03:42 | Orquesta de Florentin Gimenez - Tu recuerdo |
03:40 | Betty Rivas y Vidal Florentín - Che jara kuemí |
03:38 | Casto Darío Martínez y Marlene Rojas - Mi paisanita |
03:34 | Los Jordans - Rojhecha jeyvo, Galopera, Purajhei koygua |
03:31 | Vicente Ruiz - Itá |
03:28 | Adriana Montiel y su Conjunto - Mi lejano amor |
03:24 | Mirta Noemí Talavera - Hetama rohechase, Che la jardinero ha nde la yvoty, Koava ñande mante hasa |
03:22 | Orquesta Hermanos Vázquez - Seccional 17 |
03:20 | De J. Fracchi, Blas A. Fretes y N. Norton - Villeta |
03:17 | Cristhian Rivero y su Orquesta . Canta: Enrique Rivero - Bella flor del Paraguay |
03:15 | Americanta - Mi sueño dorado |
03:13 | Los 3 Sudamericanos - Buscándote |
03:10 | Aníbal Lovera - Mboraihu mandu'apy |
03:08 | Blanca Elena y Vidal Núñez - Regalo raicha ko ne pora |
03:06 | Aparicio González - Aka'e para |
03:03 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Che tavyta añandu |
03:00 | Maria Cristina .Canta LUIS ALBERTO DEL PARANA |
02:57 | Los Hechiceros Guaraníes y Dúo Báez Morales - Hi'antema cheve |
02:54 | Dulce Esperanza -G- de Rubito Medina y Aparicio de Lo |
02:51 | Que sera de ti .Laureano Brizuela de M.T.Marquez y D.Ortiz |
02:48 | Duo Meaurio Saucedo - Nemomoravo che sy |
02:45 | Orquesta de Florentín Giménez - Mi lejano amor |
02:42 | Luz Mabel Ortigoza - Che roga |
02:38 | Vocal 2 - Mi patria soñada |
02:35 | Mombyry guive - Mombyry guive |
02:32 | Los Electrónicos Disonantes - Aquel adiós |
02:29 | Reseda.Instr.de Pedro Gamarra - LOS GUAIREÑOS |
02:27 | Los Hidalgos - Al pensar en ti |
02:24 | I trsite che rekove -P-Pedro Roman-Quemil Yambay y los |
02:22 | Chokokue Purajhei-De M.Cardozo O.Canta - Hnos Larramen |
02:19 | Quemil Yambay y Los Alfonsinos - Mokoi guyra'i |
02:16 | Grupo Genesis con Lizzi Beatriz - Te cantamos Capiatá |
02:13 | Orquesta de Félix Pérez Cardozo - Caballería |
02:10 | Los 3 Sudamericanos - Lucerito Alba |
02:07 | Che roga mi - de Luis Gallardo e Hilarion Correa |
02:04 | Los 3 Sudamericanos (1a. Grabación como Trio) - Yo no se porque |
02:02 | Orquesta de Leonardo Alarcón - A orillas de un arroyuelo |
02:00 | Bandita Infantería de Marina - Paraguarí |
01:57 | Los 3 Sudamericanos - Sueño feliz |
01:53 | Amambay Cardozo Ocampo - Asunción - Noches del Paraguay - Canto al Paraguay |
01:50 | Eres Para mi de Hermenegildo Barrientos |
01:47 | Romance guarani - de Ada Valiente - DA VALIENTE y su Arpa |
01:44 | Alex Espínola - Sombrero piri |
01:41 | Ndeve guara che Mboracjhu-P-Severiano Aguilera -P-Roma |
01:40 | Valdez Trio - Amor declarado |
01:38 | Ne cunu.u mi - De Roberto Gonzalez - ROBERTO GONZALEZ |
01:34 | Orquesta de Leonardo Alarcón - Loca esperanza |
01:31 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Rohecha ga'uguinte |
01:28 | Coeti Jhave - de E.R.Fernandez y E.B.Caceres |
01:26 | Ramon Maravilla Corvalan - Tarabe Dispara |
01:23 | Luz Aurora - Canto al Paraguay |
01:20 | Paraguay Tres - Tetagua purahei |
01:13 | Juan Carlos Oviedo y Los Hermanos Acuña - Pe hendumike |
01:11 | Dúo Peña González - Mi serenata arribeña |
01:09 | Juan Oscar Solís Instrumental - Che Mbuyapey |
01:06 | Lito Ortíz - A mi bella Horqueta |
01:03 | Pytumby Jhoavo - -P-Alberto R.Marecos-Pedro Roman.Inte |
01:01 | Grupo Genesis . Hermanos Arzamendia . Dúo Florentín Sisa - Che ru pe guara |
00:59 | Clan Mendoza - Chokokue irumí |
00:56 | Tuyo Corazon de Santos Lima |
00:54 | Orquesta de Eulogio Ayala - Reseda |
00:52 | Carlos Meza - General Artigas |
00:49 | Che pycazu mi - de Valiente - J.A.Flores y Eladio Martinez |
00:46 | López Simón - Mi guitarra y mi voz |
00:44 | Santos Lima y su Conjunto . Cantan: Dúo Avalos Cardozo - Mi querida ciudad de Luque |
00:41 | Los Auténticos Alfonsinos . Dúo Ortíz Medina - Maerapa raka'e |
00:40 | GOL de Guarani - de Alfonso Perez y Luna MartinezC.L.J |
00:37 | Orquesta de Florentin Gimenez - Lile |
00:35 | Amambay Cardozo Ocampo - Canto a Itacurubi |
00:31 | Myrian y Eduardo - Tupasy Caacupé |
00:27 | Grupo Esencia - Tava pora San Lorenzo |
00:25 | Orquesta Típica Inspiración - Che ñe'e yvoty guara mime |
00:21 | Mirta Noemí Talavera - Selección De Hilarión Correa: Che Kamba Resa Jajay, Ko Che Triste Purahei, Mi Perdón |
00:17 | Marlene Chávez - Alma vibrante |
00:15 | Asucena de Zoilo F.Cantero y Anibal Lovera |
00:12 | Orquesta de Eulogio Ayala - Eres para mi |
00:09 | Ne poreyme Elsita - de Juan Lezcano Irala y Paulino Go |
00:07 | Guavira Poty .de Mauricio Cardozo O. y E.R.Fernandez-P |
00:05 | Ñongatupymi - de Juan R.Colman |
00:02 | Myriam y Eduardo - Ciudad del Este |
Εγκαταστήστε τη δωρεάν εφαρμογή Online Radio Box στο smartphone σας και ακούστε τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικοί σταθμοί online - όπου και αν βρίσκεστε!