Instałuj darmową aplikację mobilną Online Radio Box do swego smartfonu i słuchaj uliubionę stacji radiowe na żywo gdziekolwiek!
Nie wiesz co było grane w radiu? Skorzystaj z naszego serwisu żeby znaleźć nazwę. Nasza playlista zawiera harmonogram eteru Svensk Folkmusik w ciągu ostatnich 7 dni.
Na żywo | Triller - Högtidsmarscher efter Erik Sellin |
11:49 | Roland von Malmborg - Järnvägsolyckan vid Lagerlunda |
11:47 | Gammaldanser och Gillesdanser - Sweet Heart Schottis |
11:47 | Anna Sohrén - Hantverksvisa från Malung |
11:44 | Helmer Larsson, Agard Svärd, John Näslund - Polska av Lars Forslin |
11:42 | Otto Larsson - Vals efter Rapp Kalle, Carl Johan Medén |
11:40 | n'Skogbylasse, Petter A R"stad, Reidar Krokstad, Åke Lindqvist, Bertil Molander - Grisesnoa av n'Skogsbylasse |
11:37 | Alvdal - Springlek från Alvdal |
11:35 | Orsa Spelmän - Micholapolskan |
11:32 | Rosa Carlsson, Valsäng, Tjörn - Det stod en jungfru uti en hage |
11:30 | Pelle Gustafsson,Gunnel Johansson,Jonas Holmén,Hans Kennemark - Blågeten |
11:26 | Jeanett Walerholt-Rousu och Peter Rousu - Av hjärtat jag dig älskar i all min lefnadstid |
11:24 | Linnea Holmberg - Saga vid spiseln, Det var en gång en konung |
11:22 | Jonathan Borgsjö - Håkans Femma av Jonathan Borgsjö |
11:19 | Ingå Spelmansgille - Luna Valsen |
11:16 | Unga musiker från Hälsingland - Kus Erske |
11:14 | Täby Spelmansgille - Lillpolskan efter Gås Anders |
11:10 | Eric Öst, John Eriksson, Sven Englund - Längtan till Norrland eller Titti, vals av Jon Erik Öst |
11:09 | Artur Lundberg - Halling |
11:08 | Roynes Orkester och Leif Pepparn Pettersson - Tre Fyr, polka av R Olson |
11:03 | Tony Wrethling - Hambo efter Ellen Löfström |
11:01 | Pål Olle och Pål Olle och Laggar Anders - Min levnads afton, vispolska efter Hjort Anders |
11:00 | Järna Spelmanslag - Polska II av Maud Granberg |
10:55 | Sjuttioåttorna - Balladen om Adelin |
10:52 | Iggesundsgänget - Tussi Lulla efter Tyra Karlsson |
10:50 | Hisingens Spelmanslag - Polska efter Erlandsson, nr 226 |
10:48 | Bengt Magnusson och Karl-Erik Ljung - Polska efter Olle Ehn från Enånger |
10:46 | Hugo Westling - Polska efter Olof Törnblom, Jon Jöns Olle |
10:44 | Verf Lena Egardt, Kr.Ståhl-Cedervall, Sv.Olsson - Drutjinkall lietjin |
10:42 | Gert Ohlsson - Polska från Forsmark |
10:40 | Ulf Svansbo och Eva Elmstedt-Frisk - Långa raden, polska efter Hyvlar Pelle |
10:38 | Erling Grönstedt, Sven-Olov Nilsson - Gammelfars vals |
10:36 | Gammaldanser och Gillesdanser - Schottis i turer |
10:32 | Margareta Jonth - Av hjärtat jag dig älskar, Först tä snickaren |
10:30 | Spelmanslaget Kafferast - Kröcklesas mazurka |
10:29 | Robert Persson, Kjell Rosén, Lennart Axborn, Bengt Sjöberg - Tretur |
10:26 | Pysbälgarna - Schottis på sågbacken av Artur Lund och Ove Strömberg |
10:23 | Skogsbylasse - Skogsbylasses polska av Skogsbylasse |
10:20 | Burträskar'a - Klockar Anderssons vals |
10:18 | Boda Spelmanslag - Smed Erik polska efter Röjås Erik |
10:16 | Tierps Spelmanslag - Mazurka efter Gåsvikar'n |
