Pasang aplikasi mudah alih Online Radio Box yang percuma dan dengar stesen radio kegemaran anda secara dalam talian – di mana jua anda berada!
Tidak tahu lagu apa yang sedang berkumandang di radio? Gunakan perkhidmatan kami untuk mengetahuinya! Senarai main kami menyimpan senarai runut Musicas de Asia Internet Radio sepanjang 7 hari lepas.
22:10 | L. Subramaniam & Bismillah Khan (India) - Raga Yaman |
22:05 | Seo Eui Chul (Corea del Sur) - Jindo Gaegori Ta Ryung, Kkot Bang-a Ta Ryung |
22:04 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
21:25 | Natyanand Haldipur (India) - Raga Lalit |
21:19 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Kogarashi |
21:14 | Ahmad Ebadi (Iran) - Avaz of Dashti |
21:04 | Debashish Bhattacharya & Subhasis Bhattacharjee & Anandi Bhattacharya (India) - Colours of Love |
20:47 | Kudsi Erguner (Turquía) - Tales From The Ney |
20:42 | ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Uranamibushi |
20:40 | Subhra Guha (India) - Alabela Sanjan Aayo Re |
20:37 | Khyrkhaas (Siberia) - Little Hare |
20:32 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Improvisation I |
20:31 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
20:12 | Roopa Panesar (India) - Yearnings |
20:08 | Minoru Kinjo (Japón) - Shirokuro-bushi |
20:06 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Bilmen Ki Nedendir, Bana Sen Hor Bakiyousun? |
20:03 | Sepehr Ensemble (Iran) - Pishdaramad |
19:33 | Partho Sarathy (India) - Raga Kaushi Kanada |
19:28 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Tay Thi Quanq |
19:25 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Shinkantaza |
19:18 | Kudsi Erguner (Turquía) - L'Enigme (Toi Et Moi) |
19:03 | Rupak Kulkarni (India) - Raga Miyan Malhar |
18:44 | Masateru Ando (Japón) - Zangetsu |
18:43 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
18:36 | Subhra Guha (India) - Raga Sohini |
18:31 | Nozawa Tetsuya, Nozawa Sahoko (Japón) - Evanescent Yearning . . . III (2008) |
18:27 | Nozawa Tetsuya, Nozawa Sahoko (Japón) - Evanescent Yearning . . . II (2008) |
18:22 | Nozawa Tetsuya, Nozawa Sahoko (Japón) - Evanescent Yearning . . . I (2008) |
18:17 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Bir Gonlume Bir Hal-I Perisanima Baktim |
18:11 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Safe Delivery |
18:07 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Roa Buôn |
17:45 | Bhaskaran Krishnamurthi (India) - 09 Thillanna |
17:44 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
17:40 | Kiyoko Toma (Japón) - Uta ya Kimo kara |
17:38 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Cana Firkatinle |
17:10 | Ali Asghar Bahari (Iran) - Abouata |
17:09 | Subhra Guha (India) - Kheloree Horee A Mohan |
17:02 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Jaran Hailaas |
16:56 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Yasaburōbushi |
16:48 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Haegum sanjo |
16:39 | Santosh Nahar (India) - Violin improvisation |
16:36 | Kudsi Erguner & Melihat Gülses (Turquía) - Ud Taksim |
16:31 | Alash (Tuva) - The Black Bird |
16:31 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
16:23 | Rahim AlHaj & string quartet (Irak) - Going home |
16:12 | Ambi Subramaniam (India) - Sripathe |
16:09 | Omid Kamkar (Iran) - Be Yade Bijan |
16:05 | Mika Uchizato (Japón) - Canción corta del mar del sur |
16:00 | Bauls (India) - Aka probhu na jabo na |
15:44 | Yang Myung-Hee, Jo Yong-Bok (Corea del Sur) - Chunhyangga |
15:34 | Gundecha Brothers (India) - Raga Gavati - Dhrupad |
