Pasang aplikasi mudah alih Online Radio Box yang percuma dan dengar stesen radio kegemaran anda secara dalam talian – di mana jua anda berada!
Tidak tahu lagu apa yang sedang berkumandang di radio? Gunakan perkhidmatan kami untuk mengetahuinya! Senarai main kami menyimpan senarai runut Musicas de Asia Internet Radio sepanjang 7 hari lepas.
23:53 | L. Subramaniam & Bismillah Khan (India) - Raga Yaman |
23:48 | Seo Eui Chul (Corea del Sur) - Jindo Gaegori Ta Ryung, Kkot Bang-a Ta Ryung |
23:09 | Natyanand Haldipur (India) - Raga Lalit |
23:03 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Kogarashi |
22:57 | Ahmad Ebadi (Iran) - Avaz of Dashti |
22:48 | Debashish Bhattacharya & Subhasis Bhattacharjee & Anandi Bhattacharya (India) - Colours of Love |
22:47 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
22:30 | Kudsi Erguner (Turquía) - Tales From The Ney |
22:25 | ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Uranamibushi |
22:23 | Subhra Guha (India) - Alabela Sanjan Aayo Re |
22:20 | Khyrkhaas (Siberia) - Little Hare |
22:15 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Improvisation I |
21:56 | Roopa Panesar (India) - Yearnings |
21:52 | Minoru Kinjo (Japón) - Shirokuro-bushi |
21:49 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Bilmen Ki Nedendir, Bana Sen Hor Bakiyousun? |
21:47 | Sepehr Ensemble (Iran) - Pishdaramad |
21:46 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
21:16 | Partho Sarathy (India) - Raga Kaushi Kanada |
21:11 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Tay Thi Quanq |
21:08 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Shinkantaza |
21:01 | Kudsi Erguner (Turquía) - L'Enigme (Toi Et Moi) |
20:46 | Rupak Kulkarni (India) - Raga Miyan Malhar |
20:27 | Masateru Ando (Japón) - Zangetsu |
20:20 | Subhra Guha (India) - Raga Sohini |
20:14 | Nozawa Tetsuya, Nozawa Sahoko (Japón) - Evanescent Yearning . . . III (2008) |
20:11 | Nozawa Tetsuya, Nozawa Sahoko (Japón) - Evanescent Yearning . . . II (2008) |
20:06 | Nozawa Tetsuya, Nozawa Sahoko (Japón) - Evanescent Yearning . . . I (2008) |
20:05 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
20:00 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Bir Gonlume Bir Hal-I Perisanima Baktim |
19:53 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Safe Delivery |
19:49 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Roa Buôn |
19:28 | Bhaskaran Krishnamurthi (India) - 09 Thillanna |
19:24 | Kiyoko Toma (Japón) - Uta ya Kimo kara |
19:21 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Cana Firkatinle |
18:53 | Ali Asghar Bahari (Iran) - Abouata |
18:52 | Subhra Guha (India) - Kheloree Horee A Mohan |
18:51 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
18:44 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Jaran Hailaas |
18:39 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Yasaburōbushi |
18:31 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Haegum sanjo |
18:22 | Santosh Nahar (India) - Violin improvisation |
18:19 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Ud Taksim |
18:14 | Alash (Tuva) - The Black Bird |
18:07 | Rahim AlHaj & string quartet (Irak) - Going home |
17:55 | Ambi Subramaniam (India) - Sripathe |
17:53 | Omid Kamkar (Iran) - Be Yade Bijan |
17:49 | Mika Uchizato (Japón) - Canción corta del mar del sur |
17:48 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
17:43 | Bauls (India) - Aka probhu na jabo na |
17:27 | Yang Myung-Hee, Jo Yong-Bok (Corea del Sur) - Chunhyangga |
17:16 | Gundecha Brothers (India) - Raga Gavati - Dhrupad |
17:07 | Trân Van Khê (Vietnam) - Nho Rung |
17:05 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Mountain Child |
16:57 | Ambi Subramaniam (India) - Yenna Thavam |
16:48 | Kudsi Erguner (Turquía) - 05 Faris (dans le makam Rast) 2 |
16:31 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Sujechon: Royal Court Ensemble |