10:15 | Sven-Ingvar Heij - Lars & Mas |
10:14 | August Johansson - Schottis |
10:11 | Päkkos Gustaf och Ole Hjorth - Skänklåt efter Päckos Olle |
10:10 | Anders Rosén - Halling av Anders Rosén |
10:09 | Britt-Marie och Berth Eriksson - Slicka vispen |
10:08 | Olika - Karl, å Karl var har du din flicka |
10:05 | Anders Eriksson & Håkan Olsson - Ol' i Tängsta |
10:04 | Ville Roempke - Svansången |
10:03 | Östersunds Spelmanslag - Lapp Nilspolska efter P Karlsson Viksten |
10:01 | Ekeby Spelemän - Katarinas 50års polka av Ove Jansson |
09:59 | Mona Wessman - Blinka alla stjärna |
09:56 | Mats Andersson, Göran Ohlsson - Schottis efter Erik Magnus Öhrn |
09:54 | Viksta Lasse, Eric Sahlström - Eklundapolska |
09:52 | Bengt Mattsson - Polska 85 års polskan |
09:49 | Mats Andersson, Gunnar Jonsson, Kjell-Åke Åsberg - Polska efter Olof Löfgren |
09:46 | Duo Disparat - Johanna Karlsson och Anders Norudde - Stulen vals |
09:44 | Eric Öst - Springpojken, polka av Eric Öst |
09:42 | Pepparn Ebbe och Britt-Marie - Östgötahambo av S Montgomery |
09:40 | Olika sångare - När som jag stod |
09:39 | Gunnel Johansson och Jorma Melander - Låtar och visor efter Johan Helgo Andersson |
09:36 | Furudal 2011 - Polska efter Gustaf Strutz, Nora |
09:33 | Sven Runar Wiik - Flickorna på Solängen |
09:30 | Evert Sandin - Je jär så blommor blomma av Georg Riedel |
09:29 | Säters Spelmanslag - Lästskärarn, hambopolska efter Udd Axel Johansson |
09:26 | Gunnar Karlsson, Siw Burman, Petter Perstrand - Han Som Ha Haka Opp Se |
09:23 | Knapphändigt - Rissnagubbens hambo av Oscar Wildqvist |
09:21 | Lars Jobs - Fäbodmusik Beväringsmarsch från Leksand |
09:18 | Olika - Polska från Alfta Arbrå |
09:16 | The Scandinavian Boys Orchestra - Livet i Finnskogarna |
09:13 | Andrea Hoag, Loretta Kelley, Charlie Pilzer - Elaine's Hambo |
09:11 | Kristian Oskarsson - Polska efter Anders Eriksson |
09:10 | Stina Brandin - Polska efter Britta Furubom |
09:08 | SG Alfredsson, KO Nilsson, AN Ersson, KL Nilsson, L Jobs - Tiotakterspolska efter Kungs Levi Nilsson, Tasbäck |
09:05 | Anton Jernberg och Sven Ahlbäck - Vals efter Karl Lindblad |
09:02 | Ransäterspöjkera - Kalles polska av Karl Jansson |
08:58 | Tina Ahlin & Orsa Spelmän - Stigvalsen |
08:55 | Eiwor Kjellberg - Torösundsbromarschen |
08:51 | Kalle Moraeus, Pål Svenre, m.fl. - Visa från Stillingsön av John David Carlsson |
08:49 | Kirsten Bråten Berg, Kjell Westling, Björn Ståbi - Folkestadsvisan, visa från Gjøvdal |
08:47 | Jonas Olsson Olles Jonke - Bakvinn, eller skrea, eller stegvals |
08:46 | Orsa Spelmanslag - Brudmarsch efter Blecko Anders SvL112 |
08:44 | Eric Nilsson - Vallåt från Mattmar |
08:43 | Ingvar Norman, Leif Andersson, Walter Ramsby - Engelska |
08:41 | Bo Isaksson, Bengt Lindroth - Polska efter Jon Andersson, SvL 177 |
08:41 | Anna Lindarom - Välkommen till Svensk Folkmusik AkkA |
08:39 | Nestor Persson med Gredes orkester - Dundersväng, snoa av Roland Cedermark |
