Инсталирайте безплатното приложение Online Radio Box за вашия смартфон и слушайте любимите си радиостанции онлайн където и да се намирате!
Не знаете коя песен върви по радиото? Използвайте нашата услуга, за да я намерите! Нашият плейлист съхранява списък с парчета на Classical Public Radio за последните 7 дни.
23:54 | Andrew Rangell, piano - Halffter: Sonata - Homage to D. Scarlatt |
23:25 | Elmar Oliveira, violin; Asturias Symphony Orchestra - Mendelssohn: Violin Concerto in e, Op. 64 |
23:21 | New World Symphony; Michael Tilson Thomas - Roldan: Ritmica V |
23:16 | Martha Argerich, piano - Chopin: Mazurka in D, Op. 33, No. 2 |
22:50 | Martha Argerich, piano; Orchestre de Paris - Falla: Nights in the Gardens of Spain |
22:30 | Martha Argerich, piano & friends; Lugano Festival 2005 - Beethoven: Piano Quartet in C, WoO 36, No. 3 |
22:21 | Martha Argerich, Mauricio Vallina, - Guastavino: Baile en Cuyo |
21:56 | Sharon Isbin, guitar; New York Philharmonic; Jose Serebrier - Rodrigo: Concierto de Aranjuez |
21:33 | Jaime Laredo, violin - Brahms: Sonata No. 2 in A, Op. 100 |
21:26 | National Orchestra of Spain - Gimenez: La Leyenda del Beso |
21:21 | National Orchestra of Spain - Giminez: Intermezzo |
20:55 | Cincinnati Symphony Orchestra; Jesus Lopez-Cobos - Strauss: Der Rosenkavalier Suite |
20:46 | Cincinnati Symphony Orchestra; Jesus Lopez-Cobos - Turina: Festival of San Juan Aznalfarache |
20:40 | Cincinnati Symphony; Jesus Lopez-C - Albeniz: Evocation, from Iberia |
20:21 | Lausanne Chamber Orchestra; Jesus Lopez-Cobos - Haydn: Symphony No. 6 in D "Morning" |
19:57 | Sol Gabetta, cello; Capella Gabetta; Andres Gabetta - Boccherini: Cello Concerto No. 10 in D, G.483 |
19:42 | Maria Kliegel, cello; Bernd Glemser, piano - Piazzolla: Le Grand Tango |
19:21 | Ingrid Fliter, piano; Scottish Chamber Orchestra; Antonio Mendez - Mendelssohn: Piano Concerto No. 1 in g, Op. 25 |
18:59 | Pepe Romero, guitar; Academy Chamber Ensemble - Boccherini: Guitar Quintet No. 7 in e, G.451 |
18:55 | John Willams, guitar - Turina: Soleares, No. 2 from Homanaje a Tarrega, op. 69 |
18:49 | Andres Segovia, guitar - Turina: Sevilliana |
18:44 | Daniel Benko, guitar - Tarrega: Grand Valse |
18:40 | Alexandre Lagoya, guitar; Academy of St. Martin in the Fields - Tarrega: Recuerdos de la Alhambra |
18:30 | David Russell, guitar - Sor: Variations on a Theme of Mozart |
18:21 | Guillermo Fierens, guitar - Sor: Introduction and Allegro |
17:48 | The Chilingirian Quartet - Arriaga: String Quartet No. 2 in A |
17:38 | Bolivar Symphony; Maximiano Valdes - Moncayo: Huapango |
17:21 | Montserrat Figueras, soprano; Hesperion XXI - Anon: Por que llorax blanca nina |
16:48 | David Russell, guitar; Naples (FL) Philharmonic; Erich Kunzel - Rodrigo: Concierto para una fiesta |
16:29 | Gonzalo Ruiz, oboe; Ensemble Sonnerie - Bach JS: Orchestral Suite No. 2 in b, BWV 1067 |
16:24 | Jose Antonio Escobar, guitar - Restucci: La disyuntiva |
16:21 | Sharon Isbin, guitar - Lauro: Romanza |
16:02 | Mexico City Philharmonic; Enrique Batiz - Korsakov: Russian Easter Overture |