16:21 | Duo YUMENO 夢乃 (Japón) - Frolicking With the Birds / 鳥と戯れて |
16:20 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
16:17 | Baym-Sur Tadyrova (Siberia) - Ai kulaktu Adim |
16:11 | LIU Xiyan (China) - Deambular por la naturaleza |
15:19 | Anupama Bhagwat (India) - Sitar |
15:16 | Emme (Japón) - Moon |
15:13 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Dle Yaman |
15:10 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - The Tokachi Horse Song |
15:04 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Dünjidmaa |
14:54 | 野澤徹也 (Japón) - 不死鳥(三味線とフルート) |
14:44 | L. Subramaniam (India) - Diwakara Tanujam |
14:41 | Sepideh Raissadat (Iran) - Chahargah - Bar-E Feraq-E Dustan |
14:40 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
14:36 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Ch Ongsalli |
14:28 | YARA Tsuneo (Japón) - Kanayoo Amakawa |
14:21 | Subhra Guha (India) - Una Sanga Lagee |
14:10 | Gugak Center Shinawi Ensemble (Corea del Sur) - Gyonggi Shinawi |
14:01 | Kudsi Erguner (Turquía) - 04 Siman (dans le makam Huzzam) |
13:58 | Masae Nakada & Sachiko Nakada (Japón) - Yoroshiku Gozaimasu |
13:25 | Nancy Lesh Kulkarni (USA / India) - Bhairaw Alap-Jor-Jhala |
13:17 | Khe/Hai/Ngoc (Vietnam) - Improvisation Dans Le Style Du Chau Van Et Du Hau Van |
13:12 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Govnd |
13:11 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Jigder Nana |
13:10 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
13:04 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Kumoi Jishi |
12:54 | L. Subramaniam (India) - Bahudari |
12:50 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Yeombuldodeyri |
12:39 | Sepideh Raissadat (Iran) - Shur - Ey Omid-E Del-E Man Kojayi |
12:07 | Steve Gorn (USA / India) - Raga Chandrakauns |
12:02 | Toyomu no Kai (Japón) - Overture |
11:52 | Lee Yeojin (Corea del Sur) - Gayageum Sanjo |
11:49 | L. Subramaniam (India) - Hamsadwani |
11:47 | Alim Qasimov (Azerbaijan) - Na gozal (tesnif) |
11:46 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
11:37 | Akiko Sakurai, Tetsuya Nozawa (Japón) - Devil's Bridge |
11:32 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Sakp Ung Un |
11:30 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Dance melodies |
11:19 | Masateru Ando (Japón) - Henkyoku Shochikubai |
10:49 | Lokesh Anand (India) - Raga Madhuvanti |
10:42 | Rahim Alhaj, Sourena Sefati, Issa Malluf (Irak) - Dialogue |
10:38 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Tunbarunaakunii |
10:35 | Ali Tajvidi (Iran) - Setar solo |
10:32 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Nambu Oxherd Song |
10:26 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Luu Thuy Doan, Binh Ban Van Kim Tiên |
10:25 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
10:24 | Subhra Guha (India) - Una Bina Kachhu Na |
10:11 | Seo Eui Chul (Corea del Sur) - SimBangGok (improvisation) |
10:08 | Nohon (Siberia) - Sary burler |
10:06 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Hohai-bushi |
10:01 | Bauls (India) - Hushiar shamal theko mon |
09:50 | Kala Ramnath (India) - Raag Bhairavi - Meera Bhajan |
09:47 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Taryeong |
09:41 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - Sword Flower |
09:39 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Hödöö |
09:07 | Debashish Bhattacharya (India) - Ahir Bhairav - Alap and Jor |
09:07 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
08:52 | Ramin Jazayeri (Iran) - Hadise Saba I |
08:48 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Hakt Ago |
08:46 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Lady of the Snow |
08:37 | Santosh Nahar (India) - Maand |
08:26 | Kudsi Erguner (Turquía) - Kudsiyyé (dans le makam Saba |
08:24 | Avag Margaryan (Armenia) - Lorva Gutanerg- (Plough song from the Lori region)- Pogh |