08:37 | Leif Johansson, Karin och Lena Ohlsson - Gammalkilspolska efter A Manneberg, Kisa |
08:34 | Järvsö Spelmanslag - Wigers hambopolska |
08:32 | Embrik Bergaplass - Gamla kom in att |
08:29 | Rolf Westerlund, Anders Henriksson, Eivor Kjellberg - Snurrebock från Hälsingland |
08:27 | Blank Anders - Rapsodipolskan efter Hjort Anders |
08:25 | Sone Bangers Dragspelskvartett - Säkkijärven polka |
08:22 | Spelmanslaget Kafferasten - Bröllopsmarch Från Hjärtum |
08:20 | Björn Ståbi - Orsavisan |
08:17 | Klintetten - Schottis efter Finnmark Hellström |
08:15 | Evert Sandin - Min hembygdsmelodi av Ejnar Westling |
08:13 | Ore-Durspelare - I sommarens grönska efter Gunnar Knuter |
08:09 | Kapell Frisell - Orsa Storpolska |
08:08 | Påhl Olle - Polska av Säbb Jon |
08:06 | Assar Bengtsson - Vals efter Ola Nilsson Lans |
08:04 | Spellmanslaget Leik - Polkett etter Fredrik Olafsen |
08:02 | Triakel - Hjältevisa vid fem år |
07:58 | Pers Hans Olsson, Leif Göras, Stig Ivars, Per Gudmundsson - Uggelmyren, polska av Pers Erik |
07:56 | Lill-Anders, Anders Gesar - Söderåsen schottis av Anders Gesar |
07:54 | Wermdö Durspelare - Skepplandamazurka |
07:52 | Ludgo Pelles - Barvalappen, mazurka av Ludgo Pelle |
07:51 | Spelmanskör - Korvlåt efter Erik Henning Johansson |
07:49 | Ulf Störling & Anders Henriksson - Jämmerdalen, gånglåt efter Anders Wallin |
07:46 | n'Skogsbylasse och Conny Axelsson - Pariserpolka från Nordfjord |
07:44 | Dalakopa - Polsen hass Jørgen |
07:42 | Toradertrioen - Plottern |
07:40 | Österleningabunken - Så bär ja min dyna |
07:39 | Brodéns kapell - Tvådursvalsen efter Fredrik Larsson |
07:37 | Bröderna Ohlsson - Farsans hambo av Carl Jularbo |
07:34 | Karl Eric Fernström, Ingemar Skoglund, Lennart Westling - Vals i Säterdalen av Karl Eric Fernström |
07:30 | Svärdsjö Spelmanslag - Klockarnäs paradmarscher efter Vilhelm Hedlund |
07:27 | Lars Karlsson Band - Roccopolco av Lars Karlsson |
07:26 | August Frank - Marsch |
07:22 | Övningsmusik gammaldans - Schottis från Halland |
07:20 | Dans Brothers - Jämtpolska och bakmes från Ramsele |
07:18 | Ann-Marie Forsberg och Ulf Knutsson - Polska efter Johannes på Fjället, J Svensson |
07:16 | Erika Lindgren och Cecilia Österholm - Ack högaste himmel |
07:14 | Ingrid och Kicken Ingels - Ollas Olles schottis efter Hjärp Erik |
07:12 | Gunvor, Karin, Oddrun Hegge; Bjørg, Marit, Kari Steinsrud - Erik Hedalé o é |
07:11 | Gunnar Tjörnebo, Laif Carr - Tolångapolkan efter Bror Dahlgren |
07:08 | Eva Åström Rune & Mattias Pérez - Vallåt efter Vilhelm Hedlund |
07:05 | Tängerpojkarna - Noas snoa av Tage Öst |
07:03 | J.P. Nyströms - Visa från Gällivare socken |
07:01 | Herr T och hans spelmän, Lena Andersson - Om jag finge bli av Torgny Björk och Lars Wiman |
06:58 | Kall-Kagges - Plättlaggen av Stig Ihngle |
06:56 | Olika sångare - Gubben u hans källing efter Herbert Gustavsson |
06:54 | Boda Spelmanslag - Polska efter Furuboms Britta |
06:53 | Otto Larsson - Styfbergs vals efter Skomakare Styfberg |
