Εγκαταστήστε τη δωρεάν εφαρμογή Online Radio Box στο smartphone σας και ακούστε τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικοί σταθμοί online - όπου και αν βρίσκεστε!
Δεν ξέρετε ποιο τραγούδι παίζει στο ραδιόφωνο; Χρησιμοποιήστε την υπηρεσία μας για να το βρείτε! Η λίστα αναπαραγωγής μας αποθηκεύει μια λίστα κομματιών του Musicas de Asia Internet Radio για τις τελευταίες 7 ημέρες.
23:59 | Rodrigo Rodriguez & Haruko Watanabe (España / Japón) - Prologuez I |
23:49 | Jiyoung Yi ( gayageum), National Orchestra of Korea (Corea del Sur) - Spiral Toward the Center of the Sky |
23:43 | Trân Van Khê (Vietnam) - Ngu Dôi Ha |
23:27 | Various (Japón) - Spring of the Mountains 21 string Koto Concerto No 1 |
23:26 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
23:16 | Debashish Bhattacharya (India) - Hori - Taal Thumri |
23:01 | Masateru Ando (Japón) - Chidori No Kyoku |
22:58 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Sangyongsan |
22:48 | Ahmad Ebadi (Iran) - Dastgahe - Homayoun |
22:45 | Seibun Tokuhara (Japón) - Shimajiri Makabenu Shuri ne Omo |
22:44 | Subhra Guha (India) - Kaisa Kegara |
22:41 | Khyrkhaas (Siberia) - My Beloved |
22:27 | KIM Jeong-rim (Corea del Sur) - Haegeum Sanjo 2 |
22:19 | Jayanthi Kumaresh (India) - Nannu Vidhichi |
22:18 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
22:15 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - The Ancient Bridge |
22:10 | Kudsi Erguner (Turquía) - Voyager |
22:05 | Nadishana & Kuckhermann (Siberia) - Duo |
21:59 | Rodrigo Rodriguez & Haruko Watanabe (España / Japón) - Autumn Poem |
21:52 | L. Subramaniam (India) - Tyagaraja Yoga Vaibhavam |
21:48 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Tsugaru Jongara Bushi - Kyubushi |
21:42 | Ali Tajvidi (Iran) - Setar solo |
21:36 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Tenggeriin Shivuu (Heavenly Bird) |
21:31 | Emme (Japón) - Scarborough Fair |
20:40 | Anupama Bhagwat (India) - Raag Rageshri |
20:39 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
20:36 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Garakdeori |
20:31 | Yoneo Miyakuni (Japón) - Miyakununu kuicha |
20:23 | Kudsi Erguner (Turquía) - Wordless Prayer |
20:13 | Partho Sarathy (India) - Dhun Mishra Shivranjani |
20:07 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Sujech'on |
20:03 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Mujoo no Uta |
19:54 | Bhaskaran Krishnamurthi (India) - Raktha Ganapathi |
19:50 | Alash (Tuva) - For My Son |
19:47 | Rahim Alhaj, Sourena Sefati, Issa Malluf (Irak) - Time to Have Fun |
19:37 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - A Glinting Edge of Sky |
19:36 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
19:31 | Ahmad Ebadi (Iran) - Shirkhodaee Gharanay Dastgahe - Homayoun |
19:27 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Atfetme Sakin Hancer-I Mujganini Nagah |
18:59 | Kala Ramnath (India) - Raag Bihagada - Alap - Roopak Taal 7 beats - Teen Tal 16 beats |
18:56 | Trân Van Khê (Vietnam) - Yen tuoc tranh ngon |
18:49 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Tsukimiso No Uta (The Poem of |
18:32 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Sinawi |
18:30 | Subhra Guha (India) - Jag Jag Jaga |
18:25 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Temeen Yawudal |
17:56 | Ali Asghar Bahari (Iran) - Esfahan |
17:55 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
17:44 | Toyomu no Kai (Japón) - Yugafuri - Tsuki ni Odoru |
17:27 | Shashank Subramanyam (India) - Alap Desh |
17:09 | 福原 百之助 (Japón) - 飛天 |
17:07 | Kudsi Erguner (Turquía) - Ilahi |
16:53 | KIM Jeong-rim (Corea del Sur) - Haegeum Sanjo 1 |
16:42 | TANABE Shozan (Japón) - あじさい/Hydrangea |
16:36 | Bauls (India) - Dublo tori meghna nodite |
16:20 | Ulhas Bapat (India) - Prabhat Sagar - a composition of five ragas, Lalat, Ahir Bhairav, Bairagi, Hindol and Bhairavi |
16:12 | Sepideh Raissadat (Iran) - Chahargah - Pashiman Shodam |
