Install the free Online Radio Box app for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!

×
Like ? Save it to your favorites
×
Like ? Leave your review!
×
×
Stand with Ukraine. Save peace in the world!

Radio Antena Denmark

Copenhagen, 90.2 MHz FM
Rating: 4.8 Reviews: 4
Listen Radio Antena Shqip 90,2 MhZ Online
11 0

Radio Antena Denmark reviews

 • 5
  30.05.2021
  Përshendetj per gjith stafin e radio antenes dhe gjith degjusit nje pershedetj te veqant per te madhin Naim me respektQamili Prizreni
 • 5
  04.04.2021
  Ju Persh nga Gjermania Ju Lumtë Për Kët mundësi për Shqiptarët Në Dänemark❤️
 • 5
  02.11.2020
  o na knaqet xhaxh dhe xhajo ju lumt jeni te mrrekullueshem pa ju ska radio anten nuk rini kot deri oret e vona ju pershendes Reshad Qamili nga shemshova me qendrim ne danimark
 • 4
  18.01.2019
  super radio

Radio contacts

Phone: +0045 36 96 78 78 dhe 0045 50 55 30 85
Site:
Email: [email protected]
WhatsApp: +4550551545
Facebook: @antena.dk

Time in Copenhagen: 16:28, 10.03.2023

Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are!