06:50 | Håkan Olsson och Anders Eriksson - Helenas brudvals av Anders Eriksson |
06:47 | Thore Härdelin's Delsbopojkarna - Fiolen min |
06:44 | Filidur - Skomakarvalsen |
06:42 | Svale Bertil Johansson - Svale Johns vals |
06:39 | Tensta Spelmanslag - Skärborgarn efter Spel Arvid Carlsson |
06:37 | Rombo Spelmän - Polkett från Svärdsjö efter Karl Berggren |
06:34 | Ulf Störling och Roland Keijser - Polska av Snickar Erik Olsson, EÖ 520 |
06:32 | Triakel - Bergslagsjul |
06:30 | Bernt Olsson med damkör - Kattvisa efter Edith Söderberg, Kattrinå i Klövhälla |
06:28 | Kersti Macklin och medmusikanter - Baggen och laken, polska efter Anders Lindell |
06:26 | Kjell Rosén, Bengt Hellkvist, Björn Sandell, Bengt Magnusson - Ritsch ratsch |
06:25 | Benny Johansson, Håkan Frykmo, Arne Modén, Olle Carlsson - Tryckar Kjells polska av Curt Tallroth |
06:22 | J.P. Nyströms - Polka efter Karl v Burman |
06:20 | Bo Walters Orkester - Polska från Hägra, hambo av John Berglund |
06:17 | Ranrike Spelmän - Mellan himmel och jord, vals efter Gjert Magnusson |
06:15 | Nils Emils - Härjedalsliv av Eric Öst |
06:14 | Kiviks Marknad - Sandhammaren, schottis efter Ingmar Ingers |
06:12 | Leikstulaget - Hammerduringen efter Lars Olsson |
06:11 | Lena Willemark - Kolock |
06:09 | Pethers - Spelevinken, schottis |
06:06 | Øyvind Sandum & Roger Tallroth - Rose av Øyvind Sandum |
06:03 | Svärdsjö Spelmanslag - Bjurholnsvalsen eller vals i fel dur |
06:01 | Tage Öst, Kenth Börjesson - Finska polkan |
05:59 | Spelmanslaget Kafferasten - Kläppenmazurka |
05:56 | Pelle Björnlert & Johan Hedin - Barockspolskan efter L J Sundell |
05:53 | Bengt Löfberg, Pelle Björnlert - Polska från Ydre efter L J Sundell |
05:51 | Norrvidingespel - Landtmannen av Ada Karlsson efter mormor Maria Persson |
05:48 | Bertil Danielsson - Födelsedagsfesten av Sam J Lundwall |
05:46 | Bohlins Barnbarn - Lilla Knäppvalsen i D |
05:44 | Bröderna Färm - Sprutten, mazurka av Börje Färm |
05:42 | Virda spelmän - Flickornas dans på kyrkogården, vals efter Nils Pettersson |
05:40 | Nestor Persson med Gredes orkester - Lekande steg, vals av R Sundqvist |
05:37 | Åsapärs - Vals på Älvamossen av Allan Eriksson |
05:35 | Thore Härdelin, Kjell Westling, Björn Ståbi - Mockfjärds Skullbräddlek |
05:32 | Hambo - Hambo |
05:29 | Svenska Spelmanslaget - Spelmanshälsning, gånglåt av Eric Öst |
05:26 | Graninge Durspelare - Måndågslåten |
05:24 | Jan-Helges Kvintett - Åsbergspolka av Sölve Strand |
05:22 | Svärdsjö Hembygdskör, Svärdsjö Spelmanslag - Vaggvisa efter Wilhelm Backlund |
05:21 | Erik Röjås, Boda - Vad jag lovat |
05:18 | Åsa Jinder, Georg Riedel, Stefan Nilsson, Thuva Härdelin - Dagg över Hårga äng |
05:15 | Ludgo-Pelles - La Golondrina, beguin av Serradell |
05:13 | Gunnar Hahns Folkdansorkester - Jössehäradspolska |
05:12 | Grytnäs Folkdanslag - Kuleken, hornlåt |
05:09 | Bjurs Mix - Gränsvalsen |
05:06 | Saxdalingarna - Gettera över gärdsgården sprang, På Halvars fallgånglåt |
05:04 | Kall-1994 - Armkroksvals från Hedesunda |