15:57 | L. Subramaniam (India) - Mamava Sada (Kriti); Ragam - K |
15:56 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
15:52 | Tetsuya Nozawa (Japón) - Shamisen Concerto 3 - Chapter 3 |
15:45 | Tetsuya Nozawa (Japón) - Shamisen Concerto 3 - Chapter 2 |
15:39 | Tetsuya Nozawa (Japón) - Shamisen Concerto 3 - Chapter 1 |
15:31 | Seo Eui Chul (Corea del Sur) - Guk Mun Puri, Uh Rang Ta Ryung |
15:29 | Khyrkhaas (Siberia) - Shira |
15:25 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Ngu Cung Dao |
15:13 | Steve Gorn (USA / India) - Raga Shivaranjani |
15:00 | Erguner brothers (Turquía) - Makam Bayatiaraban |
14:54 | Rodrigo Rodriguez & Haruko Watanabe (España / Japón) - Autumn Poem |
14:53 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
14:49 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Yaenasakibushi |
14:45 | Omid Kamkar (Iran) - Gardeshi Dar Dashti |
14:34 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Kayagum sanjo |
13:59 | Debashish Bhattacharya (India) - Raga Kirvani - Alaap - Rupaktaal - Teental |
13:52 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Spring Village |
13:50 | Avag Margaryan (Armenia) - Hoy Nazan- Hey Nazan - Pogh/Kanon (a zither) |
13:37 | Subhra Guha (India) - Aachra Chhado Kanhai - Raga Thumri Kafi |
13:28 | Masateru Ando (Japón) - Rokudan No Shirabe, Syoraifu |
13:24 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Arwan Tawtai |
13:23 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
13:17 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Ujo Urak |
13:09 | Various (Japón) - Beyond the Sky |
12:59 | Gundecha Brothers (India) - Sool Fakhta - Aan Sunai Bansuri Kanhna |
12:57 | Kudsi Erguner (Turquía) - Tambur Taksimi |
12:28 | Mohammad Reza Lotfi (Iran) - Dastgahe Segah |
11:45 | Nancy Lesh (USA / India) - Raga Multani |
11:42 | Kazumi Tamaki (Japón) - Rogativa por la Paz |
11:29 | Kim Yong-Gil, Jung Ju-Ho (Corea del Sur) - Ajaeng Sanjo 4 |
11:23 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Phu Luc |
11:20 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Zen Mystery |
11:19 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
10:51 | L. Subramaniam (India) - Marivere |
10:45 | Seishin Taba (Japón) - Shibai Monogatari |
10:37 | Rahim AlHaj & string quartet (Irak) - Fly home |
10:26 | Lai Yi-Chieh (China) - Wooden Dragon |
10:21 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Gel Ela Gozlum Efendim Yanima |
10:19 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Garakdeori |
10:12 | LIU Xiyan (China) - Gansos descienden en la playa arenosa |
10:02 | Duo YUMENO 夢乃 (Japón) - Riding the Southern Winds / 南風にのって |
09:58 | Ali Tajvidi (Iran) - Shooshtari by violin |
09:57 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
09:52 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Traveler's Song |
09:44 | Debashish Bhattacharya (India) - Rajasthani Folk Song |
09:41 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Ordosiin Hawur |
09:37 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Tsugaru aiyabushi |
09:27 | Santosh Nahar (India) - Violin improvisation 5 |
09:23 | Alash (Tuva) - Flute Box (Featuring Shodekeh) |
09:08 | Erguner brothers (Turquía) - Makam Segah |
09:04 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Twilight Over the Lake |
08:55 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - T'aep'yongso & Samulnori |
08:49 | Subhra Guha (India) - Jag Jag Jag Keeno |
08:48 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
08:45 | Bauls (India) - Bhokti rosh mach |
08:43 | Unknown - Chitravina N Ravikiran Tillana in Raga Poornachandrika |
08:39 | Khyrkhaas (Siberia) - Hunters |
08:11 | Mohammad Reza Lotfi (Iran) - Avaze Bayate Esfahan |
08:04 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Ujo Eollak |
08:01 | Yutaka Tsuboyama (Japón) - Waido-bushi |
07:26 | Shubhendra Rao (India) - Raga Lalit - Alap, Jod & Jhala - Gat in Roopak Tal |