15:24 | Trân Van Khê (Vietnam) - Nho Rung |
15:22 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Mountain Child |
15:14 | Ambi Subramaniam (India) - Yenna Thavam |
15:13 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
15:05 | Kudsi Erguner (Turquía) - 05 Faris (dans le makam Rast) 2 |
14:47 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Sujechon: Royal Court Ensemble |
14:37 | Duo YUMENO 夢乃 (Japón) - Frolicking With the Birds / 鳥と戯れて |
14:34 | Baym-Sur Tadyrova (Siberia) - Ai kulaktu Adim |
14:29 | LIU Xiyan (China) - Deambular por la naturaleza |
13:37 | Anupama Bhagwat (India) - Sitar |
13:34 | Emme (Japón) - Moon |
13:30 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Dle Yaman |
13:27 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - The Tokachi Horse Song |
13:26 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
13:21 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Dünjidmaa |
13:11 | 野澤徹也 (Japón) - 不死鳥(三味線とフルート) |
13:01 | L. Subramaniam (India) - Diwakara Tanujam |
12:57 | Sepideh Raissadat (Iran) - Chahargah - Bar-E Feraq-E Dustan |
12:53 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Ch Ongsalli |
12:45 | YARA Tsuneo (Japón) - Kanayoo Amakawa |
12:38 | Subhra Guha (India) - Una Sanga Lagee |
12:27 | Gugak Center Shinawi Ensemble (Corea del Sur) - Gyonggi Shinawi |
12:18 | Kudsi Erguner (Turquía) - 04 Siman (dans le makam Huzzam) |
12:15 | Masae Nakada & Sachiko Nakada (Japón) - Yoroshiku Gozaimasu |
12:14 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
11:41 | Nancy Lesh Kulkarni (USA / India) - Bhairaw Alap-Jor-Jhala |
11:33 | Khe/Hai/Ngoc (Vietnam) - Improvisation Dans Le Style Du Chau Van Et Du Hau Van |
11:28 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Govnd |
11:27 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Jigder Nana |
11:21 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Kumoi Jishi |
11:11 | L. Subramaniam (India) - Bahudari |
11:07 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Yeombuldodeyri |
10:56 | Sepideh Raissadat (Iran) - Shur - Ey Omid-E Del-E Man Kojayi |
10:25 | Steve Gorn (USA / India) - Raga Chandrakauns |
10:24 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
10:19 | Toyomu no Kai (Japón) - Overture |
10:09 | Lee Yeojin (Corea del Sur) - Gayageum Sanjo |
10:06 | L. Subramaniam (India) - Hamsadwani |
10:03 | Alim Qasimov (Azerbaijan) - Na gozal (tesnif) |
09:54 | Akiko Sakurai, Tetsuya Nozawa (Japón) - Devil's Bridge |
09:49 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Sakp Ung Un |
09:48 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Dance melodies |
09:36 | Masateru Ando (Japón) - Henkyoku Shochikubai |
09:06 | Lokesh Anand (India) - Raga Madhuvanti |
08:59 | Rahim Alhaj, Sourena Sefati, Issa Malluf (Irak) - Dialogue |
08:58 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
08:54 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Tunbarunaakunii |
08:52 | Ali Tajvidi (Iran) - Setar solo |
08:48 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Nambu Oxherd Song |
08:43 | Trân Van Khê & Nguyen Vinh Bao (Vietnam) - Luu Thuy Doan, Binh Ban Van Kim Tiên |
08:42 | Subhra Guha (India) - Una Bina Kachhu Na |
08:29 | Seo Eui Chul (Corea del Sur) - SimBangGok (improvisation) |
08:25 | Nohon (Siberia) - Sary burler |
08:24 | Chikuzan Takahashi II (Japón) - Hohai-bushi |
08:18 | Bauls (India) - Hushiar shamal theko mon |
08:07 | Kala Ramnath (India) - Raag Bhairavi - Meera Bhajan |
08:06 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
08:03 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Taryeong |