05:01 | Westlings Spelmän - Sextio Års polskan av August Strömberg |
05:00 | Gunvor, Karin, Oddrun Hegge; Bjørg, Marit, Kari Steinsrud - Kjeringe i snjødreve |
04:54 | Carl-Johan Hultberg och Leif Alpsjö - Kadrilj från Oxie härad |
04:51 | Västandraget - Sommartankar |
04:49 | G.Stubseid, K.Bråten Berg, H.T.Bjørgum, T.Kvifte - Tre nystev frå Setesdal |
04:48 | Anders Gesar - Söpnarbyvalsen, springvals i A Dur av Anders Gesar |
04:46 | Lena Willemark, Kristina Cedervall, Lena Werf - Armbågsleken Abugälietjin efter Sväs Anders |
04:44 | Nygammalt - Ingrid Dardels polska |
04:42 | Sven-Olof Nilsson och Pajala-Hasse - Vårgårdapolka av Sven Olof Nilsson |
04:41 | Anders Rosén och Roland Keijser - Gubbpolska 3 till Göte av Anders Rosén |
04:37 | Nybrobygdens Spelemän - Slängpolska ur Sven Donats notbok |
04:35 | Karin Wallin - Vals efter Per Nilsson Dahlberg |
04:33 | Per-Thomas Eriksson, Pasi Pasanen - Polska efter Olof Jansson i Abborrängen, noter 1 |
04:30 | Kraja - Jag kommer av ett brusand hav efter Nils Peter |
04:26 | Kring Om - Felefeber |
04:24 | Mats & Ulf Andersson - Polska av Gustav i Backen |
04:23 | Gammaldans - Möllaredansen |
04:20 | Jan Borseths Orkester - Kjaerringa vaska boksa si |
04:18 | Axel Herjö och Karin Herjö - Vispolska efter Halvar Persson |
04:16 | Göran Sjölén, Kent Berggren, Evert Wernberg, - Polska från Kväcklingen |
04:13 | Sophia Eriksson, Anders Nygårds, David Tallroth - Polska efter Karl Johan Karlsson |
04:11 | Ole Hjort - Vals efter Gås Anders |
04:09 | Wallmans polskekvartett - Högtidslåt |
04:06 | Ewert Ljusberg & Iggesundsgänget - Si god afton å god kväll, Gyris Anders gånglåt |
04:03 | Tony Wretling & Ulf Störling - Polska efter Lars Häll |
04:01 | Eric Östs Kapell - Vid Klarälven, vals av L A Jacobsson |
03:58 | Mittlåt - Polska efter Sven Persson, Åre |
03:56 | Nås Spelmanslag - Visa efter Spännar Anna, KEF 62 |
03:52 | Hugo Westling - Polska från Bingsjö |
03:49 | Mats Berglund - Koral av Johan Söderqvist |
03:48 | Mats Ljung - Lella Lotta |
03:44 | Anders och Ingrid Säbb - Gånglåt av Börjes Olle efter Lars Ljunggren |
03:43 | Ås-Anders Gäng - Mazurka efter Lovisa Olsson |
03:41 | Carl Jularbo - Norska valsen, 1948 |
03:38 | Knapphändigt - Kveldsminner av Inge Gjerve, vals |
03:35 | Västerbergslagens Dans och Musiksällskap - Norrbärke Gånglåt av Leo Dahlqvist |
03:34 | Skår Arvid Olsson och Per-Olof Moll - Polska efter Spak Erik |
03:32 | Leif Pettersson, Eberhardt Jularbo, Thore Härdelin, mfl - Muckarpolka av Helge Eriksson |
03:30 | Dalapolisens Spelmän - Polkett från Boda efter Jonas Hansson |
03:27 | Åsa Lindström, Linda Axelsson, Rune Westlin, Christina Wermelin - Rotälvens stenar av Åsa Lindström |
03:26 | Anders & Agneta Hällström mfl - Chaufförn |
03:22 | Tony Wrethling - Vals efter Axel Lindström |
03:18 | Anders Rosén, Jonas Åkerlund - Skymningsleken av Anders Rosén |
03:16 | Karlsson, Svensson, Myrén, Holmgren, Aderum - Drammen snoa |
03:13 | Bröderna Lindqvist - Spräng Lundgrens hambo, av Ludgo Pelle |