07:21 | Kudsi Erguner (Turquía) - Kuran-i Kerim |
07:11 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Nam Xân |
07:11 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
07:08 | Tatsuya Shimabukuro (Japón) - Tonugi! Tonuga! |
06:56 | Roopa Panesar (India) - The Romantic |
06:52 | Sepehr Ensemble (Iran) - Solo Oud |
06:49 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Yusan'ga |
06:40 | Ambi Subramaniam (India) - Pranamamyaham |
06:32 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Shika no Tone - The distant call of the deer |
06:30 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Ehl-I Askin Nesvegahi Kusei Mey Hanedir |
06:26 | Debashish Bhattacharya (India) - Raga Malkauns |
06:11 | Lee Ju-eun, Jo Yong-Bok (Corea del Sur) - Sugungga |
06:05 | Toyomu no Kai (Japón) - Ten to Ji |
06:04 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
05:33 | Natyanand Haldipur (India) - Raga Puriya |
05:07 | Mohammad Reza Lotfi (Iran) - Taknavazi Tar dar Rastpanjgah |
05:01 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Ejin Bogdiin Hoyor Jagal |
05:00 | Subhra Guha (India) - Hoon To Bar Bar Toree |
04:54 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Yomyangchun: Saeng-So Duet |
04:47 | Nozawa Tetsuya, Tôsha Kaho (Japón) - Fastpass! (2007) |
04:39 | Kudsi Erguner (Turquía) - 06 Ulviyyé (dans le makam Ussak) 2 |
04:18 | Kamal Sabri (India) - Raga Ramkali - Gat in Vilambat Teental |
04:13 | Rahim Alhaj, Sourena Sefati, Issa Malluf (Irak) - River |
04:02 | Toyomu no Kai (Japón) - Kaze to Hikari |
04:01 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
03:57 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Kilgunak: Wind Ensemble Military Processional Music |
03:52 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Zen Mystery |
03:45 | L. Subramaniam (India) - Raga Aalapana - Anandabhairavi |
03:29 | Masateru Ando (Japón) - Dokan |
03:20 | Jiyoung Yi (gayageum), Anna Womack (viola), Donald Reid Womack (janggu) (Corea del Sur / USA) - Intertwined |
03:10 | Ahmad Ebadi (Iran) - Dastgahe Sehgah |
03:02 | Tetsuya Nozawa (Japón) - Light of the Rainbow for Jushichigen & Shamisen |
02:58 | Khyrkhaas (Siberia) - For My Friends |
02:51 | N Ravikiran (India) - Vallabha Nayakasya - Raga Begada |
02:50 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
02:45 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Nagai Eji Bida Hoyuulaan |
02:42 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Mani Oluyor |
02:38 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Peace Bell |
02:30 | Lokesh Anand (India) - Poorvi Dhun |
02:23 | Bauls (India) - Bhobo pare jabi re mon |
02:19 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Taegum |
02:13 | Teihan China (Japón) - Wakare no Kemuri |
02:09 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Sound of Crickets in the Mountain |
01:40 | Rupak Kulkarni (India) - Raga Meghdoot |
01:32 | Sepehr Ensemble (Iran) - Solo Ney |
01:32 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
01:29 | Seo Eui Chul (Corea del Sur) - Mul Lae Bang-a (Waterwheel) |
01:24 | Alash (Tuva) - Don't Let Me Freeze |
01:17 | Kudsi Erguner (Turquía) - Deuil |
01:14 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Ajigasawa jinku |
01:12 | Subhra Guha (India) - Guna Kee Bat Guni Jane |
01:00 | Gugak Center Shinawi Ensemble (Corea del Sur) - Nando Shinawi II |
00:51 | Trân Van Khê (Vietnam) - Qua Dèo Ngang |
00:46 | Bhaskaran Krishnamurthi (India) - Varnam |
00:39 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - Three Trees 3 Hardwood |
00:39 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
00:28 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - Three Trees 2 Shimmering Bamboo Sea |
00:22 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - Three Trees 1 Tree of Life |
Εγκαταστήστε τη δωρεάν εφαρμογή Online Radio Box στο smartphone σας και ακούστε τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικοί σταθμοί online - όπου και αν βρίσκεστε!