07:58 | Donald Reid Womack (USA / Japón / China) - Sword Flower |
07:55 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Hödöö |
07:24 | Debashish Bhattacharya (India) - Ahir Bhairav - Alap and Jor |
07:09 | Ramin Jazayeri (Iran) - Hadise Saba I |
07:05 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Hakt Ago |
07:03 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Lady of the Snow |
06:54 | Santosh Nahar (India) - Maand |
06:43 | Kudsi Erguner (Turquía) - Kudsiyyé (dans le makam Saba |
06:42 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
06:40 | Avag Margaryan (Armenia) - Lorva Gutanerg- (Plough song from the Lori region)- Pogh |
06:35 | N Ravikiran (India) - Anandamritavarshini - Raga Amritavarshini |
06:31 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Natsukashiki kokyou |
06:22 | Alash (Tuva) - Sula Salyp Beerel Chonum (Let's Relax) |
06:11 | Mun Gyeong-a (Corea del Sur) - Gayageum Sanjo |
05:55 | Rajan & Sajan Mishra (India) - Bhajan in Raga Tilak Shyam |
05:51 | Hirokazu Matsuda (Japón) - Chatan Maikata |
05:44 | Subhra Guha (India) - Tarasa Ragee Ankhiya Piya |
05:35 | National Gugak Center (Corea del Sur) - Yukchabaegi |
05:25 | Ahmad Ebadi (Iran) - Segah |
05:24 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
05:01 | Bhaskaran Krishnamurthi (India) - 08 Paramathmudu |
04:57 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - In the Stream |
04:28 | Natyanand Haldipur (India) - Raga Shudha Sarang |
04:11 | Kudsi Erguner (Turquía) - L'amoureux |
03:59 | Khe/Hai/Ngoc (Vietnam) - Improvisation Dans La Nuance Modale Xuan |
03:54 | National Gugak Center Court Music Orchestra (Corea del Sur) - Gunak |
03:40 | L. Subramaniam (India) - Varnam - Sami Ni Pai |
03:37 | Four Sisters (Japón) - Chinnukujuushii |
03:34 | Urna Chahartugchi (Mongolia) - Zandan Hüren |
03:20 | Jung Hoe-Seok, Jung Jun-Ho (Corea del Sur) - Jeokbyeokga |
03:19 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
03:03 | Debashish Bhattacharya (India) - Ahir Bhairav - Vilambit Gat in Teental |
02:51 | YARA Tsuneo, ARAGAKI Mutsumi (Japón) - Kahuubushi |
02:49 | Kudsi Erguner (Turquía) - Le Devoue |
02:40 | Rahim AlHaj & string quartet (Irak) - The Last Time We Will Fly Birds |
02:37 | Sepehr Ensemble (Iran) - Zarbi Zabol |
02:25 | Jayanthi Kumaresh (India) - Sidhdhi Vinayakam |
02:17 | 野澤徹也 (Japón) - Made of Mercury(三味線二重奏) |
02:11 | Khyrkhaas (Siberia) - Epic Bards |
02:10 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
02:02 | Santosh Nahar (India) - Naad Lahri |
01:54 | TANABE Shozan (Japón) - Two Moments for Solo Shakuhachi No 2 Gaze of the Needle |
01:49 | TANABE Shozan (Japón) - Two Moments for Solo Shakuhachi No 1 - Shedding Silent Tears |
01:40 | National Center For Korean Traditional Performing Arts (Corea del Sur) - Chonp'yehuimun |
01:35 | Bauls (India) - Ubod kora nodire bhai |
01:26 | 福原 百之助 (Japón) - 月〜花見おどり〜京の夜 |
00:42 | Gundecha Brothers (India) - Raag Yaman - Alaap-Jor-Jhalla |
00:29 | Erguner brothers (Turquía) - Makam Saba |
00:25 | Rodrigo Rodriguez (España / Japón) - Within Forest Twilight |
00:14 | Sooyeon Lyuh (haegeum), I-Bei Lin (cello), Donald Reid Womack (janggu) (Corea del Sur / USA) - Sori |
00:14 | MUSICAS DE ASIA INTERNET RADIO - Sonidos desde la Tradición |
00:07 | Ali Tajvidi (Iran) - Setar & Tasnif Baharan |
00:04 | Emmanuel Hovhannisyan (Armenia) - Oror |
00:03 | Subhra Guha (India) - Tanik Sunaree Sat |
Pasang aplikasi Online Radio Box yang percuma dan dengar stesen radio kegemaran anda secara dalam talian – di mana jua anda berada!