03:11 | Svärdsjö Spelmanslag - Polkaslunga efter Anders Jansson |
03:09 | Jonny Soling, Nils Hagenmark, Ole Hjort, Pål Olle - Skänklåt efter Jämt Olof Ersson, Orsa |
03:07 | Blekinge Spelmansförbund - Långdans efter Ola Olsson |
03:05 | Conny Hagström - Vals över Aspen av Conny Hagström |
03:04 | Älvdalens Spelmanslag - Halvstopen |
03:01 | Bröderna Ohlsson - Mazurka av Alf Olsson |
02:58 | Ingrid och Christer Olsson - Reinländer efter P Munkberg |
02:56 | Anders Gesar - Sågbotjôn, polkett i G Dur av Anders Gesar |
02:54 | Rättviks Spelmanslag - Kom ska vi dansa, hambopolska av Ollas Olof, Övre Gärdsjö |
02:52 | Lars Hökpers, Matts Arnberg, Sven o Sören Roos, Nils Tillman - Hagervals efter Isakes Olar |
02:50 | Groupa - Hurven |
02:49 | Grus i Dojjan - Minnen från Rommehed av Pegel |
02:47 | Nyckelharporna Falun - Falu Brudmarsch av Åke Lundin |
02:44 | Olle Falk - Polska av Olle Falk |
02:42 | Magdeburgarna - Svensk Norsk Spelmansvals |
02:41 | Röjås Jonas, Pål Olle, Laggar Anders, Laggar Astrid - Alla kulor utå Västanå, polska from Boda |
02:38 | Jydsk paa Naesen - Ungarsk Vals no 1, Damgaard |
02:37 | Talkoopelimannit - Pussel Polkka av Markku Juhani Tunkkari |
02:33 | Bollnäsbygdens Spelmanslag - Polska efter Snickar Erske |
02:32 | Rickard Näslin - Tibrandspolska av Rickard Näslin |
02:29 | Nestor Persson med Gredes orkester - Polkett från Lingheds by av Ols Ers John Eriksson |
02:28 | Älvdalingarna, Älvdalens Spelmanslag och Dragspelsklubb - Faut Marit Lietjin 1 efter Lars Åhs |
02:27 | Boda Spelmanslag - Polska efter Karl Anders |
02:24 | Roger Skoglöf - I fjol gick je geita i djupaste dalan |
02:22 | Ranrike Spelmän - Vals efter Ture Hansson, Uddevalla |
02:20 | Erik Östs Spelmanslag med Bosse Larsson - Tre små gummor |
02:17 | Rättviks Spelmanslag - Okänd titel, info saknas |
02:14 | Anders Rosén & Jonas Åkerlund - Vals efter Omas Per Nilsson, Transtrand |
02:12 | Christer & Kristina Samuelson & Katarina Hammerström - Herr Arnes schottis av Christer Samuelsson |
02:10 | Klintetten - Polkett nr 13 efter Pelle Fors, Rönö, Vikbolandet |
02:07 | Spelmanslag från Österbybruk - Svenskens Brudmarsch efter Karl Svensk |
02:06 | Möklinta Hembygdsmusik - Hambopolkett |
02:04 | Ransäterpöjkera - Mazurka efter Sköld Anders |
02:01 | Nils Fläcke & Elis Brandt - Mathiesens vals |
01:59 | Olof Flodin, Pontus Selderman, Anna Aronson - Brudmarsch efter Täpp Erik Andersson |
01:57 | Låta Myttje - Fastepolkan av Kaisa Abrahamsson |
01:56 | Lennart och Signe Olsson, Mats och Ulf Andersson - Polska av Daniel Olsson |
01:54 | Gert Ohlsson - Polska |
01:51 | Dalapolisens Spelmän - Böl Olle låten efter Tros Olof Olsson |
01:49 | Mittlåt - Polska efter Sigrid Edler |
01:47 | Offerdals Spelmanslag - Schottis av Erik, av Erik Eriksson |
01:45 | Hafstads Trio - Mitt uti gröna lunden efter Gotthard Sjöman |
01:42 | J.P. Nyströms - Sjustegarn efter Hjalmar Sandberg |
01:41 | Eric Nilsson - Polska efter Munter Johan |
01:38 | Skäggmanslaget - Jojkar |