08:19 | N Ravikiran (India) - Anandamritavarshini - Raga Amritavarshini |
08:14 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Natsukashiki kokyou |
08:06 | Alash (Tuva) - Sula Salyp Beerel Chonum (Let's Relax) |
08:05 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
07:54 | Mun Gyeong-a (Corea del Sur) - Gayageum Sanjo |
07:38 | Rajan & Sajan Mishra (India) - Bhajan in Raga Tilak Shyam |
07:34 | Hirokazu Matsuda (Japón) - Chatan Maikata |
07:27 | Subhra Guha (India) - Tarasa Ragee Ankhiya Piya |
07:18 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Yukchabaegi |
07:08 | Ahmad Ebadi (Iran) - Segah |
06:45 | Bhaskaran Krishnamurthi (India) - 08 Paramathmudu |
06:41 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - In the Stream |
06:12 | Natyanand Haldipur (India) - Raga Shudha Sarang |
05:55 | Kudsi Erguner (Turquía) - L'amoureux |
05:54 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
05:42 | Khe/Hai/Ngoc (Vietnam) - Improvisation Dans La Nuance Modale Xuan |
05:37 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Gunak |
05:22 | L. Subramaniam (India) - Varnam - Sami Ni Pai |
05:19 | Four Sisters (Japón) - Chinnukujuushii |
05:16 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Zandan Hüren |
05:03 | Jung Hoe-Seok, Jung Jun-Ho (Corea del Sur) - Jeokbyeokga |
04:47 | Debashish Bhattacharya (India) - Ahir Bhairav - Vilambit Gat in Teental |
04:35 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Kahuubushi |
04:34 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
04:32 | Kudsi Erguner (Turquía) - Le Devoue |
04:22 | Rahim AlHaj & string quartet (Irak) - The Last Time We Will Fly Birds |
04:20 | Sepehr Ensemble (Iran) - Zarbi Zabol |
04:08 | Jayanthi Kumaresh (India) - Sidhdhi Vinayakam |
04:00 | 野澤徹也 (Japón) - Made of Mercury(三味線二重奏) |
03:54 | Khyrkhaas (Siberia) - Epic Bards |
03:45 | Santosh Nahar (India) - Naad Lahri |
03:38 | TANABE Shozan (Japón) - Two Moments for Solo Shakuhachi No 2 Gaze of the Needle |
03:32 | TANABE Shozan (Japón) - Two Moments for Solo Shakuhachi No 1 - Shedding Silent Tears |
03:24 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Chonp'yehuimun |
03:23 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
03:18 | Bauls (India) - Ubod kora nodire bhai |
03:08 | 福原 百之助 (Japón) - 月〜花見おどり〜京の夜 |
02:25 | Gundecha Brothers (India) - Raag Yaman - Alaap-Jor-Jhalla |
02:12 | Erguner brothers (Turquía) - Makam Saba |
02:08 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Within Forest Twilight |
01:57 | Sooyeon Lyuh (haegeum), I-Bei Lin (cello), Donald Reid Womack (janggu) (Corea del Sur / USA) - Sori |
01:51 | Ali Tajvidi (Iran) - Setar & Tasnif Baharan |
01:48 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Oror |
01:46 | Subhra Guha (India) - Tanik Sunaree Sat |
01:32 | Sakata Seizan, Kimura Reiko (Japón) - Song-Poem Of The Eastern Clouds (2001) |
01:31 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
01:28 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Honamga |
01:17 | Masateru Ando (Japón) - Concerto on Ichikotsu Mode 3 |
01:11 | Masateru Ando (Japón) - Concerto on Ichikotsu Mode 2 |
00:59 | Masateru Ando (Japón) - Concerto on Ichikotsu Mode 1 |
00:52 | L. Subramaniam (India) - Raga Kaanada |
00:45 | Gugak Center Shinawi Ensemble (Corea del Sur) - Nando Shinawi I |
00:34 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - Strung out |
00:31 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Mountaneer's Song |
00:25 | Kudsi Erguner (Turquía) - Yunus |
00:24 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
00:16 | LIU Xiyan (China) - Canto de grullas en Jiu Gao |
00:13 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Siilenhuar |
00:08 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Crossing the Mountain |
Pasang aplikasi Online Radio Box yang percuma dan dengar stesen radio kegemaran anda secara dalam talian – di mana jua anda berada!