15:53 | Andrew Rangell, piano - Halffter: Sonata - Homage to D. Scarlatt |
15:24 | Elmar Oliveira, violin; Asturias Symphony Orchestra - Mendelssohn: Violin Concerto in e, Op. 64 |
15:21 | New World Symphony; Michael Tilson Thomas - Roldan: Ritmica V |
15:11 | Milwaukee Symphony Orchestra; Andreas Delfs - Gershwin: Cuban Overture |
15:03 | Thomas Tirino, piano; Polish National Radio Symphony - Lecuona: Rapsodia Cubana (Cuban Rhapsody) |
14:59 | Yo-Yo Ma, cello; Kathryn Stott, piano - Guarnieri: Brazilian Dance (Dansa Brasileira) |
14:57 | Cristina Ortiz, piano - Milhaud: Copacabana |
14:54 | Graham Anthony Devine, guitar - Pernambuco: Itching Powder |
14:43 | Mexico City Philharmonic - Galindo: Sones de Mariachi |
14:39 | Juan Diego Florez, tenor; Fort Wor - Ramirez: "Mexico lindo" |
14:32 | Alicia de Laroccha, piano - Albeniz: Asturias |
14:28 | Jorge Federeico Osorio, piano - Albeniz: Granada |
14:21 | Jean-Joel Barbier, piano - Albeniz: Mallorca |
13:56 | Sharon Isbin, guitar; New York Philharmonic; Jose Serebrier - Rodrigo: Concierto de Aranjuez |
13:33 | Jaime Laredo, violin - Brahms: Sonata No. 2 in A, Op. 100 |
13:26 | National Orchestra of Spain - Gimenez: La Leyenda del Beso |
13:21 | National Orchestra of Spain - Giminez: Intermezzo |
12:43 | Horacio Gutierrez, piano; Eastern Festival; Gerard Schwarz - Beethoven: Piano Concerto No. 4 in G, Op. 58 |
12:26 | Gabriela Montero, piano & friends - Granados: Piano Quintet in g, Op. 49 |
12:21 | Jorge Bolet, piano - Schubert: Die Forelle (The Trout) (arr. by Franz Liszt) |
12:13 | Ben Folds, piano; Nashville Sympho - Folds: Piano Concerto |
11:51 | Cincinnati Symphony Orchestra - Turina: Sinfonia Sevillanak |
11:37 | Dallas Symphony; Eduardo Mata - Tchaikovsky: Marche Slave, Op. 31 |
11:32 | Simon Bolivar Symphony; Maximiano Valdes - Revueltas: Wandering Tadpole |
11:26 | Vienna Philharmonic; Gustavo Dudamel - Nicolai: "Moon Chorus" from "The Merry Wives of Windsor" |
11:24 | Simon Bolivar Symphony Orchestra of Venezuela - Dudamel: Paris, from "The Liberator - Libertador" |
11:21 | Simon Bolivar Youth Orchestra of Venezuela; Gustavo Dudamel - Ginastera: Malambo, from "Estancia" |
10:43 | Horacio Gutierrez, piano; Eastern Festival; Gerard Schwarz - Beethoven: Piano Concerto No. 4 in G, Op. 58 |
10:26 | Gabriela Montero, piano & friends - Granados: Piano Quintet in g, Op. 49 |
10:21 | Jorge Bolet, piano - Schubert: Die Forelle (The Trout) (arr. by Franz Liszt) |
09:57 | Musica Eterna Chamber Orchestra; Guido Lopez Gavilan - Bach JS: Orchestral Suite No. 2 in b, BWV 1067 |
09:48 | Florilegium - Anonymous: Sonata Chiquitanas No.18 |
09:42 | Musica Eterna Chamber Orchestra; Guido Lopez Gavilan - Simons: El Manisero (or "The Peanut Vendor") |
09:37 | Musica Eterna Chamber Orchestra; Guido Lopez Gavilan - White: La bella cubana (arr. by Guido Lopez Gavilan) |
09:21 | Bruno Beaufils, organ - Soler: Concerti No 1 & 5 |
08:50 | Blanca Uribe, piano - Beethoven: Piano Sonata No. 32 in c, Op. 111 |
08:32 | Philharmonic Orchestra of the Americas; Alondra de la Parra - Huizar: Imagenes |