01:34 | Tony Wrethling - Ångstärnspolskan efter August Åström |
01:32 | Burträskar'a - Polskeschottis |
01:30 | Knytta Spelmanslag - Spelmansvals från Jämtland av Edvin Jonzon |
01:27 | Mittlåt - Senpolska av Hasse Halvarsson |
01:26 | Anders Jonsson - Lapp Nils depressionspolska |
01:24 | Frösö Spelmanslag - Stigvals efter Anders Jonsson |
01:23 | Järfälla FDG,Näshulta Lekare,Nyköpings SPG,Sine Nomine, mfl - Domaredansen ur A G Rosenbergs samling |
01:22 | Gagnefs Spelmanslag - Minns du vad du lofte, polska efter Petters Per |
01:20 | Olika sångare - Första kvällen fick jag strömming och stryk |
01:17 | Majornas 3dje Rote med Tomas von Brömssen - Gravölpolska efter Johan Helgo Andersson, text av Göran Premberg |
01:16 | Norrtelje Elitkapell - Polkett efter Eric Sahlström |
01:13 | Pelle Lindström - Polska efter Hinders Jerk |
01:12 | Rättviks Spelmanslag - Okänd titel, index saknas |
01:11 | Anton Jernberg och Sven Ahlbäck - Polska efter A G Jernberg |
01:08 | Edwin Johnson, Bruce Johnson, Paul Dahlin - Polska efter John Eriksson |
01:05 | Esbjörn Hogmark, Sture Hogmark, Göran Hogmark - Örbyhusarn |
01:03 | Börtas Hans, Rolf Lundgren - Polska Ddur efter Höök Olle efter Snygg Olle |
01:01 | Olle Falk, Könsta, Offerdal, Jämtland - fiol - Lapp Nilsvals efter Ol Persa Hammarberg |
00:58 | EXT-0999-09 - En gång i min ungdom |
00:55 | Olika spelmän - Vals |
00:53 | ASI Spelmanslag - Finska Mormor Emma, schottis av Carolyn Spargo |
00:50 | Jeanette Eriksson - Polska efter Johan Christian Blomgren |
00:47 | Hjort Anders Olsson - Pekkos Pers brudmarsch |
00:41 | Eva Tjörnebo - Sång och tal |
00:39 | Orsa Spelmanslag - Polska efter Bränd Jon |
00:36 | Quinnfôlk - Vid västerhavet av A Wällhed, B Andersson, C Larsson |
00:34 | Bromans Blandning - Silbaätno, av Mikael Segerström |
00:32 | Per Gudmundson - Polska efter Ollas Per |
00:30 | Erik Nilsson - Lapp Nilspolska efter Erik Orsa |
00:28 | Eric Öst med sin orkester - Vid Färjestaden |
00:26 | Väsen - Gladare än Du tror |
00:24 | Bröderna Lindqvist - Urmulagöken, schottis |
00:21 | Mats Edén, Inger Hallström, Leif Olsson - Jössehärspolska efter Magnus Olsson |
00:20 | Anders Henriksson,Anders Mattson,Margaretha Mattson,Sanna Öhlin - Brudmarsch Prästmarschen |
00:18 | Ulf Störling, Anders Rosén, Kjell Westling - Hölmagubbens polskan efter Olles Jonke |
00:13 | Mats Andersson, Göran Ohlsson - Senpolska efter Kristina Moberg |
00:11 | Justus Gille och Viktor Vikman - Vagnhusvals När jag tittar ut, så tittar jag in, efter Salmakar Kalle |
00:10 | Hjort Anders Olsson - Polska från Bingsjö i amoll efter Pekkos Per |
00:08 | Viksta-Lasse och Sven Larsson - Eklundapolska nr 3 av Viksta Lasse |
00:05 | Sigurd Ågrens Dragspelorkester - Värdshuset Hjorten, vals av E Peters, 1947 |
00:03 | Malungs Spelmanslag - Leisme Pers Tobakspinnarpolska efter Herman Strömberg |
00:01 | Mats & Ulf Andersson - Lapp Nils Favoritpolska |
Instałuj darmową aplikację Online Radio Box do swego smartfonu i słuchaj uliubionę stacji radiowe na żywo gdziekolwiek!