08:21 | Arturo Sandoval, trumpet; London Symphony Orchestra - Mozart L: Trumpet Concerto in D |
07:50 | Blanca Uribe, piano - Beethoven: Piano Sonata No. 32 in c, Op. 111 |
07:31 | Philharmonic Orchestra of the Americas; Alondra de la Parra - Huizar: Imagenes |
07:21 | Arturo Sandoval, trumpet; London Symphony Orchestra - Mozart L: Trumpet Concerto in D |
06:59 | Roman Mekinulov, cello - Aguila: Concierto en Tango, Op. 110 |
06:52 | Boston Pops Orchestra; Keith Lockhart - Gade J: Jalousie (Tango Tzigane) |
06:47 | Michala Petri, recorder; Lars Hann - Amargos: Tango Catala |
06:45 | Pierre Huybregts, piano - Albeniz: Tango |
06:35 | Camerata Bariloche, Chamber Orchestra of Argentina - Bragato: Graciela y Buenos Aires: Tango for Cello & Strings |
06:31 | Mark and Maggie O'Connor, fiddles - Piazzolla: Libertango (arr. by Mark & Maggie O'Connor) |
06:28 | QuinTango - Piazzolla: Triunfal |
06:23 | Emanuel Ax, Pablo Ziegler; pianos - Piazzolla: Adios, Nonino |
06:09 | Houston Symphony; Andres Orozco-Estrada - Dvorak: Symphony No. 8 in G, Op. 88 (ii. Adagio) |
05:53 | Jordi Maso, piano - Mompou: Ballet |
05:33 | Itzhak Perlman, violin; Martha Argerich, piano - Bach JS: Violin Sonata No. 4 in c, BWV 1017 |
05:27 | Cuarteto Latinamericano; La Catrin - Mignone: Seresta No. 2 |
05:23 | Cuarteto Latinamericano - Mignone: Three Spanish Songs (1932) |
05:05 | Jason Vieaux, guitar - Merlin: Suite del recuerdo |
04:38 | Marisa Canales, flute; London Symphony; Lalo Schifrin - Schifrin: Concierto Caribeno for Flute & Orchestra |
04:23 | Cincinnati Symphony Orchestra; Jesus Lopez-Cobos - Wagner: Overture to "Tannhauser" |
04:17 | Blanca Uribe, piano - Murillo: Pasillo No. 11 |
03:47 | Scottish Chamber Orchestra; Jaime Laredo - Mendelssohn: Symphony No. 4 in A, Op. 90 "Italian" |
03:23 | Ahmed Dickinson Cardenas, guitar; Santiago Quartet - Brouwer: Beatlerianas |
02:40 | Asturias Symphony Orxchestra; Maximiano Valde - Joaquin Rodrigo: Soleriana, suite |
02:30 | Emanuel Ax, Isaac Stern, Jaime Laredo, Yo-Yo Ma - Mozart: Piano Quartet No. 1 in g, K. 478 (finale) |
02:23 | Cuarteto Latinamericano - Martinez: Magdelena |
02:03 | Simon Bolivar Youth Orchestra of Venezuela; Gustavo Dudamel - Castellanos: Santa Cruz de Pacairigua |
01:54 | Simone Dinnerstein, piano; Havana Lyceum Orchestra - Mozart: Piano Concerto No. 23 in A, K. 488 (finale) |
01:34 | Camerata Bariloche - Guastavino: Tres cantilenas y final |
01:23 | Elmar Oliveira, violin; Asturias Symphony Orchestra - Beethoven: Violin Concerto in D, Op. 61 (finale) |
01:03 | Mexico City Philharmonic; Enrique Batiz - Korsakov: Russian Easter Overture |
00:55 | Andrew Rangell, piano - Halffter: Sonata - Homage to D. Scarlatt |
00:26 | Elmar Oliveira, violin; Asturias Symphony Orchestra - Mendelssohn: Violin Concerto in e, Op. 64 |
00:23 | New World Symphony; Michael Tilson Thomas - Roldan: Ritmica V |
00:18 | Martha Argerich, piano - Chopin: Mazurka in D, Op. 33, No. 2 |
Инсталирайте безплатното приложение Online Radio Box за вашия смартфон и слушайте любимите си радиостанции онлайн където и да се намирате!